Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

melanoma

Opiekun medyczny

Polecane posty

Gość gość
czesc pomozcie w napisaniu pracy krotko i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przed bardzo trudną decyzją , wybrać się na opiekuna medycznego czy jednak darować sobie. Mam tylko kilka dni na podjęcie decyzji ponieważ niedługo zaczynają się zajęcia. Czy jest tu ktoś kto pracuje w zawodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyssss
hej opiekun medyczny powinien zarabiać 2500 zl nie laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja robilam szkole rok temu,teraz znalazlam prace w szpitalu (jest bardzo duzo przyjec)brakuje opiekunow ,praca bardzo ciezka ale coz... moge odstapic jak ktos potrzebuje notatki,testy itp.pozdrawiam Ps,dodam ze jestem z malopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN Artur
Kurs Kwalifikacyjny Opiekuj Medyczny!! Czas trwania: czerwiec-listopad (dwa dni w tygodniu od 10 do 14). wykłady nieobowiązkowe, materiały wysyłane na maila. lipiec-sierpień: praktyki bez wykładów (160 godzin). koniec listopada: egzamin wewnętrzny Ukończenie kursu= certyfikat w dwóch językach + zaswiadczenie Koszt: 900zł (przy jednorazowej wpłacie 800zł) , możliwosc płacenia w dwóch ratach po 450zł lub trzech po 300zł. Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod nr.: 504-252-979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm taki pseudokurs to sobie można w d... wsadzić:)) praca dla opiekunów tylko po rocznej szkole i z dyplomem państwowym, a po kursie to ew salowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpiekunkaM
witam, ja wlassnie skonczyłam szkołe na opiekuna medycznego! serdecznie polecam ! praca bardzo fajna, to nie jet tak jak nie ktore osoby tutaj pisały, ze wynoszenie basenow i tylko zmienianie pampersow. To naprawde zalezy od szpitali ! a sprzataniem i poprawianiem lozek zajmuja sie salowe ! jakbycie chcialy jakies notatki to chetnie przesle. kontakt, nr gg : 50991250 . POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. Nie posiadam gg ale bardzo chętnie przyjmę notatki z opiekuna medycznego. mika226@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyslili z tym opiekunem masakra to jest gorszy zawod od salowej bo salowa myje tylko podlogi, pielegniarki wyreczaja sie opiekunem a opiekun robi wszystko co zwiazane z brudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym zacząć naukę na kierunku opiekun medyczny. Szukam jakiegoś kursu najlepiej na terenie Warszawy, czy możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćd
Ja tez proszę notatki z opiekuna medycznego dominika.zdanowicz@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja również byłabym zainteresowana notatkami.Dziękję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ope1
Ja od roku pracuję w ZOL jako opiekunka,ukończyłam kierunek-opiekun medyczny i co?Pracuję ciężko za najniższą krajową,nie jestem pracownikiem medycznym a jedynym plusem tej pracy jest czasami uśmiech pacjenta.Ten kierunek nie jest w Polsce doceniany mimo że nasze społeczeństwo starzeje się.Myślę że powinniśmy się zjednoczyć i wystąpić do Ministra abyśmy zostali uznani za pracowników medycznych{taki tytuł mamy w ukończonym kierunku}.Pracowali byśmy wtedy chociaż troszkę krócej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiekun jest pracownikiem medycznym.Od 4 lat pracuję w szpitalu, dorabiam również w ZOL-u i od zawsze jestem zaliczana do pracowników medycznych , z czasem pracy 7,35. Dlatego też powyższy wpis bardzo mnie zadziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy mogłabym prosić o notatki z opiekuna medycznego bardzo dziękuję kmicia@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z was jest po szkole policealnej www.wzspgdynia.pl ? zastanawiam sie nad jednym fajnym kierunkiem, ale nie wiem czy warto. pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na nowego bloga: opiekunowie. blogspot. com (trzeba usunąć spacje) Jestem opiekunem medycznym, postanowiłam podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. To dopiero początki,w dodatku nie mam wprawy w blogowaniu - proszę więc wybaczyć błędy techniczne :-) Napiszcie, co chcielibyście przeczytać, jakich materiałów potrzebujecie - będę starała się poruszać te właśnie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja równiez zamierzam podjąć naukę w kierunku opiekuna medycznego chetnie przyjme wszystkie notatki moj E-mail: magda102@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem chętana na notatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem chętna na notatki. mój mail malgorzata_sarz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun medyczny 2014
Pracuję już rok jako opiekunka mdyczna. Powiem tak, toaletę robią RAZEM z pielęgniarkami. NIGDY sama. Owszem jestem na posyłki pielęgniarek i lekarzy, ale tylko w kwestii badań USG, RTG, musze pielęgniarkom pomóc we wszystkim w czym mogę. Wszystkie ciężko pracujemy i sobie pomagamy. W sumie nie narzekam, cieszę się że kryzysie jakim jest obecnie bezrobocie dostałam pracę od razu, ale i... zmęczona okropnie czasami. Są zgony, wiadomo. Toaleta nie jest jakimś tam czymś odrażającym. Kwestia podejścia, pielęgniarki robiy cały czas ją, zanim mnie przyjęto. W naszym szpitalu to nowość. Więc jak ktoś ma ochotę to do roboty. Ale fakt zmęczenie da o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproszę notatki na OM zaczęłam naukę od .10.2014 iwona121@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość32
Hej Czy ktoś otrzymał już te notatki? Ja też bym reflektowała na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nic nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość OM
witam ,opiekunów ja pracuje od niedawna jako OM ,potwierdzam poprzedniczke :praca jest bardzo cieżka.Troche mogli by nam wiecej płacic ja mam w naszym szpitalu 1200zł na reke i traktowani jesteśmy jako personel niższy.Mam pytanie: jakie są zarobki w innych szpitalach? ,oddziałowa mnie pyta a ja nie mam pojecia Prosze o wsparcie ,Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie się uczę w http://www.dental.szczecin.pl/ na opiekuna medycznego i z tego co słyszałam od znajomych to po tym kierunku jest co robić, oferty pracy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak bedzie wygladalo twoje zycie po kierunku opiekuna medycznego zalezy od ciebie i od kadry, ktora cie bedzie uczyla. moja znajoma chodzi do www.dental.szczecin.pl i mowila mi, ze naprawde warto bylo zaryzykowac, bo teraz robi to co kocha i pracuje w szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra skończyła w zeszłym roku opiekuna medycznego w Omedze w Poznaniu i bardzo ją sobie chwaliła. Dużo zajęć w pracowni więc i sporo się nauczyła w samej szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dagna
Cześć bardzo bym poprosiła o jakiekolwiek notatki z OM, a szczególnie z migowego dagna1688@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×