Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szklana klatka schodowa

czy warto być nauczycielem? robić uprawnienia pedagogiczne?

Polecane posty

Gość szklana klatka schodowa

warto byc nauczycielem? zaczynac w wieku 30 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam podobnie - myślę o skończeniu kursu, który uprawniałby mnie do uczenia ekonomii w liceach profilowanych i qrde - nie wiem czy warto :D (ale pomogłam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyety
raczej nie trudno znaleźć prace w tym zawodzie moja kuzynka studiuje pedagogike 1-3 musi uczyć się takich głupot jak gra na cymbałkach i flecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyety
a i ma wf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliaPyszna
bez sensu nie ma pracy ja siedze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto! moj maz byl 5 lat od wfu i za poltora etatu 1800 zl to powodzenia dzis jest dyrektorem hotelu:) to sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
myślę też o florystyce oraz kursie dla opiekuna osób niepełnosprawnych w ośrodkach szkolno-wychowawczych :o jestem zdesperowana i gotowa totalnie się przekwalifikować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marika ja pracuję w hotelu - soboty, niedziele, święta, system zmianowy i pieniądze też marne (również dla kierownictwa) - a siostra-nauczycielka zarabia ponad 2 tys., multum wolnego i wcale nie ma 1.5 etatu ;) różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyroktor ma wolne kiedy chce poki co ma 4 tys ale bedzie podwyzka pracuje 8 h od pon do pt - weekendy wolne swiata tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasiiia
moim zdaniem warto siedzisz w szkole z dzieciakmi , wszystkie weekendy wolne, 2 miechy wakacji platnych nie mowiac juz o swietach typu dzien nauczyciela itd.....warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziwne, w szanujących się hotelach dyrektor jest dyspozycyjny przez cały czas... :D no ale nie wnikam, szczęściarz z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wartonauczycieli
za duzo,w szkole panuje sitwa,bardzo trudno dostać stałą pracę,czyli marne szanse na awans(musi być stała praca!),gdzie nie dowiadujesz się,to ciągle kogoś zwalniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dyspozycyjny w razie czego jak o godz 22 nie ma wody jedzie i zalatwia ale sporadycznie wpadki sa:) raczej jest duzo w domu jak owszem koniec miesiaca i lista plac czy klimatyczne to dluzej siedzi czy renament;/ owszem zaloga ma pzesrane;/ zmiany po 12 h to bardziej pensjonat / willa - hotelem bedzie za 2,3 lata:) a ty co tam robisz? ja bym chciala jako specjalista do spraw marketingu w hotelarwstwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na razie jestem recepcjonistką :D czasami również fakturuję i obsługuję fitness - tak więc do dyrektora mi daleko, stąd pewnie różnice w zarobkach i czasie pracy ;) a na awans się nie zanosi, więc intensywnie poszukuję innego zajęcia - jestem gotowa się przekwalifikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlansie one ciezko maja jak jest zmiana turnusu i nowi gosci i zjezdza 80 ludzi w jeden dzien ... masakra i te nocki ciezkie chyba sa i zeby sie w kasie nie walnac;/ one 1400 zarabiaja plus obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o, to ja nawet tyle nie - i to bez obiadu :D a zmianę turnusu mam codziennie, bo to hotel biznesowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D zależy od miesiąca, zazwyczaj ok. 1200 :o dzisiaj będzie wypłata :) praowałam w miesiącu sierpniu 5 niedziel, 4 soboty - w tym w święto ustawowo wolne od pracy 12 godzin, zobaczymy czy dociągnę chociaż do 1400 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co zrobić :D chyba pójdę na ten kurs pedagogiczny, dla mnie 2000 to już konkretna kasa (zważywszy na dotychczasowe zarobki) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi mis jogi
a co myslisz, ze nauczyciel od razu zarabia 2000? kurs zrob, ale to nie gwarantuje pracy, a praca średnio przyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz stazysta ma cos
ok. 1950 zl brutto za 18 h pracy wiec i tak lepiej niz w tym hotelu. a czego chcesz uczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neurosa moj jak robil staz to ok 1000 na reke nie wiem czy rok dwa, potem zaczal byc mianowanym to ok 1200 a po 3 latach sie robi dyplomowanego i on ma ok 1700 ale zeby miec 2000 to juz musisz miec wysluge lat i na pewno dyplomowany i moze wiecej godzin niz 18 plus dodatkowe zajecia ale nie polecam w szkole przez 5 lat czekac na 2000 bo w kazdej chwili moga cie zwolnic ;/ bo juz jest redukcja etatow w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ostatno byly spore
podwyzki dla stazystow chyba 40%. juz nie maja 1200 brutto tylko cos kolo 1900 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o radę, jestem mgr administracji chcę zrobic dodatkowo studium pedagogiczne / 3 semestry/. Wiem ze po tym uzyskam tytuł do wykonywania zawodu nauczyciela, ale czy będę mogłą uczyc w szkole i jakiego przedmiotu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×