Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Innesia 26

Konsultantki Avon z Twojego miasta.

Polecane posty

Gość gośćIzabela8888
Witam jestem konsultantka Avon i Fm group z okolic Konstantynowa Łódzkiego i Pabianic. Zapraszam do zamawiania kosmetykow jak i innych rzeczy np do czyszczenia domu (Fm group). Jesli chcesz zostac konsultantka pisz lub dzwon na 880-523-787 z pewnoscia mozemy sie spotkac i pomoge ci wejsc w swiat kosmetykow, wielu ciekawych rabatow i milej atmosfery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paylina
Zaczynam swoją przygode z firmą avon :) Zapraszam do składania zamówienia kat.2 . Działam na terenie Grodziska Wlkp, Opalenica i bliskie okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do współpracy w firmie AVON ;) Jesteś Klientką Avon? Dlaczego nie miałabyś zostać Konsultantką i kupować taniej kosmetyki z rabatem nawet do -40%, a przy okazji zarabiać na własne przyjemności? Będąc Konsultantką nie jesteś zobowiązana do zamawiania co katalog, zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz. Korzyści bycia Konsultantką to: - dostawa do domu tylko 3,90 zł lub ekspresowa 24 h 6,90 zł, bądź darmowy odbiór w punkcie: Paczkomacie lub oddziale Poczty Polskiej, - elastyczne godziny pracy, - opust do 40 %, - brak opłaty wpisowej, - brak kar za nieskładanie zamówienia - składasz wtedy, kiedy chcesz, - 100% satysfakcji z produktów AVON - możliwość zwrotów, - możliwość rozwoju, awansów, - darmowe szkolenia kosmetyczne - pielęgnacja cery, kosmetyka kolorowa i inne, - TPS - Twój Pewny Start - zaczynając AVON wita Cię niesamowitymi prezentami, - programy sprzedażowe dla Konsultantek, - praca dodatkowa jak i stała, - możliwość nawiązania nowych znajomości. Jeśli Cię przekonałam i chcesz rozpocząć współpracę to zapraszam do kontaktu ze mną, katalogi na start otrzymasz ode mnie GRATIS! Jeśli masz pytania chętnie odpowiem na nie oraz pomogę w podjęciu decyzji. Okolice Zgierza, Łodzi woj. łódzkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem konsultantką z Nowego Dwór Mazowieckiego. dysponuje próbkami, za zamówienia dorzucam upominek od siebie. Zapraszam do współpracy osoby z Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic. Mój numer telefonu 533 891 841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem Krystyna jestem Liderem w Avon poszukuje Nowych klientów oraz konsultantów / konsultantek z całych okolic Leszna/ Góry/ Rawicza/ Gostynia (wlkp całą zapraszam ) mój adres: krysia21011988@wp.pl tel: 721363543 Piszcie śmiało z każdym pytaniem niema co się krępować bo chętnie pomogę:) U mnie możecie nie tylko liczyć doradztwo w wyborze ale również na wsparcie a co ważne pomogę wam się rozwijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaAvon
Witam. Ja poszukuje konsultantek jak i klientek Avon. Jeżeli jesteś z Sosnowca (woj.Śląskie) lub okolic zapraszam do mnie. Monika Tel. 514770098

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gość z dnia12.12.2015. Jeśli szukasz lidera nie koniecznie z Torunia to chętnie odpowiem na Twoje pytania.Mój tel.885353267 .Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołowa
konsultantki z avon są w porządku, czasem nawet na jakieś zniżki można się załapać, z resztą poczytajcie tutaj http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,146 jest więcej informacji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonwoman
Jeśli chcesz zostać konsultantką AVON i zarabiać oraz dostawać prezenty napisz do Mnie ! avonwoman@wp.pl Pokieruję Cię tak byś miała jak najwięcej z tego dla Siebie ! Daje wszystkie Pakiety na Start za 0 zł oraz gwarantuje pomoc w każdej chwili . Napisz do mnie na pewno nic nie tracisz a zyskujesz ! Warto spróbować :) Pozdrawiam. avonwoman@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lideravon
Konsultantka Avon-woj Pomorskie Witam, chciałabyś zostać konsultantką Avon i dołączyć do naszego grona . Nic nie tracisz a wiele zyskasz. Rabaty od 15-40 %. Dodatkowe pieniążki , oferty netto z rabatem nawet 80%,szanse na rozwój ,elastyczny czas pracy,nowe znajomości , poszerzanie swoich umiejętności w sprzedaży ,świetne nagrody a także miła atmosfera w świetnym zespole . Czekam właśnie na Ciebie ;). Napisz kinius.95@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Poszukuję osób do pracy w firmie kosmetycznej Avon !! Pakiet na start i zapach DREAMS,HOMME - GRATIS !! FIRMA OFERUJE: - Wpisowe 0zł! - Kosmetyki dla Ciebie, rodziny i znajomych 15%-40% taniej - Bezpłatne dostawy kosmetyków, - nie ma obowiązku składania zamówienia, co katalog, - gwarancja zwrotu produktów do 3 miesięcy od zamówienia, - 21 dni na uregulowanie płatności za kosmetyki, - kompleksowe wsparcie i szkolenia kosmetyczne, - rezygnacja bez żadnych konsekwencji Na start dostajesz ode mnie aktualne katalogi, próbki, ulotki itp. MOŻLIWOŚĆ AWANSÓW już po 3 tygodniach pracy:) Mój numer tel. 533 891 841 zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywam sie Karolina i jestem liderem sprzedaży Avon. Szukam chętnych osób do współpracy, które chcą zostać konsultantkami. Skontaktuj się ze mną - warchol.karolina@o2.pl Zapraszam ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywam się Karolina. Jestem liderką sprzedaży Avon i szukam chętnych osób do współpracy z okolic Rzeszowa, które chcą zostać konsultantkami ;) Skontaktuj się ze mną warchol.karolina@.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, nazywam się Monika. Jeśli byłabyś zainteresowana pracą jako konsultantka Avon pisz na maila monika248977@op.pl lub na nr 885 465 064. Zapewniamy szkolenia i pomoc o każdej porze dnia i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika - leszno województwo wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) nazywam sie Ola i jestem nowa konsultantka w firmie AVON. Jesli jestes z Krakowa i chciałbyś/chciałbyś cos zamowic - zapraszam do kontaktu. E-mail: olawojtal@op.pl Telefon: 518 793 615 Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalisz! Zapraszam do zamawiania kosmetyków Avon szybka dostawa gratisy dla stałych klientek. 666459728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olao
Lublin! Jestem konsultantką Avon. Jeśli oczekujesz ekspresowego zamówienia, dobrze trafiłaś, ponieważ swoje zlecenia wykonuję praktycznie z dnia na dzień. Jeśli natomiast interesują Cię dodatkowe zniżki na zamawiane produkty - pomogę ;) zapraszam do kontaktu telefonicznego (782041827) lub mailowego (aleksandraorzel24@gmail.com).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam chętnych osób do swojego zespołu Avon, które w wolnej chwili chciałyby zarobić sobie troszkę pieniążków oraz zamawiać kosmetyki i nie tylko, w atrakcyjnych cenach. Dla nowych Konsultantek/Konsultantów w programie na start czekają atrakcyjne prezenty. Już w pierwszym katalogu współpracy woda perfumowana dla niej lub dla niego za 1 zł. Serdecznie zapraszam osoby z całej Polski:-) Chętnych proszę o kontakt na maila Efciaa0892@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra83
Chcesz zamawiać produkty Avon bez pośrednictwa innych konsultantek, a co za tym idzie – dużo taniej? Skontaktuj się ze mną, a założę właśnie Tobie bezpłatne konto konsultantki w Avon, a otrzymasz zniżkę na kosmetyki od 15% do 45%. za zam. min. 200zł perfuma w prezencie. Więcej inf. na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra83
mój mail: aleksandratbg@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem Liderką Sprzedaży Avon. Poszukuję osób chętnych na Konsultantki:) kontakt:511460145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do współpracy z firmą kosmetyczną AVON !! - wpisowe 0zł! - kosmetyki dla Ciebie, rodziny i znajomych nawet o 40% taniej - bezpłatne dostawy kosmetyków, - pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz, - prosty i przyjemny sposób na podreperowanie domowego budżetu - nie ma obowiązku składania zamówienia, co katalog, - 21 dni na uregulowanie płatności za kosmetyki, - kompleksowe wsparcie i szkolenia kosmetyczne, - brak ograniczeń wiekowych Na start dostajesz ode mnie aktualne katalogi, próbki, ulotki itp. MOŻLIWOŚĆ AWANSÓW już po 3 tygodniach pracy:) 533 891 841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka M
Lubisz kosmetyki, promocje, rabaty …. Jesteś osobą młodą i chcesz zdobyć trochę pieniędzy na własne potrzeby…. Jesteś mamą, nie pracujesz zarobkowo ale dysponujesz wolnym czasem…. Pracujesz ale chcesz dorobić aby spełnić swoje marzenia… TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!!!!!! ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVONU Korzyści wynikające ze współpracy : - brak wpisowego 0zł - elastyczne godziny pracy - 17 katalogów w roku – w każdym katalogu prezenty dla aktywnych konsultantek - oferty specjalne oraz programy motywacyjne - nowości w specjalnych cenach – oferta DEMO - szkolenia kosmetyczne - brak obowiązku oraz możliwość rezygnacji bez ponoszenia konsekwencji - internetowe składanie zamówienia, kosmetyki z dostawą do domu oraz odroczony termin zapłaty - 100% gwarancji na produkty AVON - możliwość zwrotu aż do 3 miesięcy Wstąp do mojej grupy konsultantów/ konsultantek OFERUJE pierwszy katalog i kompleksowe wsparcie na starcie. A także pomoc na każdym etapie współpracy. WARTO SPRÓBOWAĆ - Nic nie ryzykujesz, ani nie tracisz, możesz jedynie zyskać…tańsze kosmetyki dla siebie, możliwość zarobkową ze sprzedaży. Jeśli jesteś zainteresowana napisz już dziś na aya27@o2.pl lub znajdziesz mnie na fb AVON Czechowice Agnieszka Musiał zapraszam wszystkich niekoniecznie z Czechowic-Dziedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawo ! Zapraszam wszystkich Jestem Liderką ale też i konsultantką jednocześnie. Każdy kto chciałby dołączyć pod postacią klienta lub konsultanta do Avon, proszony jest o kontakt. nr tel: 732-830-074 gg: 55701215 Po przez fb: facebook.com/zostan.konsultantka2016/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem liderem Avon ,chętnie pomogę dziewczyny ; 1) zostać klientem bezpośrednim-kupujesz ze zniżkami, 2 )przyjmę konsultantkę chętne osoby z całej Polski zniżki,prezenty, 3 )oraz liderów grupy więcej info 791-935-333 Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś Klientką Avon? Dlaczego nie miałabyś zostać Konsultantką lub klientką bezpośrednią i kupować taniej kosmetyki z rabatem nawet do -40%, a przy okazji zarabiać na własne przyjemności? Będąc Konsultantką nie jesteś zobowiązana do zamawiania co katalog, zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz. Korzyści bycia Konsultantką i klientem bezpośrednim to: - dostawa do domu tylko 3,90 zł , bądź darmowy odbiór w punkcie: PaczkomacieInpost lub oddziale Poczty Polskiej, - elastyczne godziny pracy, - opust do 40 %, - brak opłaty wpisowej, - brak kar za nieskładanie zamówienia - składasz wtedy, kiedy chcesz, - 100% satysfakcji z produktów AVON - możliwość zwrotów, - możliwość rozwoju, awansów, - darmowe szkolenia kosmetyczne - pielęgnacja cery, kosmetyka kolorowa i inne, - TPS - Twój Pewny Start - zaczynając AVON wita Cię niesamowitymi prezentami, - programy sprzedażowe prezenty i bonusy dla Konsultantek, - praca dodatkowa jak i stała, - możliwość nawiązania nowych znajomości. Jeśli Cię przekonałam i chcesz rozpocząć współpracę to zapraszam do kontaktu ze mną, katalogi na start otrzymasz ode mnie GRATIS! Jeśli masz pytania chętnie odpowiem na nie oraz pomogę w podjęciu decyzji. Lubię to!Zobacz więcej reakcjiSkomentujUdostępnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam chętnych na konsultantki i liderki-cała polska-annanoga3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BYDGOSZCZ Witam, zapraszam wszystkie Panie które lubią dbać o swój wygląd i stosować odpowiednio dobrane kosmetyki. Zamówienia dostarczam na terenie całej Bydgoszczy, możliwość wysyłki kosmetyków. Dodatkowo oferuje 5/10% zniżki w zależności od zamówienia. Wszelkie pytanie proszę kierować przez emaila a_lewicka-99@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×