Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Ch0JNICE na pomorzu. za kazdym razem jak pisze nazwe tego miasta to musze pisac zamiast "o" zero, bo jak wpisze chojnice to prosze-cenzura :P kurde zazdroszcze wam optymizmu. ja jestem pesymistka do kwadratu i juz dzis najchetniej bym marudzila, ze sroda, a ja ledwo co sie uczylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolny Śląsk, ale miasta nie podam, bo cenię sobie prywatność :D ATP, jak można namalować zarżniętą świnię?! No masakra :D Beattraax, zawsze mozesz pisać Chooynice :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D okej, beata z chooynic, milo mi :) hahaha :classic_cool: wiecie co se mysle? troche nas tu tak jakos malo...pamietam, ze w zeszlym roku zagladalam na topik tamtych maturzystow, to ich bylo pelno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia z ferii 🌼🖐️ a mało nas, bo ja ostatnio się nie udzielam :classic_cool: chooojnice :D ja też z pomorza, ale tylko do maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrraax, własnie tak! :D No w sumie mało, ale przynajmniej się wszystkie rozpoznajemy :D ATP, teoretycznie można, tylko pytanie: po co? :D Hinatka, już tak nie szpanuj, tylko tydzień Ci zostało :P O nieeeee, te kody przy wysyłaniu posta, nienawidzę ich 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct, widać, że zazdrosna jesteś :classic_cool: pocieszę Cię: ja prawie cały rok mam ferie :classic_cool::O a na poważnie: dzisiaj zamiast się uczyć [a powinnam! :O] cały czas sprzątam, zmęczyłam się. ale dawno nie miałam takiego porządku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem 😭 :D Tzn. co, nie chodzisz do szkoły, leniu? :D Haha, ja też mam zawsze porządek w pokoju, zanim się wezmę do nauki, bo robię wszystko, żeby się tylko nie uczyć :D. Ale dzisiaj napisałam 2 wypracowania z polskiego! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Ciebie dumna ;* to naprawdę dużo :) jakie tematy? :> tak, jestem wagarowiczka 😭:classic_cool: waksy, waksy..❤️:classic_cool: ja mam zawsze bałagan :( ale teraz robię generalne porządki, przed maturą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, być może niektóre z Was kojarzą mnie z poprzedniego topicu, bo jestem zeszłoroczną maturzystką. mam pytanie, a właściwie chciałam się poradzic - jak mam znalezc czas siłę i chęci do nauki jednocześnie studiując medycynę? jesli nie poprawię matury rok studiów pójdzie na marne... help, podtrzymajcie mnie na duchu albo jakoś zmotywujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :D. Tematy takie, co były w tamtym roku na próbnej, porównanie dwóch wierszy o postawie człowieka wobec Boga, a drugi o fabrykach z Ludzi bezdomnych ;) Ach, Ty buntowniczko! :classic_cool: Ja lubię mieć porządek, ale rzadko udaje mi się go utrzymać :D. No, chyba, że akurat muszę się uczyć czegoś, czego nie lubię :classic_cool:. Tak, przed maturą to chyba nawet sobie pokój odmaluję! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple juice 🖐️ (smaczny nick :D). Ale że jak to jest, jak nie poprawisz matury, to Cię wywalą ze studiów? ;) Czy chcesz zmienić kierunek? Ja sama próbuję znaleźć jakąś motywację, ale słabo mi to przychodzi.I już wiem, że w kwietniu będę przeklinać sama siebie, dlaczego się wcześniej nie uczyłam :O. Ale mamy jeszcze 2,5 miesiąca, ucząc się codziennie można naprawdę wiele zdziałać! Chyba jesteś już po sesji, więc możesz się wziąć za te przedmioty, które chcesz poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm co do sesji - poprawiam jeden egzamin w marcu. i nie, nie wywalą mnie, ale poszłam na studia niestacjonarne (bardzo drogie) żeby nie stracic roku. jesli zaliczę rok i poprawię maturę będę mogła przejsc na stacjonarne. jesli nie zaliczę lub nie poprawię (albo jedno i drugie) to bede musiala studiowac dalej niestacjonarnie, a nie sadze, zeby rodzice dali radę zapłacic znów 20 tys :/ i tak niby wiem że muszę się uczyć, ale nie mam juz siły wracając z zajęc... a potem będę zalowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct, grunt to bunt! :classic_cool: a prawda jest taka, że jestem po prostu cholernym leniem i nie umiem wstawać rano, często zasypiam :O nigdy nie lubiłam szkoły i uczyłam się sama i jak dotychczas wychodziło mi to na dobre :classic_cool: a.. to te matury pisałam, nie należały do najprzyjemniejszych.. :P co do nauki mam tak samo, więc pobluzgamy się razem :classic_cool: apple juice, ja Cię pamiętam z topiku o RBD :classic_cool:🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, rozumiem :). To może podziel sobie materiał (a właściwie co poprawiasz, chemię i biologię?) i ucz się codziennie po trochę. Na pewno dużo rzeczy pamiętasz z tamtego roku, więc już masz mniej i możesz się skupić na tym, co na maturze Ci nie poszło :). Albo uczyć się też na nudnych/nieważnych wykładach, o ile takie masz ;). Ja mam jedną rzecz, która skutecznie pomaga mi w nauce, aczkolwiek trudno mi ją zrobić - po prostu wyłączyć komputer :D. A jak jesteś zmęczona, to kawusia, albo takie tabletki musujące na koncentrację i pamięć (pewnie cholernie niezdrowe, ale mi pomagają. Właśnie, muszę sobie kupić, dzięki Tobie sobie przypomniałam :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka :D:D. Rozumiem Twój ból, ja najpierw muszę 15 minut poleżeć i 10 posiedzieć na łóżku, żeby w ogóle wstać :O. I w sumie mam na odwrót - szkołę całkiem lubię, ale jak przychodzi do nauki, to mnie mdli :O. No chyba, że to polski, angielski, ewentualnie wos :). Weź, te wiersze mi jeszcze jakoś poszły, ale Ci bezdomni... :O Haha, dobra, już szykujmy sobie jakieś wyrafinowane przekleństwa na maj! :classic_cool: RBD, mają fajną jedną pisoenkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś takie tabletusie z Tigera, zielona tubka i taki duży napis KONCENTRACJA PAMIĘĆ :D. Faktycznie lepiej się skupiałam i szybciej mi do głowy wchodziło, ale ostatnimi czasy nie mogę ich znaleźć po sklepach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zainstaluj już dziś bluzgatora, po co się męczyć? :classic_cool: RBD to w ogóle był fajny serial :classic_cool: fajna piosenka.. tras de mi? :classic_cool: u mnie też tylko polski, angielski, inne przedmioty czasem, jak mnie ktoś nimi zainteresuje ;] bezdomni byli durni, dostałam z nich 4 😭:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct przypuszczalnie chodzi Ci o PLUSZ PAMIĘC I KONCENTRACJA. Cały poprzedni semestr towarzyszyly moim sniadaniom, obiadom i kolacjom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzgatora? :D RBD nie oglądałam, a na piosenkę wpadłam przypadkiem :). Este corazon :D Ha, no to piona 🖐️ Ja nie miałam z nich kartkówki, ale zgadzam się, że byli durni :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple, plusz też miałam i też był zielony, ale tigera też miałam :D. I tiger był lepszy, przynajmniej jak dla mnie :). Hehe, to chyba warto odnowić z nimi znajomość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie miałam, ale my te matury robimy i z tego miałam 4 :O este corazon też lubię, nawet znam na pamięć to co Dulce śpiewa :classic_cool::O są powtórki na TV4, oglądaj :classic_cool: piona 🖐️ und żółw :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wcale jak to się stało, ale jak poczytałam ze Wy cos robicie, staracie się itp to się zmotywowałam, wiec wyłączam juz kompa i zmykam do nauki:) aha i jeszcze odpowiem na pytanie: tak, poprawiam chemię i biologię pps. Plusz PiK polecam wszystkim jest genialny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, z tego. Ja mam głęboką nadzieję, że nie zostanie mi to sprawdzone, gdyż aspiruję, by na koniec utrzymać moją piąteczkę z polskiego, a obawiam się, że to na piątkę nie zasługuje :D Nie wiem, która to Dulce :D. A powtórki kiedy? Bo odkąd nie ma Brzyduli, to mi tak pusto w życiu 😭 Żółwik na dyskotece :classic_cool: Apple, to super :D. Powodzenia w nauce :). I chętnie posłucham, jak tylko skończę z Sum41 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×