Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilia nocna

Co najbardziej nie LUBICIE robić???

Polecane posty

Gość najgorsze jest nicnierobienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario84000000000000000000000
ogladac gola kobiete a tym bardziej lizac jej oralne miejsca tfuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario84000000000000000000000
nie, nie lubie tylko śmierdzących ryb!!!!! nie lubie słowianskiej urody czyli laska 70kg i 1,75cm wzrostu zalosnie to wyglada im wiekszy wzrost tym wieksza dupa .... kobieta musi byc kobieca wtedy moge sie nia zajac 98% paszczurów na ulicy odpada i jeszcze te ich poglady matek-polek zalllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże skąd ty jesteś???? 75 kilo?? ja ważę 53 kg i jestem słowianką Chyba w zoo ze słoniami mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario84000000000000000000000
jak bedziesz ważyc 45 kg to moge z toba kopulowac chyba ze masz zryty beret to tylko 1 raz sie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko co zwiazane z ciuchami, rozwieszac pranie, zdejmowac pranie, skladac ciuchy, prasowac nienawidze tego za to moge caly dzien zasuwac na szczocie po mieszkaniu, sprzatac lazienke, gotowac, myc podlogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebywać ze swoim starym w jednym pomieszczeniu, bardzo nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za błąd nie jest Polką...kiedyś mówiłam CZEGO, bo na studiach tak nas uczono, jak przyjechałam do Polski mówię CO..bo potocznie tak dużo ludzi w Polsce mówi, a ja wchłonełam jak gąbka.Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie znowu ten pasztecik
mario to jarek 84. Ignorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidz bleee
SPRZĄTAC!!!- to moje przeklenstwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie lubieee
golic sie sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu sprzatać nie lubię :P, ale jestem od tego uzależniona bo bałaganiarz ze mnie mały , więc żeby się nie zgubic w mieszkaniu czesto to robię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie nie lubię prac domowych typu pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie etc. No ale czasami trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_uczniak
w sumie to konika bić i r00chać ;] ale nie za dużo bo pęto zaczyna boleć i już przyjemnie nie jest ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Kazachstanu to może wymienimy się, ja do kogoś przjdę pozmywać a ktoś do mni eprasować????? ostatnio myłam dywan ręcznie wanishem, myślałam, że zwarijuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmywać i sprzątać. Aha i nie lubię czytać tekstów z błędami, jak np. wtedy, kiedy ktoś nie wie co to dopełniacz. Wiesz, że nie lubię kogo, CZEGO. Czasem jakiś debil napisze 'co nie lubicie robić', ale na szczęście mało ich. Taki mały fiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidzę słuchać radia eska, to dla mnie tortura nie do zniesienia, ale często w sklepach jest włączone. nie lubię zakładać poszew na pościel, myć okien, ogólnie sprzątać, nie lubię wstawać wcześnie i nie lubię chodzić w butach, a często muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×