Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AGUSgdynia

Jak często myślicie o swoich ex?

Polecane posty

Ja właśnie zobaczyłam zdjęcie mojego ex z nowa dziewczyna, minęły prawie 2 lata, mam nowy, szczęśliwy związek a jednak coś mnie ukuło w serduchu jak zobaczyłam to zdjęcie ;/ Dziwne no nie? Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to zawsze niepomiernie dziwilo, ze moze kogos cos "kloc", kiedy zobaczy nie tylko zdjecie ex ale i realnie oko w oko z inna. Przeciez to ex, wiec ma prawo do swojego zycia, a Ty do swojego. Zaden czlowiek nie jest czyjas wlasnoscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że nie jest moją własnością, nie zatruwam mu życia. Od tych 2 lat nie rozmawiałam z nim, tylko czasami nie mogę się powstrzymać żeby wejść na jego profil i obejrzeć nowe zdjęcia. A to zdjęcie było takie urocze i przypomniał mi się jego idealny uśmiech i seksowne ciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin4545
Ja ostatnio myślę o nim często. To dlatego, że spotkałam go ostatnio. Powiedzieliśmy sobie tylko "cześć", ale wiem, że on kiedyś mnie bardzo kochał. ;( w dodatku ma nowa dziewczynę ;( smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem facetem innym niż inni
A kto kogo zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasmin4545 ---> u mnie jest inaczej, nie jestem z tego powodu smutna, dobrze go wspominam i cieszę się że on jest szczęśliwy bo ja też jestem :) A to zdjęcie przywołało te dobre wspomnienia i przez chwilę przeszła mi przez głowę myśl że chciałabym być na jej miejscu... ale tylko na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto kogo zostawił? A to ciężkie pytanie jest i długa historia, chyba każde z nas po połowie się do tego przyczyniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im gorzej w obecnym
tym częsciej myśli się o bylych i niestety idealizuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mysle o swoim ex
chyba ze akurat sie gdzies spotkamy przypadkowo albo do mnie zadzwoni; ale jest mi tak obojetny ze nieraz nie pamietam, ze istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin4545
A ja bym chciała z nim chociaż porozmawiać, dowiedzieć się co u niego... Kurczę, on mieszka niedaleko mnie, że to aż dziwne, że od tamtej pory nie spotkaliśmy się w sklepie albo w knajpie... Dlaczego zawsze pragniemy tego, czego nie możemy mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego zawsze pragniemy tego, czego nie możemy mieć?" no właśnie, czy tylko nieszczęśliwa miłość jest prawdziwa i godna pożądania?? Dlaczego nie doceniamy tych spokojnych, pełnych harmonii związków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin4545
Ostatnio stwierdziłam, że w życiu powinno się mieć tylko i wyłącznie jednego partnera, żeby nigdy już nie myśleć i nie tęsknić za byłymi. Ale jak tu kogoś znaleźć i wiedzieć, że to ten ideał na dobre i na złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo trzeba wszystkiego w życiu spróbować żeby wiedzieć co jest dla nas dobre. Lepiej żałować że się coś zrobiło niż że się tego nie zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierdollona
24h/24h bez względu co robie... on siedzi w mej głowie... on mnie rzucił ale cóż jak nie myśleć o kimś z kim się przeżyło tyle...każda rzecz przypomina Go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×