Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatkowo

Wróżba miłosna

Polecane posty

Gość Sad sunshine
Można prosić o wróżbę? Ja 07.06.1988 on 16.04.1993. Chciałabym po prostu wiedzieć co z nami będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok.. przypominam o sobie juz 2 raz beatkowo! POMINELAS mnie juz pare razy czy on mnie kocha, teskni i mysli o mnie? ja: 30.11.1982 on: 21.07.1978 tez chce wrozbe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie miejcie pretensji ok? prosze czekac i sie grzecznie przypominac :) każdy sie doczeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herzmansky
daria 13.03.1981 przypominam sie ze strony 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola lola
przypominam sie str 6 .z gory serdecznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura ja
bzdura ja ania 21/07/85 marcin 08/07/86 czy uda mi sie o nim zapomniec? czy jest nam cos pisane? prosze o jakas podpowiedz wrozko.. a wiec i ja sie przypominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarcia
ja Sara 04.01.1990 on Marcin10.11.1982 czy wyjde za niego za maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tala lola
hmmm czekam juz 2-3 dni ,mam nadziej ze sie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tezzzzzzzzzzz
poprosze :) ja 19 lipiec '93 on 5 czerwiec '93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Katarzynaa
Witam i sie przypominam Moje pytanie : Jak sprawy sercowe : Czy wyjde za maz za obecnego chlopaka ?? Kasia 82.4.4 Robert 81.04.17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akumek Mysle ze miałaś racje , on sie zagubił troche w życiu, teraz czuje ze poniósł kleskę życiową, Ty uważasz ze ta znajomosc to porażka i pomyłka była.Mysle ze on cofnął sie do przeszłości, do tego co było....Jestes silna kobietą , wiesz czego chcesz i co dla Ciebie najlepsze ...uważam ze postąpiłaś własciwie.. *********************************************************************************** sun6 On w sercu ma przesyt tą miłościa, zagubił sens,nie widzi dalszych perspektyw dla tego uczucia...hmmmm....ale...mysle ze jest szansa , nie wszystko stracone , może być tak ze to uczucie sie odrodzi...powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BACARDIII
i ja sie przypominam, nigdy nikt mi nie wrozyl, to bedzie moj pierwszy raz, mieszkam za ranica i nie wiem czy wrocic do PL mam chlopaka on 25/04/1986 i nie wiem czy to ten jest obcokrajowcem, ja 13/02/1983 i jeszcze czy bedziemy razem, czy mi sie oswiadczy (w koncu:) i cokolwiek widzisz na temat przyszlosci, dziekuje baaaaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trukusek
przypominam się :-) czy w moich kartach 3.4.78 widać szczęśliwy związek, małżeństwo i rodzinę, czy będę szczęśliwa - czy spełni się moje marzenie i czy długo będę jeszcze sama - proszę :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trukusek - czyli turkusek miał być :-) przypominam się czy w moich kartach 3.4.78 widać szczęśliwy związek, małżeństwo i rodzinę, czy będę szczęśliwa - czy spełni się moje marzenie i czy długo będę jeszcze sama - proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truscaffka
ja 03.03.1973 on 16.07.1977 będziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chica_bonita
Przypominam się z wczoraj. Pisałam kilka razy Czy kiedykolwiek znajdę miłość. Jeśli tak, to kiedy to się stanie i kto to będzie. 14/04/83 Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BACARDIII dzisiaj wkrótce bedzie wróżba:) Nikita_BE Jego plany wobec Ciebie są dalekosiężne , łączy Was wspólny cel, w tej chwili on ma wątpliwosci, jakis brak pewnosci, niewiara i biernosc go opanowała , jakiś strach...między Was weszły plotki, przy tym stanie ducha w jakim oboje jesteście ta relacja może sie rozpasc, nie widze tu innej kobiety miedzy Wamii mysle że warto powalczyc o związek , odrzucic podejrzenia...powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BACARDIII
dzieki czekam z niecierpliwoscia kochana jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BACARDIII Faktycznie karty wyszły skomplikowane u Ciebie , dużo zamieszania widac kłopotów hmmm nie wiem czy nienarasta jakiś konflikt miedzy Wami , on robi rewizje swojego zycia ,jakby pogodził sie stratą i to Ciebie ,jakąś nieszczerośc widac , ninepokój +o los związku , oświadczyn to ja tutaj nie widze.....ale podróż owszem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga 111111111
a moze i ja dostane wrózbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chica_bonita
Przypominam się z wczoraj. Pisałam kilka razy. Czy kiedykolwiek znajdę miłość. Jeśli tak, to kiedy to się stanie i kto to będzie. 14/04/83 Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadwiga 111111111 W najblizszym czasie tak ogólnie to jakieś spowolnienie widac u Ciebie, chęć pobycia samemu,być może zaplanujesz podróż,pozałatwiasz zaległe sprawy, po tym okresie widac zmiany, byc może dojdzie do skutku podróz,przyśpieszysz...w związku z finansami przestrzegam przed podjęciem błednej decyzji w tej kwestii bo możesz poniesc strate, w miłośći to ja tu nic nie widze poki co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Katarzynaa
witam znowu sie pzypominam Czy mozesz dzis mi powrozyc Moje pytanie : Jak sprawy sercowe : Czy wyjde za maz za obecnego chlopaka ?? Kasia 82.4.4 Robert 81.04.17 dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominajm sie juz nie wiem ktory raz:( Beata ur.27.08.1980 prosze o wrozbe w sprawie milosci i czy bede zadowolona z wynikow dwoch egzaminow, ktore pisalam(wiem ze zdam,chodzi mi o oceny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda__22
Ja 01.10.86 moj maz 24.01.83 jaka przyszlosc czeka nasze malzenstwo?czy jestesmy dobrani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona71 Mysle ze on to typ niezdecydowany,podchodzi ze strachem do zaangażowania się w relację,nie dojrzał do miłości , karty to nie wyrocznia ale...chyba nie warto zawracac sobie nim głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja
ja 13.07.83 on 11.11.81 czy coś z tego będzie, a jeśli nie to czy długo jeszcze będę sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana1983 owszem początek jest naprawde piękny ,niestety bedzie narastac konflikt w tej relacji ,nastapi przesyt miłościa i WAsze drogi sie rozejda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chica_bonita
Proooszę! Czy kiedykolwiek znajdę miłość. Jeśli tak, to kiedy to się stanie i kto to będzie. 14/04/83 Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×