Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatkowo

Wróżba miłosna

Polecane posty

ania 20.06.1989 czy bede miala meza i dzieci? a jak tak to jak on bedzie wygladal , z kad bedzie, ile mial lat? gdzie go poznam? i ile dzieci jaka plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatkowo przypominam się z prośbą co oznacza , że raczej osoba urodzona 28.07.75 nic raczej do mnie nie czuje ..ze względu na okoliczności w naszym życiu jest to dla mnie bardzo ważne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc ja 22.07.1969 on 29.07.1972 co z nami będzie, podejrzewam go o zdradę dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wróżko Ania, proszę Cię o odpowiedź, kiedy poznam moją miłość, tę której mi brakuje - 3 kwiecień '78. Czy mój były kiedyś mi okaże szacunek i przeprosi, czy jeszcze spotkamy się jako przyjaciele? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chica_bonita
Czy kiedykolwiek znajdę miłość. Jeśli tak, to kiedy to się stanie i kto to będzie. 14/04/83 Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzyć wierzyć
przypominam się, przypominam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga 111111111
Ja tez czekam od wczoraj ale w końcu sie doczekam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzyć wierzyć Niewątpliwie ma dla Ciebie jakieś uczucia ale nie wiem czy z tego coś bedzie , opiera to sie na fałszywych nadziejach, jakąś szarpanine wewnętrzna widac , w przyszłości utrate zaufania i zerwanie więzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluś Partner ma problem z podjęciem decyzji, jest niezdecydowany, mysle ze nie dojrzał do miłości, jakby tkwił w przeszłości , w Twojej głowie i sercu widac łzy rozpacz, pogrzebanie nadzieji...ale...jest światełko w tunelu ponieważ miedzy Wami wyszła mi karta pojednania, próby naprawienia tej relacji...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaśkaaa
Beatkowo a czy jak już mi kiedyś raz powróżyłaś to czy mogę zadać jeszcze jedno pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutusek
15 06 1977 czyznajde milosc tu gdzie mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogs wife mysle ze należy z rezerwa podejsc do tej znajomosci ,w miłości ten pan może narobić dużego zamieszania, zawróci w głowie i... zniknie , ten typ tak ma , poprostu lubie rzucac słowa na wiatr jak to sie mówi..jeśli sie zaangażujesz, Twoja równowaga emocjonalna może zostac zachwiana i możesz wyjsc z tej znajomosci skrzywdzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia26.02
Jestem z obecnym facetem od kilku lat, ale zauroczyl mnie ktos inny... Co mam robic, będę z obecnym czy z tym drugim? Gosia26.02.1988 ,Maciej13.08.1985, Bartek 24.11.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaśkaaa
więc tak : jak napisałaś oddaliliśmy się od siebie. Oszukiwał mnie i spotykał z inną. czy zdradził nie wiem! ale ja boję się zaufać i moje pytanie czy jest już uczciwy? mogę zaufać? boję się, że ja podejrzeniami rozwalę to małżeństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia..aa
21 05 90 wrózko powiedz .. powiedz kiedy spotkam tego jedynego? jestem juz od połtorej roku sama:( rodzina zaczyna sie ze mnei śmiać kolezanki maja swoich facetów poprostu nie mam znajomych , powiedz mi gdzie go szukac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaśkaaa
ja 15.01.81 on 25.12.81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia26.02 przy panu Macieju czujesz harmonie zadowolenie, poprostu czujesz sie dobrze, drugi pan może sprawic ze bedziesz cierpiała w życiu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, zauważyłam że wróżysz, dlatego wpadłam się przypomnieć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia26.02
Co masz na mysli mowiac, ze drugi pan moze sprawic, ze bede cierpiala w zyciu? O czym dokladnie mowisz? Tzn, ze z nim bede??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chica_bonita
Przypominam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej. Ja też poproszę o wróźbę Kiedy znowu zajdę w ciążę?? ja Daria22.09,1985 mąż Piotr 14.09.1981 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura ja
ania 21/07/85 marcin 08/07/86 czy uda mi sie o nim zapomniec? czy jest nam cos pisane? prosze o jakas podpowiedz wrozko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewątpliwie widac ze mąż był wodzony na pokuszenie ale mysle ze nie podjął gry pwowadzonej przez tą kobiete , w tej chwili jest wyciszony,izoluje sie ,rozmysla analizuje ,dajcie sobie czas , a wszystko sie ułozy , powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaśkaaa Niewątpliwie widac ze mąż był wodzony na pokuszenie ale mysle ze nie podjął gry pwowadzonej przez tą kobiete , w tej chwili jest wyciszony,izoluje sie ,rozmysla analizuje ,dajcie sobie czas , a wszystko sie ułozy , powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×