Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

a idzie ktoś na matematykę? trudno jest na tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę :D. Smacznego :D Oj, ja na matematykę też na pewno się nie wybieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm, jakie pyszne te Twoje naleśniki. :D z twarożkiem - uwielbiam takie z twarożkiem. A dzisiaj mi narobiono takiej ochoty na pierogi... Na takie ze szpinakiem. mmm. :) Praktycznie za tydzień wyniki matur. 😭 ja bym chciała, żeby już było PO... I żebyśmy się już wszystkie dostały na stuuuuudia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :D. Pierogi ze szpinakiem?! Naprawdę jesteś w stanie to zjeść? :D Ja w ogóle niemal zapomniałam, że czekamy na wyniki :D. A to już tydzień! Aż się zaczynam lekko niepokoić ;). Fakt, byłoby miło się dostać :D. Ja się zaczęłam ostatnio zastanawiać, co zrobię, jeśli mi nie utworzą roku? 😭. Nie wiem, czemu mieliby tak postąpić, ale ja zawsze mam jakieś irracjonalne (mam nadzieję) lęki :P. I tak w ogóle to śniły mi się wampiry i jakieś inne potwory, ktore zabijały ludzi! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct, ja lbuię szpinak, a pierogi ze szpinakiem sa pyszne! :D Jak można zapomnieć, że czekamy na wyniki? :D Skoro nie ma powodu, dla którego mieliby nie otworzyć Twojego roku to ja myślę, że go otworzą. :D Nie martw się na zapas, jeśli nie musisz. :D Ja Ci wytłumaczę sen! To jest zapowiedź 2012 - zjedza nas żywcem wampiry, a Ty będziesz musiała ratowac świat, bo będziesz wybrana na superbohaterkę. :D SimpleWoman to jest ciekawy kierunek, ja sama przeglądając ofertę politechniki się przy nim zatrzymałam. Jeśli przedmioty ścisłe nie sprawiają Ci problemu to próbuj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak troche panikuje przed tymi wynikami juz wszystkie zalogowane jestescie do systemow rekrutacyjnych? najbardziej lubie pierogi z jagodami atych za szpinakiem nigdy nie jadlam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, ja panikowac to nie paniukuję, ale chciałabym juz je mieć w ręce. Tak, ja już jestem zalogowana, a dzisiaj wpałciłamopłaty rekrutacyjne, kurczę, w ogóle kto to wymyślił, żeby jedna opłata rekrutacyjna wynosiła aż 85 złotych? :o z jagodami tez dobre, a te szpinakiem polecam, spróbuj kiedyś, jak lubisz szpinak to pewnie Ci posmakują. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbvnbnnvvn
Zazdroszczę wam, macie wszystko przed sobą. Ja źle wybrałam studia, na inne się nie dostanę. Stracę najlepsze lata swojego życia. I nic z tego nie będzie. Pozdrawiam Was i życzę powodzenia, nie popełnijcie mojego błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbvnbnnvvn
Psychologia po angielsku. Co prawda mogłabym zrobić ciekawą specjalizację, ale żeby to uczynić musiałabym przemęczyć się 5 lat, a nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbvnbnnvvn
Kierunku, o którym marzę (kryminologia) nie ma w Polsce. Jest coś podobnego, ale w rekrutacji brana pod uwagę jest matematyka, której w 2009 nie zdawałam. Druga opcja, politologia, ale na dzienne się nie dostanę Shit happens... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbvnbnnvvn
Jestem na pierwszym roku, po pierwszym semestrze się poddałam i załatwiłam sobie dwóje z czterech przedmiotów niestety Na samą myśl o nich robi mi się słabo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbvnbnnvvn
Właśnie o tym myślę :) Jednak nie mam w nikim oparcia, boję się zostawić te studia... chyba, że nie zdam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbvnbnnvvn
A Ty na co się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbvnbnnvvn
Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę :D. Mnie szpinak nie przechodzi przez gardło :) A jak nie będzie chętnych? 😭 Ale mam nadzieję, że będą, bo tylko tam się zalogowałam :P. Haha, super :D. To będziesz koniecznie musiała zostać moją pomocą, bo jeśli ratowanie świata spocznie na moich barkach, to obawiam się, że ludzkość czeka zagłada :D SimpleWoman, niestety Ci nie doradzę, bo nie mam zielonego pojęcia, co to jest inżynieria biomedyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ręczysz swoją ręką, to nie mam innego wyboru, jak Ci uwierzyć :D. Obyś jej nie straciła, bo będziemy mieć kłopot, ratując świat! Tak, to chyba był Robin :D. Musimy sobie tylko jeszcze skompletować takie seksi batmanowe ciuszki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet z moją jedną ręką będziemy w stanie uratowac świat! :D A te ciuszki to najciekawszew całej tej misji. :D tylko potrzebujemy jeszcze jakiegoś mena do kompletu, bo on będzie w tym bardziej skesi wyglądał niż my. :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×