Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Gość kod pocztowy
Modlę się, żeby progi na medycynę spadły o jakieś 3-4 pkt, wiem, że w tym roku to niemożliwe :(, ale nadzieja umiera ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, już się nie mogę doczekać :D kod pocztowy,a może ktoś porezygnuje i Ci się uda! :) Dziewczęta, idziecie na wybory? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobiety, widzę, ze jak zwykle długo mnie nie było i dużo mnie ominęło. Ja się wynikami chwalić nie będę, powiem tylko - nie poprawiłam ani ani nic. Więc (nie zaczyna się zdania od "WIĘC", apple!). Więc :D czeka mnie pewnie jeszcze kolejny rok tej samej zabawy. Z tym, że teraz już się naprawdę wezmę i od października pójdę na korki do genialnej babki od chemii. A jak tam Wam wakacje mijają? Ja aktualnie mieszkam sobie sama z Moim w mieszkanku i jest słodko i uroczo, bawimy się w małżeństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abebebebe
Witam maturzystki :) Ja zdawałam polski, angielski, matematykę (podstawa) i jeszcze raz matematykę (tym razem rozsz., nawet nie wiem po co, tylko się pogrążyłam ;]) i geografię rozsz. Złożyłam podania na 3 kierunki, na dwóch uczelniach - gospodarka przestrzenna na UP we Wrocławiu (na ten chciałabym się najbardziej dostać), inżynieria bezpieczeństwa (też na UP) i górnictwo i geologia na PWR (tu zaszalałam) ;] Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abebebebe to witam na studiach w moim mieście :D a jak będziesz na UP to będziemy studiowac razem, ale różne kierunki ;) apple juice new haha, ja miałam taką polonistkę w podstawówce jeszcze, która zawsze nam powtarzała "nie zaczynaj zdania od więc" i od razu mi ja przypomniałaś :D i jak się Wam podoba ta zabawa w małżeństwo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa119911
Witam Serdecznie! Jestem także maturzystka 2010! I na wstępie chce pogratulować tu wszystkim którzy dali rady!:))) Mam takie Malutkie pytanie do was Czy studiowała tu jakas osoba na Uniwersytecie Rzeszowskim Pedagogike?? Chciała bym dowiedzieć się czy trudno się tam dostać czy nie? i troszke o egzaminach wstępnych.Pisałyście już o sprawdzianie poprawności wymowy ale jest jeszcze sprawdzian uzdolnien muzycznych i plastycznych. i czy ogólnie ciężki jest ten cały egzamin? Prosze kogoś o odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, jak na razie jest naprawdę świetnie, chociaż troszkę się mijamy - ja wracam z praktyk ok 11, On wychodzi do pracy o 13 :D i wraca o 22... Ale jest super, ja wracam, mieszkanie posprzątane, robi mi drugie śniadanko, no sielanka:D Potem On wraca późno, też znów posprzątane (bo My szyyyybko bałaganimy:D ), kolacyjka na stole:) Ciekawe ile tak wytrzymamy:D to jest tak naprawdę próba generalna, bo od października już tak naprawdę będziemy mieszkać razem (z tym, że jeszcze dwójka współlokatorów)... I tam to dopiero będzie hardkor:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abebebebe
Ja też! I to na obydwa kierunki na UP :D i teraz nie wiem, który wybrać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona dziewczyna
pewnie jesteście na liście rankingowej a to nic nie przesądza:) ja tez myslalam ze sie dostalam.. ale jestem dosyc daleko na liscie rezerwowych wiec pewnie się nie uda:/ modle sie zeby ludzi poskladali dokumenty na inne kierunki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abebebebe
Lista wstępnie zakwalifikowanych ;] wystarczy donieść papiery i będzie się na liście studentów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona dziewczyna
Hmm no ale jeśli dajmy na to przyjmują 100 ludzi a Ty jestes dużo dalej i 100 lepszych od Ciebie zaniesie papiery to się nie dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abebebebe
listy są alfabetycznie :) ja mam nazwisko na W, więc logiczne, że zawsze będę przy końcu :P na stronie uczelni jest napisane, że muszę donieść papiery do wtorku, a jeśli tego nie zrobię to skreślą mnie z listy studentów. Mogę się więc uważać za studentkę, bo papiery mam zamiar złożyć ;D adenozynotrójfosforanowa dzięki :D (nawiasem, Twój nick to zawsze było moje ulubione słowo na biologii :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abebebebe ja tez lubię to słowo :D jak zresztą można się domyślić :P a zdecydowałaś się już na któryś kierunek? :P ja dokumenty zaniosłam wczoraj, żeby mieć z głowy i teraz już prawdziwe spokojne wakacje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abebebebe
Chyba jednak gospodarka :P moją świadomość połechtało 9,5 osoby na miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona dziewczyna
hm u mnie listy nie są alfabetyczne, tylko pokolei kto ile miał punktów;) i też mówią, że mam czas na zlozenie dokumentów do ktoregos tam;) najwyraźniej u Cb jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abebebebe
gdzie nie spojrzeć jest inaczej ;) biurokracja to rzecz straszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracoholiczka und dziewica
Czyli bez sensu zdawać maturę i mieć średnią niską skoro na studia nie przyjmą! Skoro skala ocen jest od 1 do 6 zamiast zdania albo nie zdania to po co dawać maturę tym z niską średnią skoro na studia nikt ich nie przyjmie? Bezsensem jest wliczanie do średniej oceny z w-f, religii czy wychowania w rodzinie skoro ktoś jest ateistą, rodziny nie założy nigdy, a tryb życia ma i będzie miał siedzący lub nie za zdrowy (alkohol, narkotyki, papierosy, kawa czy tłuste żarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blagajacaocud
Hej:) wie ktos moze jakie byly progi punktowe na u. opolski na prawo w ubieglych latach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abebebebe
Padło w końcu na tą gospodarkę :classic_cool: teraz tylko zastanawiam się, na którego maila wysłać zdjęcie, bo koleś nie chciał na płycie przyjąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abebebebe
no właśnie koleś mi jakiś powiedział, że jeszcze mam na maila wysłać ;D na wszelki wypadek wysłałam, co mi zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, po dluuugim czasie :) ja tez dostalam sie na germanistyke na UG, na lingwistyce jestem-uwaga, spadniecie z krzesel- 116 na 60 miejsc :o na UMK jeszze nie wiem, a na UKW tez skladalam dokumenty i jestem na liscie rezerwowych. Boze...mam dola. na dodatek dzis odkrylam, ze na UG trzeba bylo w czasie rekrutacji wyvrac specjalizacje- translatorska lub nauczycielkska, ja tego nie wybralam a wszycy wiadomo ze chca isc na translatoryke. pieeeknie, to se postudiuje nauczycielska jak jakis odrzutek... jestem zawiedziona, zawsze dobrze sie uczylam, jedno z lepszych liceow w moim wojewodztwie, swiadectwo z paskiem, matura tez dobrz a w wynikach rekrutacji jakas porazka! chyba pojde na UG na ta gemanistyke i czesc. ale na UKW tez w razie co zloze dokumenty a wam gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, ja chyba też się dostałam (na zaoczne się nie dostać - toby było przegięcie), wysłałam im podpisaną umowę i wpłaciłam kasę, mam tylko nadzieję, że wszystko dojdzie na czas :D. Kupiłam sobie nawet dwie książki do nauki hiszpańskiego, ale mimo, że prawie całymi dniami siedzę w domu, to nie zrobiłam jeszcze nic :P. Za to czytam po raz setny te same książki. Ostatnio wypożyczyłam sobie jakieś dwie inne, ale mnie zawiodły :(. Więc wróciłam do starych :D. Czytam dwie naraz, udana jestem, wiem. Mój tato się łapie za głowę :D ATP, pisałas tu, na jakie kierunki na UP poskładałaś? Bo coś się nie mogę doszukać. Napisz mi proszę tu, albo na gg, jak wolisz, bo moja koleżanka też się na UP wybiera, zobaczymy, czy idziecie na to samo :D. A i tak w ogóle to wkręciłam się w piosenkę, którą masz w stopce :D Bea, gratuluję germanistyki! :D Zawsze to coś, przynajmniej bedziesz studiować to, co lubisz :). A nauczycielska wcale nie musi być taka zła, pomyśl to tych wszystkich pięćdziesięciozłotowych banknotach za pojedyncze godziny korepetycji :classic_cool: I w ogóle to cześć wszystkim nowym osobom na topiku 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jak spedzacie wakacje? ja narazie caly czas siedze w domu, jedyne co to bylam w Niemczech tydzien. minelo juz 2 miesiace od matury!! Jezu, jak szybko. szok. chcialam sie uczyc, poczytac ksiazki, odpocząc...tzn odpoczywam, ale nie tak jak lubie- ja lubie byc sama w domu i sie nudzic, nie miec nic na glowie i nic do roboty- uwielbiam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×