Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatkowo

Wróżba miłosna

Polecane posty

Gość tak tak tylko Partnerski
tarot a jak sie przeanalizuje wszystkie Twoje wrózby to okazuje sie ze tych partnerskich wrózb było 20% a tych dotyczacych finnasów cała reszta wiec gdzie tu konsekwecja wpierw wrózyłas wszystkim teraz jak juz nabiłas Sobie 16 stron to niby tylko czarnym noo jest to jakas startegia marketingowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tylko Partnerski proponuje isc do szkoły wiec nauczyc sie czytac ,bo o finansach nie wróżyłam haha i ludzie jaka strategia marketingowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To poczytaj Sobie
co pisałas szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , bardzo proszę o wróżbe , Paulina 07.05.80 Henry 28.07.70 niby lepiej sie uklada ale jestem nieco podejrzliwa , Betkowo co w tym związku bedzie , moze jakis drogowskaz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także się przypominam :) ja: 19 lipiec 93 on: 5 czerwiec '93 czy podobam mu się?? czy coś z tego będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Jeszcze raz sie przypomne Co pokazuja karty na temat spraw sercowych :czy moj chlopak sie mi za jakis czas oswiadczy i czy zostanie moim mezem ? Kasia 82.04.04. Robert 81.04.17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiabasia
bardzo proszę o wróżbę basia 25.04.1988 krzysiek 11.07.1975 czy nasz związek przetrwa próbę czasu? czy uda nam się ułożyć wspólną przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajusia8030
witam mam pytanie czy bedziemy razem? aneta 30.06.1980 darek 23.0.1975 dziekuje jesli tak to czy nastapi to szybko i co nas czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem i nadal nie ma :D Jestem z tych czekajacychJa 23.11.1988K 05.08.1982P 23.09.1988Chcialabym spytac czy z ktoryms z tych panów mam szanse na zwiazek i jesli tak to jaki on bedzie Z górydziekujeBeatkowo odezwij sie rowniez na moje gg jak mozesz przy okazji mam propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oewna panieneczka
21.o51990 rok kiedy się zakocham ze wzajemnością? czy nastąpi to juz niedługo czy jeszcze sobie poczekam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce ja tez ja tez
prosze slicznie🌼 ja; 14.10.1980 on; 12.08.1979 Czy jeszcze kiedykolwiek bedziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam sie po raz trzeci.... :) i czekam z cierpliwością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było - ja 19 lipiec 93 on 5 czerwiec 93 czy mu sie podobam i czy coś z tego będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę o wróżbę basia 25.04.1988 krzysiek 11.07.1975 czy nasz związek przetrwa próbę czasu? czy uda nam się ułożyć wspólną przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubie spotkań w 4 oczy z wróżkami i korzystam z wróżbity internetowego Paulusa – http://wrozbitapaulus.pl .Trafność przepowiedni na wysokim poziomie, jeśli mam jakiś problem życiowy i nie wiem jak sobie z nim poradzić zwracam się do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1986
Mogę polecić wróżkę Grażyną. Byłam na rozdrożu, nie wiedząc co począć. Dzięki Pani Grazynie wyszłam na prostą. Kontakt do niej jest na stronie http://wrozkagauri.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też praktycznie wszystko co powiedziała Pani Grażyna z http://wrozkagauri.pl/ się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie. Dzowniłam do tej Pani Grażyny z http://wrozkagauri.pl i jestem bardzo zadowolona, znała dużo faktów z mojego życia i otworzyła mi oczy na pewne sprawy. To świetna wróżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe, a jednak prawdziwe! Byłem już u kilku wróżek i żadna z nich nie zrobiła na mnie tak gigantycznego wrażenia jak wróżka z wrozkadiana.pl. Jeszcze nie wiem, czy wszystkie jej przepowiednie się spełnią, ale na pewno dam znać! Pozdrawiam, Marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeagentka z Ciebie Diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera, otwarta i ciepła - taka jest wróżka Diana (z wrozkadiana.pl). Jeśli boicie się prawdy - lepiej do niej nie dzwońcie haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf1242
Ja odkad pamietam mialem problemy w sferze milosci. Kochalem sie w kobiecie ktora mnie ignorowala ale wrozka Beatris https://wrozkabeatris.pl/ pokazala jak postepowac by sie do niej zblizyc. I udalo sie wiec polecam ja z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×