Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...kobietka

czy to gwałt?

Polecane posty

jak w temacie... było tak: mój facet pił, od jakiegos czasu pije "tylko" w soboty, bo praca mu nie pozwala, i wczoraj popił, no bo sobota i w niedziele nie musi wstawać ja poszłam spać do 2go pokoju, jak zwykle gdy on pije, przyszedł i zaczął się do mnie dobierać, najpierw miło i delikatnie a gdy zaczełam protestować, to jakgdyby zaczął byc głuchy na moje protesty, zaczełam płakac a on i tak mnie "przeleciał", płakałam pół nocy i dzis cały dzień się do niego nie odzywam, on twierdzi, ze mam focha, a ja czuje się cholernie sponiewierana musiałam gdzies to wylać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co protestowalas
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spi...dalaj od takiego frajera
najszybciej jak sie da... ty nie chcialas- on byl pijany i sam sobie wziol- wbrewtwojej woli, krzyk i placz nie pomogly- wiec to byl gwalt..... faceci to cholerne, egoistyczne swinie.... mysla ku...em a nie glowa.... dlaczego boze chciales ich na tym swiecie?????????????? jeszcze raz uciekaj od niego i nie patrz ze go kochasz jesli tak jest bo nastepnym razem jak nie bedziesz chciala to cie pobije i zgwalci z kolega bo cos w glowie mu sie po przewraca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK GWAŁT
ZE SZCZEGÓLNYM OKRUCIEŃSTWEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnjvddlxki
ile już dziś tych zgwałconych na kafe było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to gwałt.To, że z nim jesteś nie oznacza, że jesteś jego własnością i masz rozkładać nogi za każdym razem jak mu się zachce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co taki facet
tak to gwalt, idz na policje i odejdz od niego po co marnowac swoje zycie z czlowiekiem ktory ciebie nie szanuje, pije i wymusza to na co ty nie masz ochoty zaslugujesz na kogos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miała gdzie uciec, to bym uciekła, ale nie mam... mam takiego kaca moralnego, mam odruch wymiotny patrząc na niego, a pierścionek zaręczynowy parzy mi palce jak rozgrzane żelazo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie gwałt
masz obowiązek dawać mężowi kiedy tylko musie zachce a jak ci sie nie podoba to po kościół zebrać szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie masz
gdzie uciec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co taki facet
jestes kobieta, jestes silna i dasz rade od niego odejsc i dasz sobie rade nawet jak ci sie wydaje ze sie nie da, lepiej zmarnowac rok zycia niz cale z takim dupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jesteś głupia
trzeba było też sie upic a nie tylko jemu pozwalasz idiotka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to był gwałt ale skoro nie masz dokąd uciec to się przyzwyczajaj tak będzie wyglądać twoje życie. A teraz zrób "misiowi" kolację bo się zdenerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co taki facet
a pracujesz? jestes niezalezna finasowo od niego? jezeli tak szukaj jakiegos pokoju do wynajecia na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co taki facet ceny wynajmu w wawie dobijają mnie, ale chyb atrzeba bedzie sie wynieśc, bo niemogę znieść mysli, że to może sie kiedys powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyb atrzeba bedzie sie wynieśc" Z takim nastawieniem pewnie to wynoszenie się potrwa ze dwa lata. Jak to możliwe, że dorosła (?) kobieta w naszych czasach jest tak uzależniona od faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co taki facet
nie chyba tylko na pewno, szkoda zycia bo przeciez dmuchana lala nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam takich idiotek
nie załuje po co sie z nim hajtała jak teraz ma przejebane trzeba było zostać na matczynym polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×