Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Innesia 26

Konsultantki Avon z Twojego miasta.

Polecane posty

Gość gość
Witam :) Mam na imię Wiktoria :) Zachęcam do założenia u mnie konta zniżkowego w Avon. Osoby, które się zapiszą otrzymują bezpłatny pakiet startowy, stały kontakt i pomoc w zrealizowaniu celów, członkostwo w mojej grupie, oraz niespodzianki na start dla nowych konsultantów ;) Zapisanie się nic nie kosztuje! :) Nie trzeba składać zamówień w każdym katalogu, możesz przerwać współpracę w dowolnym momencie nie ponosząc żadnych kosztów, pracę konsultantki można połączyć z inną, ponieważ w Avon pracujesz kiedy chcesz :) można się rozwijać, korzystać z wielu szkoleń i promocji na kosmetyki i nie tylko ;) sama żałuję, że nie zapisałam się wcześniej, na prawdę polecam! :) Po więcej informacji zapraszam do wiadomości prywatnej, proszę pisać na adres: wiktoriaborkowska@o2.pl Wiek min. 16 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz Szkoły ? Dołącz do nas ! Rekrutacja trwa Zapraszamy serdecznie do NOVA Centrum Edukacyjne w Tarnowie . Nasza szkoła może pochwalić się szeroką ofertą kierunków, jak również kursów krótkich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do zapisów za pomocą stron internetowej: http://www.nova.edu.pl/ bądź bezpośrednio w sekretariacie na ul. Krakowska 17/14 W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem 143000350 lub mailowo na adres tarnow@nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaSZCZ
Witam. Mam na imię Kasia. Jestem liderem Avon. Szukam chętnych osób, które chcą zostać konsultantkami w moim zespole. Kupuj dla siebie o wiele tańsze kosmetyki nawet do 50% i dodatkowo zarabiaj pieniądze -brak opłaty za przyłączenie - nagrody w programach motywacyjnych - możliwość rezygnacji w każdej chwili -darmowe materiały na start -extra prezent od lidera za przystąpienie Współpraca z Avon to przyjemny sposób na zarabianie pieniędzy bez wychodzenia z domu. Na start prezenty o wysokości 500 zł Oferuję pomoc na każdym etapie rozwoju kariery. Wszelkich informacji udzielę poprzez kontakt: E-mail: ks84@wp.pl tel.784 005 982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndżelika
Jestem Liderką Sprzedaży Avon. Poszukuję osób chętnych do współpracy w charakterze konsultantek/ konsultantów. Szukasz sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy? Chcesz mieć dostęp do tańszych kosmetyków, nowości i próbek? To oferta właśnie dla Ciebie Brak zobowiązań, wpisowe 0 złotych. Jako pierwszy/wsza możesz testować nasze nowinki kosmetyczne. Oferuje pakiet startowy dla każdego !!! -zestaw katalogów -przewodniki :) Wystarczy że dokonasz rejestracji!!! https://start.avonpolska.pl/andzelika-mlynarska-czuba ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY BEZ WKŁADU POCZĄTKOWEGO! 6 katalogowy program \"na start\" z nagrodami. Zamawiaj dla siebie i rodziny i odbieraj wartościowe nagrody. Rejestracja do niczego nie zobowiązuje :) Zostań konsultantką firmy Avon. Promocje, rabaty i super prezenty. Zaoszczędź na zakupie kosmetyków dla siebie i bliskich! Masz pytania pisz do mnie a oddzwonię :) Andżelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1987
Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze i kupować dobre kosmetyki w niskich cenach a przy tym dobrze się bawić :) ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON :) Zarabiaj razem z nami :) Napisz a wszystko Ci wyjasnie i pomoge w kazdej sprawie jak tylko moge :) Na poczatek ode mnie dostaniesz katalogi oraz prezent za wspolprace w postac***erfum - Dreams 50ml Czekam na Ciebie :) Wystarczy ze zarejestrujesz sie na: Atuty bycia konsultantką: - pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz, - nie ma obowiązku składania zamówienia co katalog, - znizki od 15 - 45% - ciekawe prezenty za jedyne 1zl - odroczona płatność za fakturę do 21 dni od momentu złożenia zamówienia. - realizacja zamówienia do 48 godzin wprost do Twojego domu bądź bezpłatnie do najbliższego paczkomatu. Goraco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia1987
Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze i kupować dobre kosmetyki w niskich cenach a przy tym dobrze się bawić :) ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON :) Zarabiaj razem z nami :) Napisz a wszystko Ci wyjasnie i pomoge w kazdej sprawie jak tylko moge :) Na poczatek ode mnie dostaniesz katalogi oraz prezent za wspolprace w postac***erfum Dreams 50ml Czekam na Ciebie :) Wystarczy ze zarejestrujesz sie na: start.avonpolska.pl/zapraszam-do-zespolu-lider-dorota Atuty bycia konsultantką: - pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz, - nie ma obowiązku składania zamówienia co katalog, - znizki od 15 - 45% - ciekawe prezenty za jedyne 1zl - odroczona płatność za fakturę do 21 dni od momentu złożenia zamówienia. - realizacja zamówienia do 48 godzin wprost do Twojego domu bądź bezpłatnie do najbliższego paczkomatu. Goraco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
start.avonpolska.pl/zapraszam-do-zespolu-lider-dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem liderem Avon (Rumia) i serdecznie zapraszam Cię do współpracy z firmą AVON. PROMOCJA!!! Jeśli dołączysz do mnie w tym katalogu i zrobisz zamówienie za min.200zł otrzymasz 40% rabatu i najnowszy perfum EVE DUET za 1zł. Szukasz dodatkowego zajęcia, chcesz taniej kupować kosmetyki dla siebie, dla rodziny, a może chcesz dodatkowo dorobić? To oferta dla Ciebie. Zostań konsultantką firmy Avon i zyskaj darmowe konto zniżkowe z rabatem nawet do 40%. Firma oferuje: -przedpremierowy dostęp do nowości -dodatkowy zysk z zamówień Klientów -rozwój dzięki bezpłatnym szkoleniom -wyjątkowe nagrody -elastyczny czas współpracy -zamawiasz w dogodnym dla Ciebie terminie bez przymusu składania zamówień w każdym katalogu! Jeśli jesteś zainteresowana współpracą lub masz dodatkowe pytania to proszę o kontakt. paulina.kuczynska@opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś zainteresowany/na kosmetykami Avon lub uzupełnić swoją kosmetyczkę zapraszam do mojego sklepu.Wysylka gratis.Do kazdego zamowienia gratis katalog i pronki.https://www.avon.pl/sklep/Agnieszka-esklep. agnieszkach34@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie moi Kochani zapraszam serdecznie do mojego zespołu. Jestem liderem Avonu i poszukuję ambitnych, dążących do celu osób.Nie martw się nic tracisz a tylko zyskujesz, już na start masz 15% upustu na zamówienia. Napisz do mnie a ja wszystko dokładnie Ci wytłumaczę i będę Cię wspierać i pomagać na każdym kroku. Zobaczysz jak łatwo i szybko, będziesz cieszyć się powodzeniem i staniesz się niezależna finansowo. Dołącz do mnie :) Zapewnię Ci katalogi i próbki na start !!! https://start.avonpolska.pl/zobacz-jak-warto-spelniac-swoje-marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zapraszam was do nowej branży. Jesteście konsultatkami w Avon, to pewnie wiecie że jest was od groma i ciut ciut. Taka prawda, ale to nic. W końcu są inne rynki, które dopiero się rozwijają, więc na co czekać. Zapraszam do kontaktu na fb @claresabydgoszcz lub https://web.facebook.com/claresabydgoszcz/ nie musisz rezygnować z bycia konsultantką avon. -Jeśli wiesz co to są lakiery Hybrydowe, to ta oferta jest właśnie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarLed
Witam:) ja również jestem konsultantką avon:) jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarLed
Witam:) ja również jestem konsultantką avon:) jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarLed
Witam:) ja również jestem konsultantką avon:) poszukuje nowych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zostac konsultantką albo kupować dla siebie kosmetyki z rabatem ?kliknij w link i wypelnij krótki formularz i już :) od teraz możesz kupowan online :) w linku znajdziesz też kontakt do mnie w razie pytań https://start.avonpolska.pl/to-co-kochaja-kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracowałam jako konsultantka dla innej firmy kosmetycznej już od liceum, a teraz traktuję to zajęcie jako prace dodatkową. Tak jak i tutaj http://pracalubuskie.pl/konsultantka-ds-kosmetykow/ ktoś opisał sytuację, praca konsultanta czy takiego doradcy to nie jest żyła złota i nie da się raczej z tego utrzymać, ale profity jakieś są, choćby w postaci zniżek na kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Jestem Liderką sprzedaży Avon. Szukam osób chętnych do współpracy. Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu ? Zdobywać kosmetyki taniej dla siebie i swoich bliskich ? Skorzystać z ofert nie dostępnych dla klientów ? Odezwij się do mnie a wszystko wyjaśnię, odpowiem na każde pytanie, jak i również pomogę. Avon oferuje : - Dostawa do domu, realizowana do 48h - Możliwość zwrotu do 90 dni od zakupu - Rabaty aż do 40% - Nie ma obowiązku składania zamówienia co katalog - Możliwość rezygnacji w każdej chwili - Super oferta na start dla nowych konsultantek/konsultantów - Wartościowe nagrody już przy pierwszym zamówieniu Na start ode mnie otrzymujesz Nowy tusz do rzęs Ultra Objętość polecany przez Katarzynę Zielińską. Wystarczy, że już teraz dokonasz rejestracji. https://start.avonpolska.pl/domi-19 Serdecznie zapraszam do współpracy ! :) Kontakt do mnie: - dominikabednarczyk@onet.pl - https://www.facebook.com/dominika.bednarczyk.731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaAvon
Potrzebuję chętnych dziewczyn do współpracy :) Zostań konsultantką i zamawiaj kosmetyki taniej dla siebie i swoich bliskich, nawet do -40%. Nie musisz składać zamówień w każdym katalogu, to Ty decydujesz, kiedy chcesz to zrobić. Jeśli nie próbowałas jeszcze kosmetyków firmy Avon, z czystego serca mogę Ci je polecić (mam kilka swoich faworytów :)). Nie bój się spróbować, we wszystkim Ci pomogę i poprowadzę. Niżej podaję link, gdzie można się dowiedzieć więcej oraz zarejestrować. Jeśli nie jesteś pewna czy to zrobić dzwoń lub pisz aa wszystko Ci wytłumaczę, służę pomocą :) https://start.avonpolska.pl/kupuj-taniej-w-avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek67
Witam serdecznie. Jestem liderem Avon i poszukuję do swojego zespołu (jako konsultantki/konsultanci lub liderki/liderzy) miłych i operatywnych osób. Współpraca nie jest zobowiązująca, nie trzeba zgłaszać jej do US ani do ZUS.Już dziś możesz mieć dostęp do kosmetyków nawet o 50% tańszych niż w katalogu, gratisów, prezentów. Na start firma przygotowała dla Ciebie prezenty o wartości 500zł, nie przegap takiej okazji. Nie masz wpisowego, nie musisz zamawiać co katalog, możesz wykonywać pracę w godzinach dla Ciebie najbardziej wygodnych. Czy jesteś mamą wychowującą dzieci, czy studentką, czy Panią lub Panem na emeryturze ta praca jest dla Ciebie, dzięki niej będziesz mieć kontakt z ludźmi. Kliknij w ten link i dowiedz się, jakie prezenty czekają na Ciebie na start: https://start.avonpolska.pl/zobacz-jak-warto-spelniac-swoje-marzenia Pozdrawiam, Małgorzata telefon kontaktowy 693294960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Poszukuję osób do mojego zespołu :) Co zyskasz dołączając do mnie :) Rabaty nawet do 40%, oferty internetowe tylko dla konsultantek, udział w programie na punkty, możliwość zdobycia nagród o wartości 500 zł :) Chcesz dowiedzieć się więcej napisz meila dominika.wo@wp.pl https://start.avonpolska.pl/lider-calapolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×