Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Biedactwo! :( I nie zgłosił się żaden ochotnik na pomasowanie brzuszka? :( Nie smutaj! Zobacz, jaka piękna zimna, cudowny śnieg, wspaniała temperatura... I wyobraź sobie tę radość, jaką niedługo (powiedzmy :P) będzie dane nam przeżyć, kiedy będziemy zmieniać grube kurtki na cienkie, wiosenne! :D Naprawdę, kto by pomyślał, że ledwo zaczniesz studia, jak już je rzucisz :D Pamiętam, pamiętam i trzymaj kciuki, żeby mi się udało przyjechać. A zaraz Ci napiszę na gg, czemu ;) Tak, zastanawiałam się, ale do niczego nie doszłam :(. Nie mam co ze sobą zrobić 😭. Więc Twoja propozycja jest bardzo kusząca, musimy ją obgadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exxxxiiiii, zobacz która jest godzina! My dzisiaj praktycznie nie spałyśmy,a mnie znów nie chce się spać. :O Więc weszłam poszaleć na kafe. :classic_cool: Jak ja chciałabym już zamienić moją zimową kurtkę na wiosenną... I kozaki na balerinki.😭 tęsknię też za gorącym słońcem! 😭 jak wracałam dzisiaj do domu to myślałam, że zamarznę, jeszcze na dodatek leciały mi łzy od mrozu i się rozmazałam i domyślasz się jak fajnie musiałam wyglądać. :D Haha, no właśnie, to miały być takie cudowne studia, z opisu naprawdę mi się podobały, ale sama wiesz co z tego opisu wyszło, opowiadałam Ci. Więc niech się walą z tym swoim biogównem. Widziałaś mojego komcia przy naszym peselowym penie? :classic_cool: i wiesz co? mogłam Ci zapakować trochę kremu z karpatki. :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×