Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamunia amadeuszka

Co wy wyrodne matki wiecie o pielęgnacji i wychowywaniu dzieci?!

Polecane posty

Gość mamusia amadeuszka
Na głupie pytania są głupie odpowiedzi, nie moja wina, że ludzie pytają o finanse, albo co zrobię jak umrze mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholibka
po Azorku? Hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamusi
ale ty jestes glupia!!!dowalasz sobie tylko robote tym swoim maselkiem i innymi gownami a skad wiesz czy ludzie z bloku nie szczaja ci na twoje warzywka albo owoce pewnie szczaja albo sraja do studni bleeeeeeee bo rzygne.Tez mam dziecko ale ono nie lata w sterylnych warunkach tak jak twoje ktore pewnie ciagle ci choruje!!!nie biega w pieluszce tetrowej ktora ciagle musze prac,nie ma odparzen chociaz uzywam pampersow!!! A co do karmienia to bylam po cc i niestety nie mialam mleka i to nie z mojego powodu i nie musisz sie uzalac ze karmisz dziecko w wieku 3 lat niedlugo tak bedzie wyrodna mamusiu ze do podstawowki bedzie twoj AMADEUSZEK chodzil a ty bedziesz musiala do budy przychodzic bo on bedzie cycusia wolal...przemysl to babo bo az sie smiac chce co napisalas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamusiu amadeuszka
idz stad stara zrzedo, wlasnie ze to jest smieszne (choc sery z wlasnego mleko to obrzydliwe :P ), czekamy na dluga relacje z wychowania amadeuszka, i mam nadzieje- jego licznego w przyszlosci rodzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku- mamunia amadeu
To był ostatni wpis mamy Amadeuszka. Doskonale wiecie, co by powiedziała o seksie przed ślubem, i wiecie jak zapewne wygląda mąż wąsacz mamuni Amadeuszka. Wiecie, bo tak wam dyktuje wyobraźnia. Rzeczywiście nie ma co ciągnąć mamuni Amadeuszka za język, żeby pisała więcej i więcej. Bo nie liczy się ilość, a jakość. Jak można zauważyć jakość stawała się coraz gorsza wraz z każdą odpowiedzią. Możecie sobie podyskutować na ten temat, wyrazić swoje wątpliwości, może kiedyś jeszcze się do was odezwie opiekuńcza eko-mama, wraz z nadejściem twórczej weny. Pozdrawiam wszystkie osoby, które choć raz uśmiechnęły się czytając moje wypociny 🌼❤️😘 Ps. temat jeszcze przez jakiś czas będę śledzić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku-mamunia
Do mamusi Bardzo się cieszę, że chce ci się śmiać z tego co napisałam 🌼 Bo takie było założenie Pozdrawiam Ps. Wrócę wraz z poczęciem następnego dziecka, bądźcie przygotowane na coś naprawdę mocnego i śmiesznego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholibka
no i wystraszyly mamunie Amadeuszka tak samo jak Magdusie, a szkoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia amadeuszka
e tam wystraszyły. Ale ile można było pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona3334
mamusiu amadeuszka nie wierzę! dajesz bobaskowi chleb z cukrem? co za zbrodnia! mój mały ma 15 lat, a ciągle nie zna smaku cukru i nigdy nie słyszał o słodyczach. jestem lepszą matką od ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholibka
mamusiu amadeuszka, stworz jakis fajny topik, ale nie pisz, ze to prawda, wymysl cos w rodzaju sagi, opowiesci o czyms, o zwyklym zyciu, albo poprostu uruchom swoja fantazje i tchnij w ten dzial duza doze smiechu i dowcipu :). Masz dar pisania w smieszny sposob i Ciebie jako mamusia i jako Magdusia bardzo lubilam czytac :). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiki mamunia
hehh zobaczymy co mi przyjdzie do głowy, ale nie rozumiem o co chodzi z tą Magdusią! Nie wiem kto to, nie mam tak na imię, ani nie jestem z nią spokrewniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
czemu zagryzłyście mamunię amadeuszka???????????????????????????? tylko ona umiała wymyślec taki fajny i śmieszny topik. co z tego ze bajki pisala ale fajnie sie ją czytało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a bylo tak fajnie, wreszcie mozna byo cos poczytac z usmiechem a tu koniec? autorko masz talent wykorzystaj to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia amadeuszka
Nikt nie sra i nie szcza na moje grządki, moi sasiedzi mnie uwielbiają, każdy kocha mojego małego Amadeuszka i chce dla niego jak najlepiej! A moje uprawy mam zaraz pod oknem w kuchni, gdzie spędzam praktycznie cały dzień więc mam wszystko na swoim czujnym i kochającym oku! Niech tylko ktoś chciałby zatruć mojego najkochańszego Bobaska, zabiłabym zwyrodnialca własnymi rękami, walczyłabym o moje dzieciątko jak lwica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwotna mamusia
ooo doczekalam sie podszywu :) Spoko kontynuuj teraz ja chetnie poczytam! Chociaz tez mialam dobre brechty to piszac. To wy mi dziewuszki zapodajcie jakis wątek, pomysl sama dozmyslam reszte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwotna mamusia
dawaj dawaj dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak ci to powiedzieć
ale internet to wymysł sztana, studnia rozpudy i zło wcielonae :P i ty taka dobra mamusia masz coś takiego i z tego korzystasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwotna mamusiu
jak można używać w tych czasach tetry?! Teraz każdy używa pampersów i chusteczek nawilżanych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwotna mamusia
mój podszyw nie chce pisać a szkoda :( spoko bede tu wpadac 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia amadeuszka
I kogo ty nazywasz podszywe, jak możesz nazywać siebie mamusią mojego Amadeuszka ty wyrodna matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia amadeuszka
Chusteczek nawilżających? Pupcia mojego Amadeuszka nigdy nie bedzie myta tym chemicznym świństwem! To sama chemia, mój dzieciaczek będzie myty tylko domowym wyciągiem z rumianku, który sama przygotowuję z rumianku zebranego świeżo z ogródka i żródlanej wody, którą przywożę ze wsi na ekologicznym rowerze! Dzięki temu mój syneczek jest zdrowy i szczęśliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwotna mamusia
jak wyglada twoj dzien mamuniu amadeuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradientkoloru
co sadzisz o tabletkach antykoncepcyjnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamsiu amadeuszka
Rumianek dziala podrazniajajoco moj lekarz odradzil mi przemywania pupy tym ziolem najlepsza jest sama woda przegotowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ukłony
w strone autorki :) genialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge uwiezyc..... Przez 2 dni wystukaliscie 7 stron odpowiedzi na ta prowokacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia amadeuszka
Dziś mój Amadeuszek skaleczył się w paluszek. Musiałam to niestety odkazić, bowiem jak wszystkim Nam dobrze wiadomo odkażanie przeciwdziała rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów. Amadeuszek strasznie płakał, bo szczypało go przeraźliwnie... Oczywiście użyłam Ozonu, bowiem własnie on jest najlepszym środkiem odkjażającym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
dlaczegho nie polalas tego moczem?wiadomo odkazi ,przyspieszy gojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×