Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arlekiny_

Jakie sa wasze ulubione slodycze?

Polecane posty

Gość Arlekiny_
ula z ula- to ciasto wyglada jak pyyyszny tort!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaboogaa
marcepan pawelek toffi czekolada milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za temat ....-
Co za temat !....:-) Juz sie slinie.....:-) Uwielbiam Michalki i prince-Polo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody bakaliowe
lody z Macdonalda - sa niezwykle śmietankowe i słodkie, najlepiej z polewą toffi ale czekoladową też nie pogardzę :) raffaello bezy z ubitą śmietaną kremówką i świeżymi truskawkami mniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietny topik
Moje to: lody bakaliowe zielona budka rafaello :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RosaJ.
1. ciastka z kawalkami czekolady z lidla 2. muffins 3..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlekiny_
Jeszcze dopisze:Pserniczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie nie przepadam za slodyczami,bo wole jesc cos na slono,np.chipsy czy paluszki,ktorych tez ogolnie unikam,ale uwielbiam do kawy zjesc ciastko bezowe z kremem kawowym,albo torcik bezowy,a jak juz mnie najdzie bardzo ochota na cos slodkiego,to kupuje sobie biale kinder bueno,albo pawelka smietankowego,i lubie jeszcze ptasie mleczko wedlowskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytta
lody kawowe hagen-daz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderrka
Toffife - najlepsze na swiecie cukierki ptasie mleczko Wedla tylko waniliowe MIlka Lila Stars - orzechy w czekoladzie i z chrupkami pyycchhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
A ja najbardziej lubię szarlotkę na ciepło. Jakiś czas temu moja koleżanka zabrała mnie do Le Scandale na krakowskim Kazimierzu gdzie zamówiłyśmy sobie szarlotkę na ciepło podawaną z lodami waniliowymi. Muszę przyznać, że smakowała wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja byłam prawie miesiąc
np. czekolada nussbeiser, właśnie ją jem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymagające
-zagęszczone mleko karmelowe z gostynia -czekolada mleczna lindt bez żadnego nadzienia -kinder schoko bons -czekolada milka karmelowa -kinder biovital żelki -haribo misie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie
1. ameo - uwielbiam 2. ptasie mleczko śmietankowe 3.rafaello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptasie mleczko, michałki, Tikitaki, czekolada milka, lody amerykańskie waniliowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłasia
price polo mleczne, princessa kokosowa, grzesiek mlinowy( był serią limitowaną), kinder bueno zwykłe, kinder country, kinder pinqi,kinder maxi king mars delight( tu to samo- seria limitowana ;c ), 3 bit, snicers, vital duo owoce leśne z biedronki, knoppers milkyway gwiazdki( też były limitowane) zwykły i ameo - to z batonów xD WSZYSTKO CO Z MILKI czekolady, alpejskie mleczko ciastka itd ale bez rodzynek xD rafaello, ferrero roche itd xD czekolady lint, wedla(niektóre) alpen gold (niektóre)a szczególni nussbaiser i bąbolada cistka krakuski z mleczną czekoladą hity ciemne z kremem waniliow MONTEE! Paula!!! czekoladki frutti de mare lody od Grycana różne rozmaite ciasta serniki rogaliki nazdiewane drożdżówki pączki tosty świeże bułki z nutellą gofryz cukrem pudrem naleśniki z dżemem i bitą śmietaną cukierki kinder schocko bons ptysie eklerki bajaderki looody ciasteczka oreo i wszysko co jest z ich dodatkiem żelki pianki pieguski orzechowe, czekoladowe budyń malinowy, śmietnkowy , waniliowy krówkowy kasza manna z sokiem na mleku owsianka waniliowa płatki z mlekiem to chyba 1/1000 tego co lubię ze słodyczy ale nie chce mi sie jż wypisywać XD a teraz mam największą ochotę mam chyba na milkę z orzechami i tofii jakieś ciasto z kremem np napoleonkę lub cisto bez nazwy z bitą śmietaną i masą tofii pospane orzechami mmm kinder maxi king

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnywyłek
Ja uwielbiam Maxi King, tort śmietankowy z malinami, serki homogenizowane(biszkoptowy pycha) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio polubiłam batony bounty oraz ptasie mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcepan w czekoladzie, chałwa turecka waniliowa, karmelki jogurtowo-truskawkowe, lentylki, czekolada malinowa Studencka, ptyś z kremem bezowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Ptasie mleczko karmelowe i czekolada karmelowa oraz bezowy tort hiszpański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×