Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

e tam brzuszkiem się przejmujesz , ja już się nie przejmuje .jak wyglądam tak wyglądam, jak w tamtym roku schudłam dużo to mój powiedział,że nie ma za co złapać i nawet cyca porządnego nie miałam:D:D teraz jem troche mniej, na rowerku dalej jeżdżę i ważne,że by nie tyć a jak przy okazji coś zrzucę to tez fajnie. własnie mi się skończył@ dostałam kilka dni wczesniej,super się zlozyło bo raczej na slubie juz nie będę po.przed tez nie chciałm byc bo zawsze mi jakieś masakryczne syfy robią i puchnę . smerfetka tak sie tylko mowi,że wychodzisz za niego a nie jegrodzine ale gówno prawda.Zawsze to bedzie miaąlo związek na wasze malżeństwo. Wiem po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nic nie robię, w sumie to powinna robić świadkowa. U mnie ma być siostra świadkiem tylko jeszcze do końca nie jestem przekonana.ona czasami ma gorsze dni i gorsze samopoczucie. jeszcze zobaczę może po prostu pójdziemy na jakies balety z koleżankami i z siostra.mój miał zrobić ognisko u nas w ogrodzie ale teraz tam mnóstwo komarów więc pomysł odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska a propo okresu jak zawsze juz w niedziele mi sie konczyl tak teraz jak moj muial wyjechac dzisia to sie nie poprzytulalismy bo mi baardzo obfity okres sie zrobil a wraz z pozegnaniem koniec krwi normalnie zero, ale tak jest zawsze:-( nie zebym byla jakos strasznie potrzebujaca ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie troche tym przejelam ale moj znalaz plus tej sytuacji powiedzial cos w tym stylu" skarbie nie przejmuj sie pomysl ze nasza noc poslubna bedzie ta jak by naprawde wczesniej do niczego nie doszlo;-) " i puscil oczko. Wiecie oco dopiero teraz czuje jak ja cholernie mocno go kocham i ze bez niego to moje zycie jest puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie przed slubem w najgorszym wypadku tydzien przed slubem, a jak tam sie wszystko przedluzy to zaraz po slubie moze tam wrocic, ale ja juz go nie puszcze;-) Martwie sie bo on nie kupil garnituru, butow, nie mamy obraczek ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no to faktycznie , aż ci współczuję, tyle czasu.ale nie będę cię dołować. nie martw sie garnitur i buty zdążycie kupić a obrączki w sumie to możesz kupic sama. uciekam do łóżeczka . Nie smuć się .papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
I jak idelajda zasnęłaś? Co tam? Wiem Niebieska, że to gowno prawda i to mnie "przeraża":( jem śniadanko właśnie w pracy więc klikam na chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Idelajda, jakoś inaczej sobie Ciebie wyobrażałam. Jak by mi ktoś pokazał to zdjęcie i spytał, kto to, to powiedziałabym, że niebieska;) Co do makijażu, ja się wcale nie maluje, nawet nie wiem, co do czego. Mój nie lubi tapety i ja też nie. Niektórzy jednak malują się bardzo umiejętnie i ciekawie to wygląda. Tak naprawdę to nie wiem, co zrobić, bo wypadałoby się trochę pomalować na ślub, ale jak będzie tak gorąco i mi to wszystko spłynie? Poradźcie, co należy nałożyć, aby dobrze wyglądać. Teściowa to temat tabu, bo nie chcę się denerwować. Chętnie bym to z siebie wszystko wyrzuciła, ale potem będę żałować. Co do idealnych figur, to ja nie mam:) i mieć nie będę, bo mój tak jak Twój niebieskaaa, musi mieć za co złapać;) Co do panieńskiego, ja mam niby mieć, coś się szykuje, ale więcej nie wiem:) No i co do butów, wszystko rozumiem, bo też miałam problem z kolanem, już nie mówiąc, że parę miesięcy śmigałam w butach ortopedycznych. Więc do ślubu musi być coś na niskim obcasie, bo polegnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zanselam ale nie wiem ile z tego bylo snu a ile lezenia plackiem i myslenia bo sen mi sie zlal z jawa, spalam ogolem moze ze 2-3 godziny. Ale jestem szczesliwa bo do mnie zadzwonil i powiedzila ze wszystko w porzadku i ze zostalo sie im jeszcze 500 km czyli wieksza czesc drogi maja juz za soba. Dulcia ale ze jak sobie mnie wyobrazalas? pewnie ze jakas jedzowata twarz mam, a po za tym duzo osob mowi ze wygladam na wiecej lat niz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydawało mi się, że będziesz mieć krótkie jasne włosy i jasną cerę, no i z twarzy tak zupełnie inaczej:) ładna z Ciebie dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dulcia przegladalam nasza poczte chcialm sobie przypomniec jak ty wygladasz ale nie znalazlam twojej fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie wakaji to narazie nic nie planuje, jak moj wroci to moze uda sie nam na weekend gdzies wyjechac najpewniej nad morze, ale to sie juz zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Drugie śniadanie:P Jakoś mimo wczorajszego itp.jakos mam humor w pracy, mała pochwała od kierownika więc fajnie hehe Laseczki juz niedługo będziemy fotki aktualne miały ze ślubu więc powysyłamy, nie? Ja też nie potrafię się malować, tapety ble choć fajnie nie miec bladej twarzy, oczy tylko rzęsy (mało ich mam:() i kredką czarną, powiek nie maluje bo małe i nie mam cierpliwości, ale na ślub ma mnie pomalować kumpele, która nieraz to robiła i było ok, ale chce delikatny np.żeby nie rozlało mi się i wolę w tej kwestii puder w kulkach. Mam taki problem od jakiegoś tam czasu, że czasem w pomieszczeniach dusznych robi mi się słabo, dziwne uczucie w głowie, np.czasem chwilę się jakby trzęse i często też to się dzieje w Kościele;/ w tą nd poszłąm od dawien dawna na msze i szybko wyszłam po Ewangelii akurat,bo w trakcie ( a siedziałam w ostatatniej ławce, drzwi byly otwarte) tak mi się zaczęlo robić słabo, że masakra. Wylecialam, chile czulam jak ręce mi się tzręsa, jak byłam chwile w ruchu to coraz lepiej mi było i teraz się na prawdę boję co będzie na ślubie:( jeszcze się okazuje, że mój brat na to samo się skarzy i nawet pół żartyem pół serio mówił żebyśmy pomysleli o innym świadku, bo nie wie czy ma na głowie 666 napisane, że tak się czuje w Kościele czy co;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! ale dawno mnie tu nie było..., czasami coś podczytywałam ale nie miałam za bardzo czasu:( i nie wiem kiedy nadrobię tyle czytania:D miałam takie zawirowania i tyle pracy ze głowa boli, musiałam na szybkiego napisać pierwszy rozdział pracy lic. no a teraz to sesja mnie dobija... Idelajdę - wyobrażałam sobie całkiem inaczej tzn. sama nie wiem czemu ale myślałam, że masz jasne włosy he he:D nie wiem czemu miałaś opory przed zdjęciem ładna z Ciebie dziewczyna i wyglądasz na baarzdo sympatyczną, taki słodziak;) smerfetka ja mam to samo co Ty, często mi się robi słabo w Kosciele i w pomieszczeniach gdzie jest dużo osób, ścisk itp. ale mam na dzieję ze na ślubię bedzie ok, mam zamiar ustalić z księdzem żebym mogła mieć postawiony koło siebie taki duży wiatrak:D co do malowania to się maluję bo muszę, miałam straszne problemy z cerą i muszę teraz to maskować bo mam straszną... wieczór panieński wiem, że moje przyjaciółki planują ale co z tego im wyjdzie to nie wiem, tym bardziej, że cześć z nich się z sobą nie zna no ale twierdzą, że dadzą radę:) współczuję Wam dziewczyny strasznie sytuacji z teściowymi dla mnie to masakra co piszecie. moja póki co nie zapeszać jest spoko czasami się z nią nie zgadzam no ale wtedy wolę się nie odzywać a i tak przecież robię po swojemu:) za to teścia jak na początku lubiłam to teraz go po prostu nie trawię... szkoda mówić ma tak trudny charakter... no ale nie jest najgorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile komentarze;-) ale jak kazda kobieta na siebie zawsze bede patrzyla krytycznie. Wyslalm na poczte zdjecie moich skromnych butkow, musze je rozchodzic przed slubem zeby mi nogi nie obsialo odciskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Idelajda, Kokoszanel też miała podobne wyobrażenia o Tobie;) coś w tym musi być. Chciałam się pochwalić, że wreszcie wszystkie zaproszenia i zawiadomienia rozdane:) a za niecałe 2 tygodnie mija termin potwierdzeń. Mam nadzieję, że nie będzie tak jak u Sylwuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Ja nie myślałam o długości włosów Idelajdy itp.ale np. chodziło mi po głowie, że ma ostrzejsze rysy twarzy hehe, a tu się okazuje, że tak jak pisałyście wygląda sympatycznie:) Z niektórych wypowiedzi wywnioskowałam, że Ide ma chyba zaniżoną samoocene. Ale to nie tylko Ona;/ I butki moim zdaniem ładniutkie;) U nas potwierdzenia do 31lipca. ja pamiętam jak w średniej szkole laski chodziły do lustra coś poprawić, oglądnąć sie, a ja zawsze je omijalam z daleka, teraz zalezy od światła i pomieszczenia co do twarzy hehe, ale za to kg przybyło i poniżej szyji nie lubię się oglądać;/ Kokosznel obawiam się, że to wiatrak jak już sie podobie stanie to mi nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
oj kobitki ale się rozpisałyście:) Idelajda zupełnie inaczej sobie ciebie wyobrażałam i w życiu nie dałabym ci na imię Beata:) wydajesz się "normalną", sympatyczną, naturalną dziewczyną bardzo fajnie:) co do butów... ja moje kupiłam już kilka miesięcy temu i żałuje... mają baaaardzo wielki i długi czub a już te czuby mi się nie podobają ale cóż za późno... i tak na zmiane musze kupić bo te mam wysokie 8cm więc na zmiane jakieś niższe się przydadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się właśnie tez te z czubami nie podobają,jakoś tak ze starszymi kobiecinami mi się kojarzą. Mam prośbę do dulci bo pisałaś,że nie będziecie mieli orkiestry i szykujesz sobie listę utworów. Masz już może coś bo przydałoby mi na poprawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam kilka nawet względnych,pewnie na jakies w takim stylu sie zdecyduje http://moda.allegro.pl/item1072771601_buciki_slubne_wygodne_i_eleganckie_nowe_roz_39.html http://moda.allegro.pl/item1074639679_buciki_slubne_wygodne_satyna_nowe_roz_39.html bardzo podobają mi się buty darii,typowo ślubne z tymi czubami odpadają,a takie jak daria to można nosić również na inne okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska wejdz na strone www.witt.com.pl tam powinnas cos znalezc na roznym obcasie ja z tamtad zamawialam tylko ze przez kobietke ktora ma salon sukien slubnych Oj i aj och i ach dziekuje za mile komentarze, z innych nowinek moj kochany dojhechal caly i zdrowy o 18 do miejsca docelowego i kamien spadl mi z serca a jak uslyszalam jego glos to wogole czuje sie swietnie;-) pozdrawiam kobietki zajrze pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
To super Idelajda, byle do przodu:) Niebieskaaa obie pary mi się podobają:) Byliśmy ot tak u friends na kawce, przed chwilą wróciliśmy, zaraz myju i do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to się ostatnio wcale nie chce spać, zaczynają się tutaj te białe noce czy jak to się tam zwie i pół nocy widno .A za jakiś czas całą noc będzie widno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska hihi wlasnie rozmawialam z moim i mowi do mnie" kurcze jak tuu widno tak jak u nas o 18 jak ja tu zasne" ;-) aj bylam taka zmeczona ale z wrazenia chyba nie zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×