Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Gość sierpień to nie 06 tylko 08
:) ale też będzie ciepło hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
ja na 21:)..juz nie moge sie doczekac:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowo-liliowa
ja też na sierpień 2010;) 14 dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
powiem szczerze ze im blizej tym bardziej sie stresuje..o to ze kasy nie starczy tez..ale coraz bardziej boje sie swoich reakcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
a jak to u was wszystko wyglada??..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowo-liliowa
ja na raze tak na luzie podchodzę do całego tematu:) ot rozglądamy się powoli za cenami itp ale jeszcze nic konkretnego poza salą nie mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
ja momentami mam wrazenie ze moja mama to bardziej jest tym wszystkim przejeta..cały czas tak delikatnie nas pogania..ze sie ociagamy..ze nie zdazymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertrudi
Witam to i ja sie dolacze, 14.08.2010 :-) wieckobietki na jakim etapie jestescie? Ja ma jak narazie sale i dj, w poniedzialek zalatwie fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra gertrudi=idelajda postanowilam sie zaczernic, jesli komus rabnelam nick to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska 25
hej dziewczyny ja właśnie dziś zarezerwowałam salę na 21 sierpnia. i oprócz sali nie mamy nic więcej załatwionego a jak to wygląda u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska nie przejmuj sie ja dopiero zaczelam ze wszystkim ale i tak uwarzam ze nie ma pospiech, a ile acie latek ja 21:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też 21.08 :) A skąd jesteście? Ja ze Śląska. W dniu ślubu będziemy mięli 24 lata. Zaręczeni od 2.05.2008, ze sobą od 25.12.2003 Załatwioną mamy restaurację, zespół, kościół i foto-video. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z pomorskiego a w dniu slubu bede miala 22 lata, a ze soba jestesmy uz 6 lat i 7 miesiecy, wiem brzmi to dziwnie ale naprawde kocham go nad zycie i mimo ze tak wczesnie zaczelismy to nasza milosc rozwijala sie powoli( ze wzgledu na wie:-) ) on bedzie mial 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez chcielismy na sierpien 2010 ale obawiam sie ze nie zdazymy.jeszcze nie mamy nic zalatwione a do tego wyjerzdzamy wiec pewnie przelozy sie na 2011. ale chetnie sie przylacze i pogadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez juz mielismy odlozyc ale sie uparlam i nie zaluje, chcielismy najpierw splacic kredyt, a ja mialam skonczyc studia, ale co to przeszkadza w slubie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie i jak sie kochacie to poczekacie:-) Wiec glowa do gory lepiej na spokojnie wszystko zalatwiac i sie dotakowo nie stresowac wiec odlozenie w waszym przypadku to chyba dobra decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy juz ze soba 5 lat wiec jak poczekamy rok dluzej nic sie nie stanie:) lepiej wszystko na spokojnie zalatwiac niz w biegu tak jak napisalas.wole miec spokojna glowe ze ze wszystkim zdaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jaksa psychiczna jeszcze rok a ja juz nie moge sie doczekac, tylko ze my to planowalismy juz rok temu to pewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie uspokoilas bo myslalam ze to tylko ja moge o tym gadac godzinami moj to sie juz nawet czasem ze mnie smieje ze najmniejszy szczegol chcem zaplanowac a i tak zawsze cos wyjdzie nie tak jak mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie martw sie nie jestes jedyna.moj skolei uwaza ze panikuje hehe jego zdaniem ze wszystkim zdazymy i bedzie tak jak sobie zaplanujemy. taki tym czlowieka ze odklada wszystko na ostatnia chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko jak ty sie sama nie wezmiesz za terminy to uwierz potem zostana same najgorsze orkiestry itp. sama wiem po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz wstepnie bylismy pytalismy o sale.wiemy jaka chcemy .fotograf juz tez praktycznie wybrany jedyne co nam zostalo to pozalatwic terminy. jesli chodzi o zamawianie terminu jak to wlasciwie jest gdzie najpierw zamowic termin w kosciele,czy zamowic sale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u mnie to najpierw sala w kosciele nie bedzie chyba az tak trudno jeszcze zalezy z jakiego miasta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jescze nie bo zaczelam intensywnie cwiczyc troszke nadprogramowych kg zgubic mam rok wiec chyba bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×