Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Innesia 26

Konsultantki Avon z Twojego miasta.

Polecane posty

Gość gość
ŻYWIEC I OKOLICE Dołącz do grupy Avon twoje korzyści : -Zamawiaj kosmetyki z rabatem od -15 % do 40% - Odbieraj prezenty do twojego zamówienia za 1 zł - Bezpłatne Wpisowe - Dostęp do doskonałych kosmetyków oraz nowości firmy Avon - Bezpłatne materiały oraz próbki na start - uczestniczenie w dodatkowych programach dla konsultantów w których dodatkowe produkty za 1 zł To i wiele innych rzeczy które możesz zyskać jak dołączysz do naszego zespołu Przedewszystkim działasz bez żadnych zobowiązań chcesz to robisz zamówienie jeśli nie nie masz żadnych konsekwencji ;) Jest to zajęcie dodatkowe. Firma avon pozwala również na indywidualny rozwój jeżeli konsultanka to dla ciebie za mało zacznij działać jako koordynator i buduj własną grupę sprzedażowa. Jezeli chcesz zostać konsultanka lub koordynatorem sprzedaży zapraszam do kontaktu ze mną wszystko wyjaśnię!!! Warto spróbować a nie pożałujesz!!! Zapraszam również do polubienia mojego nowego fanpaga na fb wkrótce konkursy, loterie oraz licytacje wiec warto!!! https://m.facebook.com/profile.php?id=498424357031628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Nazywam sie Agnieszka i jestem konsultantka AVON.Jeśli jesteś zainteresowana kosmetykami to zapraszamy.Pokaże katalog rabaty.Zamówienia na czas.Polecam tak jak kremy,perfumy każdy cos sobie wybierze.Zapraszamy Tel SMS-a 737-578-235.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołącz do grupy Avon twoje korzyści : -Zamawiaj kosmetyki z rabatem od -15 % do 40% - Odbieraj prezenty do twojego zamówienia za 1 zł - Bezpłatne Wpisowe - Dostęp do doskonałych kosmetyków oraz nowości firmy Avon - Bezpłatne materiały oraz próbki na start - uczestniczenie w dodatkowych programach dla konsultantów w których dodatkowe produkty za 1 zł To i wiele innych rzeczy które możesz zyskać jak dołączysz do naszego zespołu Przedewszystkim działasz bez żadnych zobowiązań chcesz to robisz zamówienie jeśli nie nie masz żadnych konsekwencji ;) Jest to zajęcie dodatkowe. Firma avon pozwala również na indywidualny rozwój jeżeli konsultanka to dla ciebie za mało zacznij działać jako koordynator i buduj własną grupę sprzedażowa. Jezeli chcesz zostać konsultanka lub koordynatorem sprzedaży zapraszam do kontaktu ze mną wszystko wyjaśnię!!! Warto spróbować a nie pożałujesz!!! Tel.kontaktowy 667141682 Email kisiusia@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam może ktoś chętny aby otrzymać nowy zapach Avon Alpha za 1 złoty jeżeli tak Zapraszam do kontaktu ze mną 667141682 kisiusia@buziaczek.pl Pozdrawiam Angelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka123
Witam.Jeśli chciałabyś zostać konsultantka Avon,to trafiłaś na dobre ogłoszenie.Zostań konsultantka Avon,uczęszczaj na darmowe szkolenia kosmetyczne,zarabiaj pieniądze i kupuj tańsze kosmetyki dla siebie i swoich bliskich.Nic nie tracisz,zawsze tylko zyskujesz.Zapraszam na mój numr telefonu 660419309 lub meil izulapry@interia.pl Odpowiem ci na wszystkie pytania.pozdrawiam i czekam nie zwlekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka123
Witam.Jeśli chciałabyś zostać konsultantka Avon,to trafiłaś na dobre ogłoszenie.Zostań konsultantka Avon,uczęszczaj na darmowe szkolenia kosmetyczne,zarabiaj pieniądze i kupuj tańsze kosmetyki dla siebie i swoich bliskich.Nic nie tracisz,zawsze tylko zyskujesz.Zapraszam meila izulapry@interia.pl lub pod numerem telefonu 660419309.Odpowiem ci na wszystkie pytania.nie zwlekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka123
Witam.Jeśli chciałabyś zostać konsultantka Avon,to trafiłaś na dobre ogłoszenie.Zostań konsultantka Avon,uczęszczaj na darmowe szkolenia kosmetyczne,zarabiaj pieniądze i kupuj tańsze kosmetyki dla siebie i swoich bliskich.Nic nie tracisz,zawsze tylko zyskujesz.Zapraszam na meil izulapry@interia.pl lub pod numerem telefonu 660419309.Odpowiem ci na wszystkie pytania.nie zwlekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izula123
Witam.Jeśli chciałabyś zostać konsultantka Avon,to trafiłaś na dobre ogłoszenie.Zostań konsultantka Avon,uczęszczaj na darmowe szkolenia kosmetyczne,zarabiaj pieniądze i kupuj tańsze kosmetyki dla siebie i swoich bliskich.Nic nie tracisz,zawsze tylko zyskujesz.Zapraszam na meil izulapry@interia.pl lub pod numerem telefonu 660419309 .Odpowiem ci na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jeśli jestes z okolic Namysłowa lub z Opolskiego chesz zostac konsultantka Avonu? napisz do mnie Kasia 663907065

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey jeśli jesteś z okolic Rudy Śląskie i chciałabyś zamawiać kosmetyki firmy Avon taniej niż w katalogu to zapraszam do kontaktu agma4@wp.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze i kupować dobre kosmetyki w niskich cenach a przy tym dobrze się bawić :) ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON :) Zarabiaj razem z nami :) Napisz a wszystko Ci wyjasnie i pomoge w kazdej sprawie jak tylko moge :) Na poczatek ode mnie dostaniesz katalogi oraz prezent za wspolprace w postac***erfum. Przekaż informację mamie, siostrze, przyjaciółce, koleżankom a może znajdzie się zainteresowana osoba z twojego otoczenia :) Czekamy na Ciebie :) Atuty bycia konsultantką: - pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz, - nie ma obowiązku składania zamówienia co katalog, - znizki od 15 - 45% - ciekawe prezenty za jedyne 1zl - odroczona płatność za fakturę do 21 dni od momentu złożenia zamówienia. - realizacja zamówienia do 48 godzin wprost do Twojego domu bądź bezpłatnie do najbliższego paczkomatu. Goraco polecam :) Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze i kupować dobre kosmetyki w niskich cenach a przy tym dobrze się bawić :) ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON :) Zarabiaj razem z nami :) Napisz a wszystko Ci wyjasnie i pomoge w kazdej sprawie jak tylko moge :) Na poczatek ode mnie dostaniesz katalogi oraz prezent za wspolprace w postac***erfum. Przekaż informację mamie, siostrze, przyjaciółce, koleżankom a może znajdzie się zainteresowana osoba z twojego otoczenia :) Czekamy na Ciebie :) Atuty bycia konsultantką: - pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz, - nie ma obowiązku składania zamówienia co katalog, - znizki od 15 - 45% - ciekawe prezenty za jedyne 1zl - odroczona płatność za fakturę do 21 dni od momentu złożenia zamówienia. - realizacja zamówienia do 48 godzin wprost do Twojego domu bądź bezpłatnie do najbliższego paczkomatu. Goraco polecam :) Białystok Dorota 507 898 149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze i kupować dobre kosmetyki w niskich cenach a przy tym dobrze się bawić :) ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON :) Zarabiaj razem z nami :) Napisz a wszystko Ci wyjasnie i pomoge w kazdej sprawie jak tylko moge :) Na poczatek ode mnie dostaniesz katalogi oraz prezent za wspolprace w postac***erfum. Przekaż informację mamie, siostrze, przyjaciółce, koleżankom a może znajdzie się zainteresowana osoba z twojego otoczenia :) Czekamy na Ciebie :) Atuty bycia konsultantką: - pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz, - nie ma obowiązku składania zamówienia co katalog, - znizki od 15 - 45% - ciekawe prezenty za jedyne 1zl - odroczona płatność za fakturę do 21 dni od momentu złożenia zamówienia. - realizacja zamówienia do 48 godzin wprost do Twojego domu bądź bezpłatnie do najbliższego paczkomatu. Goraco polecam :) Białystok Dorota 507 898 149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze i kupować dobre kosmetyki w niskich cenach a przy tym dobrze się bawić :) ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON :) Zarabiaj razem z nami :) Napisz a wszystko Ci wyjasnie i pomoge w kazdej sprawie jak tylko moge :) Na poczatek ode mnie dostaniesz katalogi oraz prezent za wspolprace w postac***erfum. Przekaż informację mamie, siostrze, przyjaciółce, koleżankom a może znajdzie się zainteresowana osoba z twojego otoczenia :) Czekamy na Ciebie :) Atuty bycia konsultantką: - pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz, - nie ma obowiązku składania zamówienia co katalog, - znizki od 15 - 45% - ciekawe prezenty za jedyne 1zl - odroczona płatność za fakturę do 21 dni od momentu złożenia zamówienia. - realizacja zamówienia do 48 godzin wprost do Twojego domu bądź bezpłatnie do najbliższego paczkomatu. Goraco polecam :) Białystok Dorota 507 898 149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołącz do grupy Avon twoje korzyści : -Zamawiaj kosmetyki z rabatem od -15 % do 40% - Odbieraj prezenty do twojego zamówienia za 1 zł - Bezpłatne Wpisowe - Dostęp do doskonałych kosmetyków oraz nowości firmy Avon - Bezpłatne materiały oraz próbki na start - uczestniczenie w dodatkowych programach dla konsultantów w których dodatkowe produkty za 1 zł To i wiele innych rzeczy które możesz zyskać jak dołączysz do naszego zespołu Przedewszystkim działasz bez żadnych zobowiązań chcesz to robisz zamówienie jeśli nie nie masz żadnych konsekwencji oczko.gif Jest to zajęcie dodatkowe. Firma avon pozwala również na indywidualny rozwój jeżeli konsultanka to dla ciebie za mało zacznij działać jako koordynator i buduj własną grupę sprzedażowa. Jezeli chcesz zostać konsultanka lub koordynatorem sprzedaży zapraszam do kontaktu ze mną wszystko wyjaśnię!!! Warto spróbować a nie pożałujesz!!! Tel.kontaktowy 667141682 Email kisiusia@buziaczek.pl Zywiec, bielsko-biala i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela071
Halo Halo Kraków!! Serdecznie zapraszam do składania zamówień za pomocą mojego sklepu internetowego AVON: https://www.avon.pl/sklep/ewelina-shop071 Chętnie pomogę w szybkiej realizacji zamówień oraz oferuję dostawę pod dom ! Pozdrawiam=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lider Joanna
Zostań Konsultantką / Reprezentantem Avonu. Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości: - dodatkowy zarobek - bezpłatne dostawy - kosmetyki tańsze od 15% do nawet 45% ! - 17 katalogów w roku - szanse na rozwój... - wpisowe 0 zł !!! Napisz e-mail: joannadark.avon@gmail.com to wszystkiego się dowiesz. Elbląg i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem konsultantka avon i szukam swoich stalych klijentek z okolic człuchowa chcesz zostac moja klijentka pisz na emaila kolezanka312@buziaczek.pl przy wiekszym zamowieniu upominek lub rabat lub wejdz do mojego sklepu www.avon.pl./sklep/teresa121189 mozliwa darmowa wysylka dowoz do czluchowa raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,jestem Liderem sprzedaży w firmie avon ,poszukuję nowych konsultantek ,zapewniam wsparcie ,pomoc,katalogi oraz próbki firma zapewnia szkolenia sprzedażowe...Zapraszam do kontaktu mail bfk-79@o2.pl chętnie odpowiem na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazi89
Witam serdecznie , Łódź i Pabianice , osoby zainteresowane zamówieniami lub przystąpieniem do Avon proszę o kontakt : amazi89@gmail.com służę wszelką pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska8999
Witam! Jeśli nie masz swojej konsultantki a chcesz zamówić kosmetyki to proszę o kontakt, chętnie zamówię je dla Ciebie i dostarczę w umówione miejsce :) Rzeszów i okolice. Dla każdego miły upominek a przy większym zamówieniu zniżki :) tel 889159679

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje osob do współpracy w branży kosmetycznej z wojewodztwa warminsko- mazurskiego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje osob do współpracy w branży kosmetycznej z wojewodztwa warminsko- mazurskiego ! Jesteś mama lub uczysz sie ? Chcesz trochę zarobic oraz miec kosmetyki dla siebie za darmo ? To ta oferta jest idealna właśnie dla Ciebie ! Chcesz więcej wiedzieć napisz do mnie :D Moj numer; 697063670

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem młodym liderem sprzedaży. Poszukuję osób do mojego zespołu. Jeśli jesteś zainteresowana i chcesz zostać konsultantką AVON we Wrocławiu, chętnie wprowadzę Cię w świat AVON. Pomoge w stawianiu pierwszych kroków w AVON. Zapraszam do kontaktu: kasindy@interia.pl tel. 600783772

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Mam na imię Paulina i jestem liderem sprzedaży Avon. Chciałabym zachęcić Cię do zostania konsultantką Avon- -fajna sprawa ( sama zastanawiałam się długo czy warto zostać konsultantką ale żałuję że nie zostałam nią wcześniej) Same zalety: -zamawiasz dla siebie i dla znajomych kosmetyki od 15% do 40% taniej; -w każdej chwili można zerwać umowę bez żadnych konsekwencji; -na początek przez 6 katalogów super prezenty za 1zł Na więcej pytań odpowiem osobiście nr. gg: 63027523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam współpracy jako lider w Krakowie z Panią Moniką D. (biuro na Długiej), podpisujesz umowy (najpierw działalność, by było szybko, potem zlecenie) i dziwnym trafem nie dostajesz wypłaty, gdy piszesz do Avonu dowiadujesz się, że umowa nie wpłynęła i nie dostaniesz złamanego grosza, a nawet zostajesz z długiem. Nie pakujcie sie w to bagno, nie warto, one na tym zarobią, nie Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem liderem sprzedaży Avon w Trojmiescie, jeśli chciałabyś coś zamówić z katalogu bądź zostać konsultantka to serdecznie zapraszam Cię do współpracy, gdyż zbieram osoby do mojego zespołu. Zalety bycia konsultantka to: - atrakcyjne ceny za kosmetyki -możliwość robienia samodzielnie zamówień -brak zobowiązań (w każdej chwili możesz się wycofać) -duża możliwość rozwoju -naprawdę super atmosfera, między innymi na szkoleniach które są bezpłatne Zapraszam do kontaktu ze mną: 731-808-440 aleksandrastrumik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem konsultantką Żarów- Świdnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Mam na imię Paulina i jestem liderem sprzedaży Avon. Chciałabym zachęcić Cię do zostania konsultantką Avon- -fajna sprawa ( sama zastanawiałam się długo czy warto zostać konsultantką ale żałuję że nie zostałam nią wcześniej) Same zalety: -zamawiasz dla siebie i dla znajomych kosmetyki od 15% do 40% taniej; -w każdej chwili można zerwać umowę bez żadnych konsekwencji; -na początek przez 6 katalogów super prezenty za 1zł Na więcej pytań odpowiem osobiście tinki201@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×