Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Gość Aguś1984
moze faktycznie troche za wczesnie..ale wiecie..jak gadałam z moim K. o godzinie to on był strasznie zdziwiony..ja mowie ze tak 15-16 a on ze za pozno..myslał ze sluby sa o 9-10:)..nie orientował sie bo na slubie był za dzieciaka i do tej pory nie interesowało go o której to sie dzieje:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor.
Ja ślub będę miała na 17, a sesję robimy w ogóle dwa dni po ślubie. Jedziemy gdzieś na ładny plener, jak załatwialiśmy kamerzystę i fotografa, to podrzucili nam kilka pomysłów. Ja mieszkam w Białymstoku, więc mam to szczęście, że na Podlasiu wokół jest na prawdę bardzo dużo ładnych miejsc, skansenów, parków, jakichś majątków stylizowanych na starodawne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to sa faceci mam czasami wrazenie ze przygotowania do slubu kobiety biora na siebie i dwoja sie i troja podsuwajac rozne propozycje a facet tylko pozniej wydusi opinie ''moze byc'' ale ten typ tak ma A co do kredytu to mowili cos o tym ze mozna wziasc nawwert tys. miesiecznie i na legitke ale czyy to wprowadzili to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
a po ile macie lat??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jeszcze dokladnie jak to wyjdzie z ta sesja ale my chcemy odrazu w poniedzialek wyjechac gdzies na tydzien poki emocje jeszcze nie opadna;-) wiec sesja 2 dni pozniej u nas chyba odpada ale jeszcze sami nie wiemy jak to bedzie wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 21 a moj 24 wszycy mowia ze za mlodzi ale my wiemy swoje w koncu ponad 6,5 roku jestemy ze soba wiec juz chyba dojzelismy do tej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
a u mnie jest tak..ja 25 a mój skarbek 21:)..wiem, wiem..młodszy..ale nam to nie przeszkadza..i nie jest tak jak niektórzy moga myslec..nie jestem desperatka, która wymusiła ślub;)..zareczyny to raczej była inicjatywa K.:)..bardzo mnie zaskoczył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor.
Ja mam 22 lata, narzeczony też. My też chcemy gdzieś wyjechać, ale nie możemy od razu dwa dni po ślubie, bo u nas jest tak, że jeszcze właśnie te dwa dni po ślubie musimy pojechać do właścicielki sali, rozliczyć się z nią do końca i rozliczyć się z zespołem, a wiem, że dzień po ślubie nigdzie nie będziemy jeździć na pewno (bo poprawiny), więc zostaje nam najszybciej właśnie ten poniedziałek. A jak u Was dziewczyny? Planujecie po ślubie jakieś wyjazdy? My chcemy wyjechać gdzieś, gdzie jest cieplutko (bo oprócz tego, że jestem leniuchem, to jeszcze lubię powygrzewać kości na plaży :)), ale nie mamy zbyt wielkiego doświadczenia w zagranicznych wojażach. Myślimy może o Hiszpanii, bo ładnie, ciepło, jest co zwiedzać i w porównaniu z egzotycznymi krajami jest niedrogo. A może macie jakieś sprawdzone kierunki? Na początku się wahaliśmy, czy jechać na taką dalszą podróż, czy nie (bo i tak będziemy mieli multum wydatków związanych ze ślubem), ale doszliśmy do wniosku, że być może to jedyna okazja, żeby gdzieś dalej wyjechać przed trzydziestką :P Później to nie wiadomo czy będzie kasa, czy będzie urlop, a jeszcze ze trzy lata później malutkie dziecko (mamy przynajmniej taką nadzieję :)), więc po ślubie pojedziemy sobie nacieszyć się sobą i słońcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze wiek nie jest wazny ( o ile to nie jest roznica 20 lat) wazne abyscie sie kochali, a w waszym przypadku pewnie szybko przy tobie dojrzal wiec ja w tym nic dziwnego nie widze. Patrzalyscie juz za obraczkami moj juz jakies znalazl za 1500 mi sie tak srednio podobaja ale chyba sie zgodze dla mnie wyglad az tak wazny nie jest te najzwyklejsze i najtansze mi sie podobaja wiec wszystkie maja cos w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chcem jechac do zakopanego, nigdy tam nie bylam a moj byl i jest zauroczony tamtym miejscem, kolejny atut zakopanego to powietrze a ja jestem astmetyczka wiec sie przyda taki wyjazd. No i odnosnie dzidzi to my po slubie jakies 2 miesiace bierzemy sie za staranie bo w dniu slubu bede jeszcze miala plasterek a moj gin powiedzial ze 2 miesiace lepiej odczekac no chyba ze chcem miec mnoga ciaze. A po za tym kazal mi lykac kwas foliowy z 3 miesiace przed staraniem sie i mojemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
my tez juz ogladaliśmy obrączki..K. nawet przymierzał..pasuje mu:)..takie do 1000 beda spokojnie..wczesniej ogladałam takie zakręcane..ale one bardziej damskie..u faceta na palcu dziwnie by wygladały..wiec rozgladamy sie za prostymi..ale dwukolorowe złoto:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor.
Idelajda, to słodkie że już chcecie mieć dziecko :) My musimy czekać, dlatego że oboje kończymy studia rok po ślubie, narzeczony poza studiowaniem jeszcze pracuje, a ja mam rentę po tacie i stypendium naukowe, więc poradzimy sobie we dwójkę całkiem nieźle, no ale na utrzymanie dziecka to raczej nie wystarczy. Poza tym dziecko absorbuje dużo czasu i uwagi, a ja będę w trakcie przygotowywania się do obrony pracy magisterskiej, no i nie mam jak. Z kolei od razu po studiach też nie mogę być w ciąży, bo nie przyjmą ciężarnej do żadnej pracy, najpierw muszę znaleźć posadę na stałe, a potem możemy myśleć o powiększeniu rodziny. Tak więc najbliższe 2,5 roku na pewno nie planuję dzieciątka. Obrączek jeszcze nie mamy, ale przeglądaliśmy katalogi i wiemy na pewno, że chcemy z białego złota (mój pierścionek zaręczynowy też jest z białego złota, bo zwykłego po prostu nie noszę, a białe pasuje do srebra). Na mojej chcę jakieś zdobienia, może kamyczki, a narzeczonego ma być prostsza, ale pasująca do mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o 2 kolorowe zloto to kwestia gustu ogolnie ladnie wygladaja ale pewen jubiler powiedzial nam ze jest troche problem gdy trzeba takowa obraczke zwiekszyc nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
ja też na poczatku myslalam o jakis kamyczkach w swojej..ale stwierdziłam ze bardziej bedzie jak pierscionek wygladała - przynajmniej te wzory co ogladałam tak sie prezentowały....wiec zrezygnowałam ze wszelkich zdobien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
idelajda - ładne:)..my ogladalismy bardzo podobne tylko 2 kolorowe..tez taki grawerek był..tylko troszke delikatniejszy..i na kantach były z białego złota:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wec.com.pl/Obraczki-wielokolorowe/Obraczki-ze-zlota-L-21ZB-bez-dodatku-niklu--p359.html to nadal nie sa te co mi pokazal ale juz chyba bardziej podobne kurcze mam mentlik tyle tego ogladalismy u jubilera ze wiem mniej wiecej 1500 trzeba bedzie miec na te obraczki ,ale osiol z tego mojego bo poszlismy do tego jubilera gdzie on kupil mi ierscionek zareczynowy i zobaczylam taki mimo woli na wystawce i sie na niego wscieklam jak zobaczylam cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor.
Ojej, coś nie wyszło, linki się źle powklejały i wyskakuje strona główna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor.
Teraz spróbuję: Takie: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.apart.pl/files/cbiz_img/img_prod158_0_o.jpg&imgrefurl=http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,3,158&usg=__faNA4-cNwVIx-w-15wVUDK-8riY=&h=600&w=800&sz=29&hl=pl&start=1&um=1&tbnid=JOYtVJmG1axEmM:&tbnh=107&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Dapart%2Bkolekcja%2Bobietnica%2B158%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN%26um%3D1 Albo takie: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.apart.pl/files/cbiz_img/img_prod131_0_o.jpg&imgrefurl=http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,131&usg=__8O0ckPiPehTv2hqEv-25bcSR3XA=&h=600&w=800&sz=44&hl=pl&start=1&um=1&tbnid=jhZ7xDjX-Tk1PM:&tbnh=107&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Dapart%2Bkolekcja%2Bblisko%25C5%259B%25C4%2587%2B151%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN%26um%3D1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor.
Nie, znów się nie wkleja, nie będę więc już zaśmiecała forum takimi lipnymi linkami :) Sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dor ja zlikwidowalam przerwe miedzy przecinkiem i wyszly mi twoje stronki sliczne sa te obraczki ale mi bardziej pasuje zolte zloto ale te teoje naprawde piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie cos nie tak z tmi linkami ale ja doszlam jak to zrobic takze mi sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś1984
ja nie wiem ile mój zareczynowy kosztował..wiem tylko ze cała uroczystość to wypłata mojego K...wiec troche sie wykosztował..ale było cudownie:)..nawet dzisiaj jak ogladam zdjecia i filmiki z zareczyn troche płakac mi sie chce;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to my zareczylismy sie bez swiadkow bylo tak romantycznie tylko my na pustej plazy troszke sie zciemnilo i te slowa ktorymi zaczal nie podejrzewalam go o taki romantyzm a jak ukleknal choc zarzekalam sie ze mnie to nie rozczuli lzy zaczely mi leciec jak grochy(oczywiscie ze szczescia) ale jak zobaczylam cene to sie wscieklam bo prosilam go zeby nie kupowal drogiego bo to tylko symbol a on co zrobil, wybral najdrozszy jaki mieli z szafirami(wiedzial ze bardzo mi sie podobaj te kamienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor.
Tak, to te :) Cieszę się, że się podobają :) Jak się wpisze w wyszukiwarce google "bliskość 131 apart" i "obietnica 158 apart" to można zobaczyć. Mi się bardziej podobają te "obietnica..." Jeżeli lubisz i nosisz żółte złoto, to na pewno fajnie, bo takie tradycyjnie żółte-złote są trochę bardziej uroczyste :) Tyle, że ja zawsze noszę srebrne kolczyki, bransoletki i taka tradycyjna obrączka by mi do niczego nie pasowała. Te, do których dawałaś linki też są bardzo ładne, a dla mnie najbardziej spodobały się te: http://www.wec.com.pl/Obraczki-wielokolorowe/Obraczki-ze-zlota-L-21ZB-bez-dodatku-niklu--p359.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie te najbardziej sa zblizone wygladem, mi sie one podobaja ale mnie nie zachwycaja ale mojemu sie baaaardzo podobaja a jako ze on nie nosi bizuteri to chcem zeby obraczki mu sie podobaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor.
Pewnie Idelajda, trzeba iść na ustępstwa - na tym polega małżeństwo :) Dziewczyna ma pierścionek, obrączkę, kolczyki, bransoletki, wisiorki i multum rzeczy do wyboru, a chłopak tylko obrączkę, więc niech mu się przynajmniej ona podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×