Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatkowo

Wróżba miłosna

Polecane posty

Gość aaaśkaaa
Beatkowo dziękuję pięknie! Muszę wyluzować! Jestem zmęczona tym wszystkim! A tamta kobieta jest złym człowiekiem! Dziękuję!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia26.02 nie wiem który jest Twoim aktualnym partnerem ale przy pierwszym lepsze karty było widac , drugi wydaje mi sie nieodpowiedni na życie -w finale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2602
A Twoim zdaniem podobam się temu drugiemu, jest w ogóle mną zainteresowany?? Chodzi mi o Bartka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia...aa
przypominam o sobie Beatko bardzo cie prosze o wrózbe nawet jesli miala by byc najgorsza j juz nei umeim zyc w takim ciagłym czekaniu i nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.10.1959 , wczoraj sie z nim rozstalam , podejrzewalam go od dawna o zdrady , wczoraj wykrzyczałam mu to , nie zaprzeczyl . Moja intuicja mnie nie zawiodła ? Nasz nowy dom czeka na mnie , tak mi wmawiał.A dzis cierpię , wspominam , potwierdz mi moja kochana , moja pomyłka ? Czy rzeczywiście się nie mylę ? Kim dla niego jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera ja
ja 27.06.1983 on 24.03.1981 czy jak nie wróce do niego( a on bardzo chce) zatruje mi zycie? i czy kiedys jeszce bede szczesliwa?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOLA LOLA
Zostalam pominieta !!!!!!!!!!!!str 5 Joanna 20.11.81 Lukasz 06.09.82 czy bedzie moim mezem ?KIEDY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaatrycjaaa0001
Czy znajdę w końcu miłość, a jeśli tak, to kiedy i kto to będzie.140483 Bardzo proszę, jestem bardzo ciekawa. Chciałabym również wiedzieć, jaka jest teraz sytuacja z panem, który był w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera ja
a i jeszce 3cie pytanko plizz:) czy moj były mnie kocha i porafiłby ze mna byc po tym ajk go zostawiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 28.11.1983, on 14.luty.1978 czy wrocimy do siebie?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2602
Skoro chce ze mną poromansować to dlaczego jeszcze nic poważnego w stosunku do mnie nie robi? Kiedy coś zrobi, do tego romansu w ogóle dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia...aa na tą chwile miłości w kartach nie widac , mysle ze teraz jest dla Ciebie okres spokoju, stabilizacji, harmonii. Cierpliwość i równowaga powinny Ci towarzyszyc na codzien ...jesteś młodziutka wiec miłosc przyjdzie sama w najmniej oczekiwanym momencie..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia..aa
no tak... tylko kiedy? bede czekac az si zestarzeję?:( jestem cierpliwa juz od poltora roku i co dalej mam taka być?ile jeszcze 5-10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudonim_Bez_Obaw Faktycznie kochana bez szans było , co robic ...hmmm...mówią że klina klinem najlepiej sie leczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaatrycjaaa0001
a co ze mną???? 14/04/83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga 111111111
Kurcze dlaczego mnie ominełaś ja czekam na wrózbe:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc ja 22.07.1969 on 29.07.1972 co z nami będzie, podejrzewam go o zdradę dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2602
Skoro chce ze mną poromansować to dlaczego jeszcze nic poważnego w stosunku do mnie nie robi? Kiedy coś zrobi, do tego romansu w ogóle dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga 111111111
aaaa ja tez czekam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazgnebiona
17.04.1988 czy w najbliższym czasie znów spotkam mojego niedoszłego kochanka, czy on tego jeszcze chce? czy nic już z tego nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BACARDIIII
beatkowo .................... prosze juz pare razy pisalam swoje dane i za kazdym razem cie nie ma, baaaardzo mi zalezy na tym poniewaz jestem w ciezkiej sytuacji bo jestem za granica i nie wiem co zrobic dalej w zyciu bo sprawy sie bardzo skomplikowaly, mam faceta, obcokrajowaca 25/04/1986 ale nie wiem czy cos wyjdzie z nami, nie wiem czy wracac do PL czy nie, ja 13/02/1983 PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie mamy bardzo
złe wróżby i wróżka nie chce nas dołować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona71
Zostałam pominięta :( Ja - Iwona, 5.11.1971; On - Łukasz, 33, panna (na razie nie znam dokładnej daty). Czy coś z tego będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIEDRONECZKA z 1 kropką
Witam , bardzo prosze o odpowiedź paulina 07.05.80 henry 28.07.70 jak sie potoczy moja kariera i związek (dzieci?), czy on traktuje mnie powaznie czy zdradza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana1983
pominęłaś mnie juz 2 raz ja 13.07.1983 on 11.11.1981 czy coć z tego będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×