Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Innesia 26

Konsultantki Avon z Twojego miasta.

Polecane posty

Gość Konsultantka Radomsko
Witam , mam na imie Kamila i jestem konsultantką znanej firmy avon. Serdecznie zapraszam do współpracy ze mną:-) Kanafa Kamila Radomsko ( łódzkie ) 503 974 328 kamila.kanafa@onet.pl Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Sk
Chcesz zamawiać z rabatem kosmetyki firmy Avon? Mieszkasz w okolicy Katowic, Zabrza, Rudy Śląskiej, Gliwic czy Chorzowa? napisz do mnie: sandraavon@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka rzeszowska
Ja nazywam sie Justyna i jestem konsultantka avon szukam klientek. Jestem z okolic rzeszowa ale codziennie dojezdzam do rzeszowa wiec nie bylo by problemu sie spotkac ZAPRASZAM dzwoncie na moj nr sprzedarzowy od 15 do 19 788359877

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk gdansk
Beata-Gdańsk szukam klientek jak i nowych lub reaktywujących się konsultantek tel 798241568

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka480
Jestem liderem sprzedaży w AVON. Poszukuję konsultantek z okolic Oświęcimia. Zainteresowanych proszę o kontakt na mailu julia.sporysz@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę zostać konsultantką (nagabywana jestem nieustannie... nie, dziękuję!). Natomiast chętnie przytuliłabym kontakt do konsultantki, która sprzedaje kosmetyki bez narzutu. Latami kupowałam naprawdę sporo kosmetyków od dziewczyny, która sprzedawała mi je z dokładnie taką zniżką, jaką sama otrzymywała jako konsultantka, zupełnie bez marży. Niestety, dziewczyna wyjechała za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zkąd jesteś dokladnie ?? Może mogła bym Ci pomoc :) pisz na gg 38021945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca dodatkowa na stanowisku LIDERA,konsultantki w firmie AVON. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i chcesz być niezależna finansowo, to ta oferta jest dla Ciebie. Jestem Liderem Sprzedaży w Toruniu. Działam w prężnej grupie. Wspieramy się nawzajem, organizujemy spotkania i eventy. jeżeli chcesz zostac konsultantką lub liderem sprzedaży w moim zespole - zapraszam serdecznie. U nas zawsze masz wsparcie. Super współpraca i zarobki. Świetne programy motywacyjne na start dla nowych konsultantek i oferta współpracy dla liderów. Co oferujemy: - umowa zlecenie lub własna działalność gospodarcza, - elastyczny czas pracy, - dostęp do nowości kosmetycznych, - bezpłatne szkolenia, - pełna pomoc w działaniu, - narzędzia biznesowe, - możliwość awansów. - katalogi po 0,60zł za sztukę - pakiety nowości kosmetycznych od 5zł - programy motywacyjne(nagrody pieniężne,sprzęt rtv-adg,wycieczki) Napisz i wyjasnie Ci wszystko GG:38021945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Jestem liderem sprzedazy z Krakowa, posiadam wieloletnie doświadczenie z firmą Avon. Zapraszam Wszystkich którzy - chcą rozpocząć współprace z firmą Avon - świetny dodatkowy zarobek, tańsze kosmetyki i programy motywacyjne z produktami gratisowymi :) - potrzbują konsultantki u której będą mogli zamawiać swoje ulubione produkty. Służe poradą i pomocą w wyborze odpowiednich kosmetyków. Gratisy przy zamówieniach w zależności do zamówienia( próbki, kosmetyki) Pozdrawiam, Iwona kom. 504737428 @: iwona_sanka@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem Liderem sprzedaży z Wrocławia, zapraszam do kontaktu zarówno tych którzy chcą zamówić kosmetyki jak i tych którzy chcą się rozwijać a przy tym łącząc przyjemne z pożytecznym chcą dodatkowo zarobić. Tel. 661273581 (odpowiadam również na SMS) Pozdrawiam Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantkom z Nakła nad Notecią i poszukuje osób, które chciałaby dołączyć do avon oraz klientów. Z Nakła nad Notecią i okolic oraz Bydgoszczy :) Osoby zainteresowane zapraszam na moją stronę https://www.avon.pl/sklep/weronikabartosz/ proszę napisać do mnie przez tą stronę wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz kosmetyki. Chcesz kupować je taniej. Zostań Konsultantką / Liderem Avonu . Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości: - dodatkowy zarobek - bezpłatne dostawy - kosmetyki tańsze od 15% do nawet 40% ! - 17 katalogów w roku - szanse na rozwój - wpisowe 0 zł - szeroka gama produktów -płatność do 14 dni od otrzymania przesyłki - dodatkowe promocje -prezenty na dobry początek dla nowych konsultantek -możliwość budowania zespołu -szkolenia kosmetyczne Zadzwoń Kasia 604565546 Wrocław-Środa Śląska Polecam bardzo nową firmę LOU PRE -na wszystkie produkty 30% -pielęgnacja dłoni -środki do prania i płukania -zawieszki zapachowe -do kuchni i łazienki -do czyszczenia mebli -płyny do szyb z antyparą -podłóg -powierzchni skórzanych -ekranów LCD Masz ochotę spotkać sie porozmawiać zapraszam do mnie.... Wrocław lub okolice Środy Śląskiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz kosmetyki. Chcesz kupować je taniej. Zostań Konsultantką / Liderem Avonu . Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości: - dodatkowy zarobek - bezpłatne dostawy - kosmetyki tańsze od 15% do nawet 40% ! - 17 katalogów w roku - szanse na rozwój - wpisowe 0 zł - szeroka gama produktów -płatność do 14 dni od otrzymania przesyłki - dodatkowe promocje -prezenty na dobry początek dla nowych konsultantek -możliwość budowania zespołu -szkolenia kosmetyczne Zadzwoń Kasia 604565546 Wrocław-Środa Śląska Polecam bardzo nową firmę LOU PRE -na wszystkie produkty 30% -pielęgnacja dłoni -środki do prania i płukania -zawieszki zapachowe -do kuchni i łazienki -do czyszczenia mebli -płyny do szyb z antyparą -podłóg -powierzchni skórzanych -ekranów LCD Masz ochotę spotkać sie porozmawiać zapraszam do mnie.... Wrocław lub okolice Środy Śląskiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Nazywam się Paulina, jeżeli poszukujesz konsultantki z Rzeszowa to jestem do twojej dyspozycji. Zarówno przyjmuję zaproszenia jak i udzielam porad dotyczących urody ;) e-mail: paulina.pietr***a@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vain
Witam, jestem również konsultantką z miasta SŁUPSK. Zapraszam do zamawiania :) E-mail: love_aya@wp.pl Nr.tel: 601694052 Dzwoń już teraz !!! Zapraszam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriana Zielona góra i okolice
witajcie. Jestem liderem w avonie .Poszukuję klientek jak i konsultantek. Każda osoba która do mnie dołączy dostanie prezenty.i zniżkę taką jaką sama otrzymam. Nowa konsultantka otrzyma ode mnie zestaw upominków.Za wysokie zamówienie też są prezenty. Avon oferuje -szkolenia -webcastyJakbyś chciała darmowe kosmetykami i zarabianie z Avon Poczytaj napiszę kilka szczegółów, Jakbyś chciała to bardzo chętnie umówię spotkanie z Tobą dowiesz się co i jak, bo warto no i dostaniesz już co nie co gratis. Jak Zostałabyś konsultantką, to znaczy że zbierałabyś zamówienia z katalogów (można co tydzień ale nie trzeba), w zależności od wysokości zamówienia masz % od sprzedaży. Tzn. jak zamówisz 0-149,99 - masz 15% taniej 150-249,99 - 20% 250-549,99 - 25% 550-1049,99 - 30% 1050-3049,99 - 35% 3050 i powyżej -40% To znaczy, że jeśli na takie kwoty masz zamówienie od klientek i klientów to te procenty (kwoty z nich) inkasujesz do kieszeni, bo im sprzedajesz normalnie po cenie z katalogu. Dodatkowo co zamówienie dostajesz kosmetyki za darmo - gratisowe. Dla Ciebie specjanie dostajesz dodatkowe katalogi z jeszcze większymi zniżkami, z których mozesz kupić sobie produkty z ofertami i je też sprzedać po normalnych cenach. Możliwości dodatkowego zarobku są duże. Ja jestem bardzo zadowolona. Jako nowa Konsultantka dostałabyś też komplet próbek, katalogi i zestaw kosmetyków GRATIS. Nic nie musisz płacić za rejestrację, płacisz tylko za zamówienie i to na dodatek zawsze ze zniżkami masz dostęp do szkoleń i całej sieci dla Konsultantek on - line. Jak będziesz miała pytania, daj znać mogę zadzwonić. Ja jestem w Avonie od kilku lat nawet miałam przerwę ponad rok i nie miałam problemów by znów zamawiać. nie ma obowiązku zamawiać non stop, ale to się bardziej opłaca no i Avon jest znany ma coś takiego jak 100% gwarancja jakości. Każdy ma prawo zwrócić nawet otwarty produkt do3 miesięcy od zakupu! to jest super tak są pewni siebie że mają dobre rzeczy ! no i tak jest -program zarobkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriana Zielona góra i okolice
to moje dane kontaktowe 726677821 lub e-mail ada-jaszczur@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczytno, Olsztyn i okolice- ZAPRASZAM Chcesz kupować je taniej kosmetyki, uzyskać karte rabatową a wraz z nią prezent za 1zl o wartosci 90 zl? Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości: - dodatkowy zarobek - bezpłatne dostawy - kosmetyki tańsze od 15% do nawet 40% ! - szanse na rozwój - wpisowe 0 zł + prezent:) - szeroka gama produktów -płatność do 14 dni od otrzymania przesyłki - dodatkowe promocje -prezenty na dobry początek dla nowych klientek -możliwość budowania zespołu -szkolenia kosmetyczne Zadzwon a opowiem Ci o szczegółach 510986330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekLP
Chcesz zostac konsultantka i zarabiac na sprzedazy nawet 26 zł na jednym produkcje ? Napisz do mnie na email: maciejwojciak2@gmail.com a przesle ci dalsze instrukcje. Gwarantuje szybki kontakt i pomoc kazdemu nie wazne czy dopiero zaczynasz czy juz masz doswiadczenie w sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem koordynatorem sprzedaży firmy Avon. Pracuje w okolicach Kolbuszowej, Nowej Dęby, Mielca. Poszukuje osób, które lubią kosmetyki i chcą je zamawiać w promocyjnych cenach. Już w katalogu 1/2015 przy zamówieniu 160 zł otrzymujesz Wodę toaletową Luck damską lub męską za 1 zł. Zapraszam do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby. Pytając nic nie tracisz! :) sylwusk86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jeśli chcesz zamówić kosmetyki Avon to zapraszam. Przy dłuższej współpracy udzielam rabatu. Do każdego zamówienia gratis. Kraków. Proszę o kontakt meilowy brunetka@plusnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań KONSULTANTKĄ, dlaczego właśnie teraz? Bo nie musisz nic inwestować – opłata wpisowa to 0zł Bo mamy dla Ciebie wspaniałe oferty i wyjątkowe prezenty... Bo możesz być najlepsza z najlepszymi Opusty do 40% a na nowości nawet 50%!!! Możliwość rozwoju i awansu Na dobry początek najnowsza woda za 1zł A później… program startowy pełen niezwykłych prezentów!!! Kontakt: avon@pro.wp.pl Tel. 607 599 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolax
Zostań konsultantka firmy AVON! Dołącz do kobiet, które same pracują na swoją przyszłość! Praca konsultantki AVON to doradztwo i sprzedaż kosmetyków z katalogu. Osiągnięty opust to Twój zarobek. Kupuj do 40 % kosmetyki taniej! korzyści : - wpisowe 0 zł - oferta netto w której kupujemy kosmetyki do 80% taniej !! - dodatkowy zarobek - bezpłatne dostawy - kosmetyki tańsze nawet o 40% - Systematycznie powiekszasz swój dochód - szanse na rozwój - elastycznośc pracy ( od Ciebie zależy kiedy chcesz pokazać katalog znajomym) - tanie oferty dla konsultantek - możliwość rozwoju poprzez szkolenia - darmowe kosmetyki (co pewien czas są promocje) - możliwość zrezygnowania w każdej chwili bez żadnych konsekwencji - aż 2 tygodnie na uregulowanie wpłaty - możliwość zwrotu produktu, a co najważniejsze: Jesteś swoim własnym Szefem i od Ciebie zależy ile zarobisz w danym katalogu !! jesteś zainteresowana/y zadzwoń 725043452.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka Martyna
Hej! Nazywam się Martyna, jeżeli poszukujesz konsultantki ze Słupska-Siemianic to jestem do twojej dyspozycji. Ja jako konsultantka swoim klientom za zamówienie powyżej 80zł daję od siebie mały drobiazg lub kosmetyk z Avon Serdecznie zapraszam wszystkie chętne Panie :) posiadam nowy katalog 3/2015 r :) e-mail: kojka90@wp.pl zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazi89
Witam jestem konsultantką Avonu z Łodzi. osoby zainteresowane zamówieniem produktów prosze o kontakt. Udzielam sie także w innych firmach tego typu. kontakt: amazi89@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Białegostoku jeżeli chciałybyście zamówić coś z katalogu Avon piszcie na email kludinioro@onet.pl lub dzwońcie pod nr 518813236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chcesz zostać konsultantką AVON ? Zapraszam do współpracy dziewczyny z Wrocławia, Wołowa i okolic :). Gwarantuje swoją pomoc i wsparcie. Zapraszam do kontaktu e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika6022
Jestem Liderką Avon i serdecznie zachęcam klientki oraz nowe konsultantki do przetestowania naszych produktów. Dla konsultantek kosmetyki za jedyne 1zł. Serdecznie polecam i zapraszam do mnie.Okolice Piły, Chodzieży, Wyrzyska, Złotowa. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×