Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatkowo

Wróżba miłosna

Polecane posty

Gość
Beatkowo, proszę powróż mi. Chciałabym się dowiedzieć kiedy teraz zajdę w ciążę, to b.ważne dla mnie. Ja Daria, ur 22.09.1985 mąż Piotr, ur 14.09.1981 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sad sunshine Mysle ze nie ma szans na trwały i długi związek, raczej znajomosc na zasadzie przyjemności przebywania ze soba i zabawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskajadziunia
13.09.1990 czy czeka mnie miłość, jak tak to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaa
czy bedę z Andrzejem 1979.06.14 . ola1988.07.27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola lola
Bardzo prosze o wrozbe po raz 4 Joanna 20,11,81 Lukasz 06,09,82 czy bedzie moim mezem ? czy bede z nim szczesliwa? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ingeras Mysli o spotkaniu z Toba , to jego marzenie teraz :)czuje sie z Tobą bezpiecznie, cała WAsza relacja to ciepło i miłośc , gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herzmansky zalecałabym ostrożnosc w zawieraniu znajomosci teraz , miłości spełnionej narazie nie widac ,tylko ewentualne zaangażowanie sie w jakąs fałszywą relacje która przyniesie cierpienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola lola
skromnie i "mysle"nie zabrzmialo przekonywujaco no coz ,milego wieczoru zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatkowo przypominam sie joanna 27.12.1985 krzysztof 25.06.1985 czy bedziemy razem szczesliwi? czy sie kiedys rozstaniemy? z czyjej winy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Katarzynaa
witam i znowu sie pzypominam Czy mozesz dzis jeszcze mi powrozyc ? Moje pytanie : Jak sprawy sercowe wygladaja w kartach : Czy wyjde za maz za obecnego chlopaka ?? Kasia 82.4.4 Robert 81.04.17 dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutusek
BEATKOWO JUZ WCZESNIEJ PODALAM DATE JAK MASZ TROCHE CZASU TO PROSZE SPRAWDZ CO MI LOS PISZE Z GORY DZIEKUJE CHYBA MAMY TAKIE SAMO IMIE CHYBA ZE SIE MYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27.08.1987 Czy wyjdę za mąż za obecnego chłopaka? Czy nasze małżeństwo będzie udane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee to co Ona
Napisała to istne bzdury Dziewczyny nie wierzcie jej Ona nie umie wrózyc to Oszustka:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiueieieieiie
i co oszustka wróży za darmo i dosyc szczegołowo ??? to dziwna jakaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi jej wrózba sie nie spełnił
Napisała ze On sie nie odezwie ze ma mnie gdzies a On dzisiaj oświadcza sie i planujemy slub to chyba jednak jest cos nie tak?????????? z ta pseudo wrózka:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazgnebiona
ja również zostałam pominięta, bardzo proszę o wróżbę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona wszystkim
kazdy wierzy w to co chce tarot mówi prawde i nie oznacza ze wrózba spełni sie od razu , mi wrozyla inna wrozka mialam sielanke w związku a ona powiedziala ze to sie rozpadnie:( 2 miesiące minęło i wszystko sie sprawdziło:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko na jakiej zasadzie wróżysz ?bo nie rozumiem dlaczego dziewczyny czekajace od 1 strony nadal czekaja a osoby ktore dochodza w ostatnich stronach otrzymuja wrozbe praktycznie neidaleko po swoim poscie ? Jestem z tych czekajacych Ja 23.11.1988K 05.08.1982P 23.09.1988Chcialabym spytac czy z ktoryms z tych panów mam szanse na zwiazek i jesli tak to jaki on bedzie Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze aleeee
same bzdety mi napisała tzn nic sie nie zgadza:(( jak by mnie nie dotyczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto Ty nie wrózysz
Ty Oszukujesz nas Nie wiem na czym wróżysz ale napewno nie na Tarocie ŻENADA :((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chica_bonita
Też uważam, że to ściema. Napisałam z ciekawości, co wymyślisz :D Wróżka pewnie sama pisze posty, na które odpowiada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja dostałam odp tydzień
temu napisłam mi że stagnacja żadnych zmian że przeczekanie pomyslłam Sobie że to mozliwe bo własciwe to tylko czekanie na cud mi został a tu dostałam prace od poniedzaiłku zaczynam oprócz tego mój wymarzony samochodzik tzn po wielu perypetiach kuzyn sprowadził mi Autko za tzw grosze i w końcu bede kierowca nie tylko na poapierku:)) A po tej jej wrózbie to tylko w łeb Sobie strzelic juz zaczełam wierzyc ze totalnie nicc a tu taka niespodzianka wniosek Ona nie umie wrózyc mozna sie pomylic ale NIE TAK we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja dostałam odp tydzień
sory za literówki ale emocje i złośc do tej pseudo wróżki mnie zjadają ale nic juz o wrózbe nigdy nie poprosze szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie niezadowolone Panie : na początku topiku wyrażnie jest napisane za stawiam tarot partnerski ,a nie pytania o prace itp , wróże z kart tarota marsylskiego, nie robie tego dla pieniędzy ,wiec nikogo nie oszukuje,a żeby być nieomylnym w przewidywaniu przyszłości trzeba by byc Bogiem , ja czytam co karty mówią , nikogo nie zmuszam ani do zaglądania tu ani do proszenia o wróżbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×