Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutas23

kto wygral rozowd z orzeczeniem o winie?

Polecane posty

Gość smutas23

udalo sie komus wygrac rozowd z orzeczeniem o winie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 27 poz
mi sie udalo wygrac z orzeczeniem winy zony. zostaly mi rozniez zasadzone alimenty od bylej zony w wysokosci 450zl. nie ygorowana stawka ale zawsze cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
jak udalo CI sie wygrac? moj maz ma panien ke od 3 lat, od czasu jak bylam w ciazy.NiE MAM NA TO DWOWDOW, choc razem chodzil na wesele, imprezy z ta pinda w trakcie trwania malzenstwa.Nie mam swiadkow i zadnych fotek, a jego znajomi ktorzy wiedza nie bedea przeciwko niemu zeznawac. jakie mam sznse.on naTOMIST MA DOWODY ZE BYLAM WULGARNA WOBEC NIEGO, ALE MI NERWY WYSIADALY JAK MNIE ZDRADZAL A JA BYLAM OSAMOTNIONA W CIAZY ZAGROZONEJ. CZY FAKT ZE NIC MI NIE POMOGL W CIAZY, ZE DZIECKA NIE ODIWEDZIL W SZPITALU JAK SIE URODZILO, ZE ANI RAZU NIE ZADZWONIL DO NAS, , ZE NIE DAL ANI ZLOTOWKI NA WYPRAWKE MA TU JAKIS SNES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTAS23
KOLEZANKA BEDZIE SWIADKIEM IMPREZY NA KTOREKJ MAZ BYL Z TA PANNICA, ALE ON POWIE ZE TPO TYLKO KOLEZANKA.JUZ ZRESZTA WYPARL SIE JEJ W SADZIE, A CALY CZAS SIE SPOTYKAJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
kto sie wypowie? jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 27 poz
witaj smutasku ja miałem własnie naganaą żone na dyktafon i na ukryta kamere, ktore posluzyly mi za dowod w sprawie, jej znecania sie nademna fizycznego i psychicznego. Sąd nie miał więcej pytań :( U ciebie moze byc ciezko, skoro nie masz dowodów, ale jezeli znasz dane kochanki męża to podaj ją jako świadka. W sądzie najtwardsi ludzie miękną i może puści pare z ust. A w jakiej postaci ma ten dowód na Ciebie ze go wyzywałaś? Jesteś tego pewna że to ma, i czy zapoznał z nim Sedziego juz na pierwszej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
czy mozemuy porozmawiac na gg lub poprzec @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 27 poz
to jeszcze ja. Jeżeli znasz dane np par u których byli na ślubie pozwij ich też na świadków, może uda s. Sprowokuj rozmowe typu: Znalazlam swiadka ktory potwierdzi w sadzie to ze byles na slubie z NIA i csalowaliscie sie itd A on może cos ciekawego na to odpowie, zobaczymy warto sprobowac. I zainwestuj w dyktafon naprawde warto. Dzwon do niego z pytaniami. Czemu od urodzenia nie interesujesz sie dzieckiem czy ty jej naprawde nie kochasz? itd moze da sie pociagnac za jezyk i np jak odpowie: nie widuje sie bo mi ciebie przypomina itd, bedzie to jasny dowod ze sie nie spotyka z dzieckiem, lub mow mu, ze wam ciezko, na pieluchy nie masz ... no jestes kobieta.. działaj, broń sie! Walcz a alimenty ma zasadzone na corke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
Drogi Marku! w pozwie o alimenty opisalam co nieco jak mnie traktowal w ciazy, o ttym ze nawet nie zainteresowal sie dzieckiem jak sie urodzilo i prze nastepne msc po urodzeniu, choc mieszkalismy razem.On wowczas nie wyparl sie tego tego w sadzie, nie pisal zadnego odwolania.Przyznano mi alimenty po 450 na dziecko czyli 900 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 27 poz
smutasku jesli to nie problem to prosze piszmy tutaj. Zmieniaj niektóre fakty zeby ktos kto Cire zna i to czyta nie pokojarzyl ze to Ty. Miedzy wierszamizmien imie corki itp, wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas 23
byl na weselu u rodziny z jego strony, wiev nie beda zeznawac przeciwko mnie..ja juz od roku nie mieszkam z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 27 poz
aha smutasku myslalem ze jestes smutaskiem z topiku obok stad ta corka mi w glowie utkwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 27 poz
co za beszczelny typ, i rodzinke tez ma niezla, jakas patologia skoro na zbity pysk go stamtad nie pogonili! ma zone i dzieci w domu a z kochanka na wesele przyszedl, komunie na slubie tez przyjal? smiech na sali smutasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
o tym ze byl na zabawie z ta pannica to zezna kolezanka a o weselu to jego kuzyn..ale oni moge wowczas powiedziec ze maz byl zaproszony sam i ta zdiewczyna sama..przeciez ja nic nie udowodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
maz byl swiadkiem na slubie.. maz ma kolo 40 , ta pannica 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 27 poz
jakim cudem przez tyle lat dowodu nie moglas znalesc. A rozmawiacie przez telefon ? podpusc go kilka razy zeby sie wygadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
jego adwokatka napisala ze to kraj wolny i demokratycznuy wiec mial prawo isc z kim chcial na wesele, mimo ze mial zone.W tej sytuacji moja wiarygoidnosc nie ma byvc brana pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 27 poz
o rany , to sobie wyrwal młoda dziewczyne :( i to on o rozwod zlozyl?z twojej winy7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
drogi MARKU! MAZ ZLOZYL POZEW O ROZOWD, NIE JA.oWSZEM, MOGLAM MIEC WIELE dowodow ale bylam glupia.Mialam nadzieje ze ta panienka wreszcie odpusci, ze maz przejzy na oczy.ALE POMYLILAM SIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
juz kiedys tutaj pisalam jak mnie obsmarowal w pozwie, jakie mam zarzuty, np."bedac w ciazy bylam agresywna i despotyczna a moja agresja polegala na dreczeniu meza zadaniami niewykonalnymi w nocy i on sie nie mogl wyspac a o 2 jechal w trase"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 27 poz
rozwiedzie sie z Toba i poslubi ta malolate napewno. a od dzieci na dobre sie odwroci jedyne co to alimenty i nazwisko mu po nim zostana. w jakiej postaci ma ten dowod na Ciebie jego adokatka pisala o tym dowodzie w poziwe? jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
nie pisala nic o dowodzie, ale ma swiadka matke i tych rodzicow pana mlodego, u ktorego byl swiadkiem na slubie.. wiesz..jak mi tesciowka powiedzila , ze on ma prawo bo sie nie wyszalal, ze mu prasowala garnitur na zabawe z ta dziewczybana -to ja walnelam drzwiami i zaczelam wulgaryzmami rzucac , bylam wowczas w ciqazy i wzszystko podwojnie przezywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
inny zarzut wobec mnie to ze "robiac studia i awans zawodowy siedzialam duzo przy kompie i nie interesowalam sie rodzina.natomiast ciagle robilam sobie kawe i zawieralam najomosci internetowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 27 poz
miałas siwte prawo do tego, idz do jakiegos prawnika naprawde! a odpowiedz na pozew juz napisalas kiedy rozprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
odp napisalam, opisalam namowe na aborcje, jak mnie traktowal w ciazy, jak po urodzeniu, o tej panience... rozprawa za tydzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 27 poz
to juz zaraz, domyslam sie jak sie denerwujesz, tez tak miałem :( jakby nie było duzy stres! pomagał Ci ktos pisac? podalas jakis swiadkow? i czy on w pozwie na niektore okolicznosci twojej agresji podal jako dowod zeznania swiadkówtzn, jego matka i tamci rodzice pana mlodego? jest to w pozwie, beda oni na rozprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
co myslisz o tych zarzutach wobec mnie? wiesz..owszem zcasem porozmawialam z kims na gg , czacie ale to byly glownie osoby ktore mi pomogly w awansie..a w tym czasie robilam awans zawodowy, konczylam studia podyplomowe i dwa kursy..wszystko musialam robivc na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
sa podani w poziwe, ale swiadkiem tego byla tylko matka..nie mam pojecia w jakiej sprawie tamci beda zeznawac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas23
czesto komp byl wlaczony, oni mogli to widziec..ale przeciez nigdy tak naprawde nie widzieli co ja przy kompie robie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 27 poz
argumenty smieszne jak dla mnie naprawde, ciekawe jak sad na to spojrzy, przydal by Ci sie jaki prawnik do obrony ale to sa koszta wiaomo. bo jezeli on bedzie ze swoja adwokatka to tak moga zamydlic oczy sedziemu ze bedzie we wszystkim przytakiwal. masz dane tej kochanki mlodej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×