Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Różowe Anielisko

pomozcie!!!poznalam cudownego chlopaka..imprezujemy..kumplujemy sie...ale

Polecane posty

ja zaczelam cos do niego czuc...on mi od poczatku znajomopsci mowil,ze nie cche miec laski..ze go to ogranicza w zyciu..nie moze wtedy tak duzo imprezowac ( a kocha to ) nie moze tak duzo pic...i wogole...mowi,ze musi sie wyszlaec przed stalym zwiazkiem...w100% go rozumiem , nawet mysle bardzo podobnie..ale ejdnak czasem potrzebuje kogos kto bedzie mnie kochal itd..no i niestety sie w nim zakochalam..wiem,zer jest o mnie zazdrosny...podobam sie jemu odpowiada mu moj charakter...tyle co zdolalam sie dowiedziec od jego kolegow ..ale co z tego..jak i tak razem nie bedziemy..bo on chce...Szalec....wydupcza* na imprezach co sie da itd :( i co zrobic ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daruj go sobie. dalej mozecie sie kumplowac pod warunkiem, ze nie wyladujecie w lozku taki koles szybko moze Cie zdradzic masz z kim sie bawic, a to wazne, a faceta mozesz sobie znalezc innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no daj mu dupy
stracisz kumpla. DOBRZE RADZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie to tez tłumacze...tylko ,ze tu jest taki problem..ze zabardzo sie zaangazaowalam...:( strasznie mi sie podoba..i wogole jest taki kochany:(ja to mam pecha ..zawsze na jakiegos chu* musze trafic :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna historia, bo niby gosciu fajny, a zarazem nieodpowiedni. Dla wlasnego dobra musisz sobie odpuscic, bo taki zwiazek i tak nie ma racji bytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×