Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Gość Smerfetka1985
mam...podasz na mailu? to kukne i tez będziesz mnie mogła kuknąć..oczywiście jak masz ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
No Idelajda śpij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka napewno wie, a wiecie co zauwazylam ze jakas telepati dziale ilekroc o nim pomysle i chce mu wyslac smsa to on sie odzywa albo dzwoni albo pisze;-) np. wczoraj o 00.40 chcialam napisac ale myslalm ze spi i w tym momencie ms spisz koteczku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja go kocham naprawde tyle lat razem i nigdy mi sie nie znudzil caly czas za nim tesknie i ciesze sie na jego widok, uwielbiam jak mnie rpzytula , glaszcze po twarzy ehh coraz bardziej tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
:D:D Idelajda wiedziałam, że jednak jeszcze nie poszłaś:D:D To takie miłe, hehe...to fajnie. Mi się Kubusia zachcialo i mójk mi poszedl do sklepu i już pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj odczulam ze bez mojego tojak bez reki, poszlam do przyjaciolki na kawe siedzialm moze z godzinke i mowie to de a tu nagle deszc i zimno i wogole wiatr a ja na krotko ubrana ehh przecekalam deszcz i musialam isc a tak zawsze by moj po mnie przyjechal:-( a mialam duuuuuzy kawalek do domu praktycznie z 1 knonca miasta na 2 ok.3,5 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka wysłałam link? to ty nie wiesz jak ja wyglądam,wklejałam kiedyś na pocztę zdjęcia.mam u siebie w znajomych kilka dziewczyn to możesz luknąć przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach minal mi sen bo spojrzlam na lozko i standardowo oczy mi sie kleja ale jakos nie chce isc sama spac to takie smutne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak miałam jak byłam teraz w polsce sama.niby tylko 10 dni .Ale powiem ci idelajda,że musisz się czymś zając bo inaczej zwariujesz.ja teraz praktycznie byłam taka zalatana,że nie maiłam czasu tęsknic. Tylko wieczorami jak szłam sama spać czułam ,że mi go brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Wysłałaś mi link do gónej strony:) hm kiedyś oglądałąm na poczcie, ale to mi sie miesza hehe, wyślij prawidłowo:) Idelajda nie smutaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w dzien jestem zalatana, biblioteka, dom, sklep dom sprawy slubne i ta,k wkolko jeszcze moja przyjaciolka ma powazne problemy i wysluchuje jej bo bidulka nawet nie ma sie komu wygadac tak mi jej szkoda jest w moim wieku a juz tak spieprzone zycie tak bardzo chcialabym jej pomoc ale nie mam mozliwosci ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Teraz sobie oglądam, a reszty dziewczyn nie bardzo znam z imienia i nazwiska żeby lukać w Twoich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dziewczyny nie będą miały nic przeciwko jak wyślę ci linki do ich profili co? jak myślisz? bo niektóre na meila wysyłały więc były dostępne dla nas. ja nawet w połowie twoich nie jestem:P Macie koty? wrr nie lubię kotów:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Rozpoznałam w Twoich znajomych Sylwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Jedną kotke, hm mój miał no i co miałam zrobić? Polubiałam, może i pokochałm ją choc czasem bym ją podusiła haha. Właśnie siadła mi na kolana. No to podaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Mam, pozapraszałam, dzięki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
ja też, papa Idelajda nie wiem co Ci napisac, bo nie znam sprawy, ale mam nadzieje,ze nie jest tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzisiaj idę na wesele starszego brata N i strasznie się stresuje. Poporstu myślę sobie jak to będzie za te 6 tygodni. Kurcze 6 tygodni. Od rana mi niedobrze i żełądek mnie boli. Nie myślałam że tak się zestresuje. Ja jak miałam zapalenie pęcherza to pół nocy w wannie przesiedziałam. Poprostu masakra. Idę na makijaż do mojej kosmetyczki to odrazu zobaczę jak się trzyma. Wyśle wam zdjęcia po weselu. Jutro jeszcze mam egzamin dobrze że na 11 i ściagi już gotowe. Wczoraj dzwonili do mnie z Apartu że przyszła mi bransoletka bo zamówiłam do kolczyków na ślub. Widzę że pogoda nie za ładna dzisiaj będzie, a ja mam sukienkę bez ramiączek i letnie sandałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
To pewnie Idelajda tera zjeszcze śpisz hehe dar_ia na weselu się rozgrzejesz:) Ja wczoraj byłam znów na brewkach żeby kształt był i kurde 1wszy raz zrobiłam henne, hm wydaje mi sie, że mi jest za ciemna ( i tak swoje mam dośc ciemne) albo, ze kolor może zostać, ale wtedy zwęzić briw, hm nie wiem...Dziewczyny czy ktoraś z Was miała oczyszczanie twarzy metodą mikrodermabrazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria fajnie masz wczujesz sie w klimaty slubne potanczycie(pocwiczycie) przed waszym wielkim dniem ciesz sie bedzie dobrze czekamy na fotki;-) Smerfetka nie spie juz od 8 a poszlam spac cos kolo 3.30 chyba zaczynam cierpiec na bezsennosc i uzaleznilam sie od FreeCell (podobne do pasjansa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosiłam, żeby się nie obrażać. o gustach się nie dyskutuje ;) ida - faktycznie butów nie będzie widać. chociaż u mnie na weselu mogą wystąpić i to bardzo, bo obawiam się, że w czasie oczepin zostanę porwana :( i najpierw będzie flaszka za but, potem za całość ;) np. u mojej siostry ciotecznej panowie pili wódkę z jej buta przy okazji takiego porwania :) w sumie to łatwiej mi było suknię wybrać niż znaleźć w miarę sense buty :) niebieska ja oglądam mundial :) ogólnie nudnawo, ale faktycznie ten mecz niemców niezły i też się cieszę, że przegrali :) dziś jadę zobaczyć salę przed weselem - jak wszystko jest przygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ślubem w ogóle się nie stresuje. ogólnie to też jestem mega nerwus i byle czym się stresuję. teraz mam na głowie pracę mgr, więc może jak się z tym uporam dopiero będę sikała z nerwów z powodu ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... widzę, że jednak zabolało Cię smerfetka to co napisałam m.in. ja, bo usunęłaś maila z poczty. więc przepraszam, nie miałam złych intencji droga imienniczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki no prosze was, ja sie ciesze ze piszecie co myslicie prynjamniej moge liczyc na szczere zdanie, Faktycznie smerfetka dlaczego usunelas? oj kobietki, kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×