Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilia nocna

Czy są tu nie Polacy???? Jak wam w Polsce????

Polecane posty

Gość nelli23
Tak jestem z Ukrainy-i chętnie pogadam z tobą!Jestem od 2 lat w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 mala refleksja
debilni polacy robia po stokroc gorsze bledy niz ona na tym forum ale jakos nie widze zeby ktos tak namietnie wykladal im polszczyzne jak robisz to jej....haha zalosna jestes a co do gwiazdek poczytaj inne tematy to zobaczysz kulture polaczkow debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihehehoho
Polacy za dużo pouchwalają się z Rosjanami co handlują bimbrem na granicach. Takie realia. Acha ostre słowa jak na Rosjankę w Polsce wypowiadasz, ja będąc w Dublinie, Paryż czy Tokio nigdy bym się nie ośmieliłam nadawać coś tak bezczelnego na ich forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nell23
Nie mylisz się-w Pl mieszkają normalne ludzie też,ale na forum siedzą głupcy!To prawda!Oni strasznie się dziwią jak my tak szybko uczymy się mówić i pisać po polsku i nie wierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumbwa Etepe Kakoko
a ty dać muzina seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wsparcie....no własnie każdy naród ma swoich 'plebsów"(dzięki za nowe słowko do mojego słowniczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiewołod golodupcew
u nas jak słyszymy :polski pan. to ze smiechu sie po dywanie pół dnia tarzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelli23
Lilio możemy pogadac po 18 godz.teraz jestem w pracy i ne bardzo mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihehehoho
Nie będę z Tobą konwersować, ponieważ egzystujesz w brodziku intelektualnym, który koliduje z moimi imperatywami, a poza tym Ty nawet nie rozumiesz idei koncepcji tych założeń Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma swoje stereotypy(mam nadzieję,że dobrze napisłam), ja strama się nie żyć stereotypami....hehs, jeżeli dla ciebie Rosyjanin handlujący na bazarze jest odbiciem całej Rosji, to brdzo mi przykro, i wstyd, bo jesteś ograniczony(a)....Każdy nadór zasługuje ma szacunek..tak!!!! DO NELLI masz rację,tylko nie wiem czemu trzeba się dziwić heh ja bym była dumna,że przedstaliciele iinych narodowości się uczą mojego języka i kultury i bym się nie czepiała do głupich błędów, które są wynikiem szybkiego pisania na klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko do informacji
bo się źle nauczysz nie ma takiego słowa jak 'plebsy' jest tylko 'plebs' http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2571728 to słowo to tak jak drzwi, skrzypce, nożyce ps. to nie ja cie poprawiałam ale strasznie dużo agresji jest w tobie :-O przecież takich dupków na forum nalezy ignorować, a nie wdawać się z nimi w dyskusje :-O i t uzywając takiego słownictwa :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihehehoho
nigdy natomiast nie kolidowało z moimi imperatywami poczucie potrzeby wyższego rzędu czyli podrapania się po mym włochatym kroczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę z Tobą konwersować, ponieważ egzystujesz w brodziku intelektualnym, który koliduje z moimi imperatywami, a poza tym Ty nawet nie rozumiesz idei koncepcji tych założeń Pa hhhahhaa ale mądralu, hehs idź sobie na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedere
Czego ty sie spodziewalas rosjaneczko? Ze wejdziesz na polskie forum, zaczniejsz przeklinac, obrazac ludzi i spotkasz sie za to z milym przyjeciem? Nie jestes u siebie, wiec gdybys miala chociaz odrobine klasy, to na pewno nie zaczynalabys pobytu na forum od przeklenstw i takiego zachowania. Wstyd:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za informacje nie irytuję mni ekiedy ktoś mnie porawia i uczy, na tym przecież polega nauka obcego języka, lae trzeba to robić w odpowiedni sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedere
A tak w ogole to za sprawnie poslugujesz sie wulgaryzmami jak na osobe mieszkajaca 2 lata w Polsce, takze to prowo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiewołod golodupcew
bo to nie Rosjanka , to prowokacje robi jakaś ukraińska dzicz atamańska . o kulturze tatarskiej i rzeżniczej. Rosjanka nigdy by się tak nie zachowała. przypomnijcie sobie kto najbardziej bydło z siebie robił gdy do Polski na "ekskursju" przyjeżdzal , białorusy i ukraińce. i inne kałmuki. nigdy Rosjanin dumny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do vedere myślisz od kogo się nuaczyłam, napewno ni ena uniwerku, na wykładach z polskiego czasami jak dobrze nie nie *****. to nikt nie rozumie, tak jest w każdym języku, po to są przekleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od siebie mogę dodać tyle że nie bierz wszystkiego do siebie co kto pisze a niech piszą dużo osób tu wchodzi poprostu ignoruj takie wpisy i komentarze ale również muszę przyznac innym racje ze duzo gniewu w Tobie pwenie po tym jak inni zaczeli jechac po Tobie wiec olej innych i wiadomo skoro się uczysz jezyka to bedziesz robila bledy a ilu ludzi robi beznbadziejne bledy w podstawowym angielskim? Witaj w Polsce.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przetłumacz tę swoją wypowiedź
przetłumacz tę swoją wypowiedź na rosyjski to zobaczą, żeś Rosjanka ;-) a ja chętnie poczytam jak to sie pisze po rosyjsku :-) "Każdy ma swoje stereotypy(mam nadzieję,że dobrze napisłam), ja strama się nie żyć stereotypami....hehs, jeżeli dla ciebie Rosyjanin handlujący na bazarze jest odbiciem całej Rosji, to brdzo mi przykro, i wstyd, bo jesteś ograniczony(a)....Każdy nadór zasługuje ma szacunek..tak!!!! DO NELLI masz rację,tylko nie wiem czemu trzeba się dziwić heh ja bym była dumna,że przedstaliciele iinych narodowości się uczą mojego języka i kultury i bym się nie czepiała do głupich błędów, które są wynikiem szybkiego pisania na klawiaturze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedere
Ja tez potrafie przeklinac w innych jezykach, ale jak pisze cos na zagranicznych forach, to w zyciu nie wpadlabym na to, aby dac popis swojej znajomosci wulgaryzmow, bo wiem, ze sama wystawilabym sobie swiadectwo i to bardzo negatywne. Udowodnilas, ze nie masz za grosz kultury, klasy, wiec badz tak mila i sie juz wiecej nie odzywaj.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedere
Na bank to nie jest zadna rosjanka. Zreszta bardzo latwo to sprawdzic, ja tez jestem z poznania i chetnie sprawdze z jakim akcentem ta pani mowi po poslku. Odwazysz sie i do mnie zadzwonisz ze skypa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz co tam u Ciebie co porabiasz jak się czujesz w kraju a komenty olej i nie daj sie sprowokować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam skaypa, bo w pracy jestem,,,a tlumaczyc calej wypowiedzi mi sie nie chcę, bonie mam literek rosyjskim i bede musiala pisac po omacku czessto siedze na polskich forach, casami przeklinam i nie robi to erazenia do pokinie powiem z enie jestem polksa, wlasnie wtedy sie zaczyna.....zero kultury, na co ty sobie pozwalasz bedac na polskich forum hehs to jest dla mnie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedere
Na co sobie pozwalam? Na pewno nie na przeklinanie, bo nie bede korzystac z anonimowosci i robic z siebie menela. Mam propozycje, powiedz do swojej szefowe "odpierdol sie" i zobacz jak zareaguje... Jestem prawie pewna, ze to Polka robiaca sobie jaja. Czytalam juz wypowiedzi prawdzwych cudzoziemcow piszacych po polsku i wiem jakie popelniaja bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same wykręty
"a tlumaczyc calej wypowiedzi mi sie nie chcę, bonie mam literek rosyjskim i bede musiala pisac po omacku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedere
Nie masz literek rosyjskich, a na I stronie napisalas zdanie po rosyjsku?:D Krecisz i dodatkowo boisz sie porozmawiac, bo wiesz, ze mowisz z pieknym polskim akcentem:D Podaj mi swoj numer, zadzwonie z komorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×