Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Jak mi się uda, wyślę na pocztę zdjęcia sukni. Trzymać kciuki za moje umięjętności porozumienia się z komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dulcia to trochę smutne z ta rodzinką , ale może jak po kielichu wypija to się fajnie będą bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
co do kwiatów to właśnie moja mama mi powiedziała że kalie absolutnie nie:) ale to są cantadeskie i różnią się od kalii są wąskie. Ja nie chcę bukiety kulki chce koniecznie długie kwiaty, myślę że beda pasowały do sukienki. myśląc o zmianie sukienki też brałam pod uwagę to że w szerszej można się poczuć bardziej jak księżniczka:) no ale cóż bede taką skromniejszą księzniczką hehe welon chce mieć zakończony lamówką i z kilkoma cekinkami, taka długość do tyłka mniej więcej i podczepiany "pod koczek". z moją sukienką to było tak że w tamtym roku juz przeglądałam sukienki na allegro i wszystkie dla mnie były takie same, a ja chciałam coś innego, no i wpadła mi w oko ta, pojechałam ją przymierzyć i podobałam się sobie więc kupiłam:) żałuję tylko ze nie poszłam wcześniej do salonu poprzymierzać różne rodzaje, no a teraz boje się iść żeby sie nie okazało że w innej wyglądam lepiej;) mój widział kiecke ale tylko na zdjęciach tej dziewczyny, od której ją kupiłam:) co do atrakcji to: *pierwszy taniec z niespodzianką (Jackson);) *po oczepinach puszcze troche muzyki dance i techno (będzie zaksoczka bo wesele prowadzi typowa polska orkiestra;) *nad balon strzelającym jeszcze się zastanawiam i... dziś wymyśliłam że chcę sama zrobić takie pudełeczka do których włożę cukierki jako podziękowanie dla gości, tu znalazłam szablony http://www.netwesele.pl/forum/lofiversion/index.php?t12862.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
aaa co do atrakcji jeśli tak to można nazwać to mój chce pieczonego świniaczka na ruszcie... ale ja nie jestem przekonana czy chce w swoim najważniejszym dniu ogladać ryjek świnki hehe ale właściciel mówi że to super atrakcja i ludziom się podoba... hmm musze przemyśleć sprawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulatko fajne te pudełeczka;ja jak juz coś to zdecyduje się na kupić coś podobnego bo krucho z czasem u mnie. wiesz ja tez kiedyś myślałam nad czymś podobnym ale zamiast świniaka dzik na ruszcie. ale teraz to już nie wiem bo ciągle jakieś wydatki.my mamy wydatki z domem.będziemy latem burzyć stary garaż i budować nowy od podstaw.wiec musimy wszystko skalkulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia sukni, proszę o komentarze;) ładne;) ja mam taką budowę ciała, jak dziewczyna na zdjęciu to sobie wyobraźcie, tylko, że blada jestem jak córka młynarza;) a co do wesela, to może być krótkie, mi nie przeszkadza, może akurat coś się w rodzinie mojego zmieni i odnowią ze sobą kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój luby kupił mi ostatnio bukiet, taką kuleczkę, z takich drobnych kwiatków i szalenie mi się pobobało i taką bym chciała. Kuleczkę chcę na pewno, a co do kwiatów to może być nawet z polnych stokrotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
no my też staramy się oszczędzać bo tak czy owak kredyt musimy wziąć :( dulcia krój twojej sukienki jest bardzo podobny do mojej tylko zdobienia inne:) bardzo mi sie podoba, aczkolwiek ja bym odpięła tego kwiatka na górze ale to dlatego ze nie lubie osobiście jak mi coś tam sterczy:) ale to cała ja:) ogólnie sukienka śliczna:) a masz na dole koło? ja mam takie najmniejsze ale jest :) a tren? ja sie troche bpje bo mam tren ktory sie pozniej związuje ale mimo wszystko obawiam sie ze moze mi przeszkadzać w wygibasach na parkiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
problem tylko jest taki, że wszystkie dziewczyny ktore maja sukienki na szyje mają piekne duże biusty... a moj to takie mandarynki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję, kupiłam ją w styczniu chyba albo w lutym i od tej pory nie widziałam;) Ja mam takie spore C, ale i tak marudzę, że to mało. Przy takiej sukience faktycznie trzeba mieć biust.Kwiatek mi się bardzo podoba, więc zostanie tam gdzie jest, koło mam, halkę też, ale bez koła też się ładnie prezentuje. Co do welonu, chce mieć taki 160 lub 170 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasy to faktycznie trochę na to idzie:( ale trzeba to jakoś przeboleć. Właśnie tak kombinuje, jak zrobić ładny ślub i wesele bez wydawania ogromnych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pudełka Paulątko naprawdę świetne. Może zamiast wydawać na podziękowania kupę kasy zrobić coś takiego, zasypać cukiereczkami i już. Albo takie pudełko na kawałek tortu to też pomysł. Niektórzy dają swoje zdjęcie. Mi się podobał pomysł ze zdjęciem w ramce. Czasami sa promocje 3zł za ramkę do tego zdjecie i pamiątka jest. Masakra, ile to jeszcze roboty przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Niebieskaa ja Cię prosze:D ja wiedziałam tylko tyle, że nie chce gorsetu:) Mój narzeczony widział tylko na zdjęciu suknie i tak zostanie. Dulcia my też nie mamy dużej sali, chcielibyśmy żeby zabawa trwała do rana, ale to zależy od gości, ale w rodzinie też mamy problemy a konkretnie z mamą mojego i Jej mężem, od pocz.grudnia nie gadamy i do dziś nie wiemy czy będą. My mamy zaproszenia ruloniki, postaram się Wam wysłać. Zauwazyłam i słyszałam od potencjalnych gości, że się podobają. A do suknii się opalisz:) Paulątko ja bym chciała bukiet z białych kwiatów i do nich z niebieksich lub coś z fioletu, ale jeszcze nie oglądałam, a welon taki do ok.pod łopatki też przypinany pod fryzurką. Jeśli to można nazwać czymś specjalnym to mamy mieć po północy karaoke, ma być też kilka przy stole biesiadnych piosenek ( DJ ma teksty więc da każdemu), jakieś 2-3 zabawy, nie zdecydowlaiśmy co konkretnie z zabaw chcemy. Suknię na szyję dla tych z dużym biustem? HAHAHA:A Kurde ja mam mniejszy niż mój brzuch haha, powaznie. Noszę 75b, a b raczej dlatego, ze bardziej mam okrągłe i w misce a bym miała jakby na bokach, takie "rozlazłe". Z powodu sukni ślubnej kupiłam stanik krzyżak, mam doatkowy push up do niego ha i się okaże jak cycuszki będą w tej sukni wyglądały na przymiarce 18.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sobie muszę fundnąć jakiś stanik powiększający piersi, co bym się lepiej czuła;) kwiaty w bukiecie na pewno będą białe, w ogóle wszystko będzie białe:) nawet garnitur mojego ma być biały, chyba, żę zmieni zdanie. A co do tego dodatkowego koloru to teraz myślę o zielonym... Trzy razy zmienię zdanie do tego czasu. Co do dzieci. Nigdy mnie nie ciągnęło specjalnie do macierzyństwa, dopiero teraz coś mi się zaczyna zmieniać. Mój natomiast bardzo chciałby zostać tatą, więc po ślubie trzeba będzie jakiś kompromis znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Stanik krzyżak nie jest w sumie powiększjaący, co do miski jest jak każdy inny z push up, chciałam krzyżak, bo on nie jest zapinany z tyłu na takiej wysokości jak inne staniki ( nie chciałabym się obawiac, że może wyjdzie mi zza sukni ) tylko jest zapinany na brzuchu, tylko "przechodzi" przez plecy tak gdzieś na wysokości nerek, ich górnej części. A ramiączek nie będe miała w ogóle albo jedno przez szyję przechodzace, ale to się zobaczy jak to w sukni będzie wyglądało. Mój też bardzo patrzy ostatnio na dzieci, powiedział mi kiedyś, że na nszym ślubie będe w ciąży, zobaczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
ja zamiast stanika chce miec tylko takie gumowe coś;) nie wiem jak to opisać takie miseczki jakby żelowe które przykleja się do biustu i od razu stwarzają efekt push-up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Mówisz o silikonach? Dwie miseczki z przodu i między nimi zapięcie? Miałąm kiedyś, użyłam chyba na dwie imprezki. Są wg mnie i wady i zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję iść do sklepu z bielizną, zrobić słodkie oczy i poprosić "coś" do takiej sukienki. Mam nadzieję, że ekspedientki doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dulcia suknia ładna, teraz widzę,że wszystkie takie skromniejsze mamy a bałam się,że jakoś " biednie" przy waszych będę wyglądała, dulcia ja zrobie z bielizna tak jak ty bo sama jeszcze nigdy idealnie nie dopasowałam stanika:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Niewiele a ws umie póki co tylko to znalzłam w kolorze biały z niebieskim. Czy dekoracja samochodu powinan być pod kolor bukietu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka zajrzyj na pocztę daria ost.dodała dużo bukietów i wiele z nich naprawdę jest ślicznych. ekspertem nie jestem wiec nie powiem ci,ze dekoracja musi być podobna do bukietu no ale tak na chłopski rozum to chyba raczej tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleiłam na meila zdjęcie w sukience, całkiem jest inna niż na zdjęciu modelki,które wcześniej wklejałam. tylko bolerko będę miała 3/4 ,żeby ukryć ramiona ,albo jakąś etolę. i dół trochę źle się układa bo za długa była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska ładna ta Twoja sukienka:) ładnie leży i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Niebieskaaa mnie się podoba:) Masz jak widzę figurkę do takiej sukienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
A jak bez bolerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Ale chyba w czasie wesele za ciepło Ci będzie w bolerku i ściągniesz, nie?;> Nie mogę w pracy wejść na allegro, ale jak to co pokazywałaś ostatnio to nie wpadło mi w oko:) i chyba nie wygodne jest, to tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×