Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE - REAKTYWACJA!!! Poszukiwania złotego środka

Polecane posty

Paolka888- Dobrze ci idzie ;). Skoro pracujesz w aptece to... mam pytanko. Kojarzysz jakieś dobre lekarstwa na poprawienie wzroku ? Cucarach- No tak, ja o tej godzinie jestem w szkolę. Cosmopola- Mi 10 minut nie starcza niestety. Rano mi nagminnie niedobrze( nawet przy myciu zębów) i po jakiejś pół godzinie- godzinie musiałabym lecieć do łazienki, a nie przepadam za publicznymi toaletami. Ekhm. Co do metabolizmu to pewnie racja. Dopóki nie zjem nie jestem głodna, ale w związku z tym w weekendy jem więcej niż normalnie. Bo w efekcie wychodzi mi z 5 posiłków. No , ale nie ważne. Mój dzisiejszy dzień: pół godziny spacerku. Jedzenie: zupa jarzynowa, 3 kotlety ryżowe + napój energetyczny r20. W planach nie mam nic, ale zależy ile będę siedzieć dzisiaj. Bo jeśli do 2 w nocy będę się uczyć to pewnie coś zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D czyli wazymy sie w niedziele oki:D ja dzis zjadłam pol bulki z pasztetem kasze z 2 kotolecikamil sojowymi i kalafiorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widzę że bardzo wam dobrze idzie :) gratuluję Seesi gratuluję super się trzymasz! Brzydula ja mam to samo zdanie o Tobie :D podziwiam i zazdroszczę że możesz tyle czasu przeznaczać na ćwiczenia. Super! Oglądałam też Twoje zdięcie super laska z Ciebie. Opowiadaj nam o swoim fitnesie , mnie to osobiście bardzo motywuje. Cucarach no to niedziela, ale jeśli tobie wyraźnie pasuje piątek a widzę że dziewczynom chyba wszystko jedno kiedy będziemy się ważyć to może być piątek. Ja dziś jadę na wesele więc wybaczcie ale zajrzę dopiero jutro wieczorem. Pozdrawiam! I powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula30 - podziwiam ! Mi by się tyle nie chciało, przynajmniej nie w domu. Bo na siłowni, w grupie jakoś ten czas milej leci. A jak się czujesz dzisiaj ? Cosmopola- Miłego wesela życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Przepraszam na wstępie, że tyle nie uczestniczyłam w życiu naszego forum, ale mam problem z netem, otóż nie mogę albo nie potrafię skonfigurować internetu na routerze:P (ciemna masa;) ), i dopiero teraz podpięłam się do mojego kochanego modemu a router sobie leży i czeka na podpięcie;) U mnie idzie wszystko dobrze:) ułożyłam sobie plan działania i jest ok, chociaż przyznam się, że wczoraj skusiłam się na dwa ciasteczka, ale wynagrodziłam to długim spacerem.. Pozdrawiam Was moje milusińskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Seesi dlatego ja chodze do klubu:)Sama w domu kiedys cwiczylam ale po kilku dniach zapal mi mijal.W domu wiadomo-mamo to,mamao tamto:P A tak wychodze i mam swiety spokoj.Tak naprawe to jest relaks dla kobiety Cosmopola czasu wolnego zbyt duzo nie mam pracujac po 12 godzin codziennie ale jestem energiczna i jakos w domu usiedziec nie moge. Najgorszy dla mnie jest koniec lata poniewaz cala wiosne i lato codziennie po pracy spacerujemy,wypuszczamy sie w plener do poznych godzin nocnych. Jesienia wiadomo-dzien krotszy.ciagle wieje,pada wiec spacery po praca odpadaja a gdzies ta energie musze spozytkowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważyłam się dzisiaj. Waga pokazała 55,7 kg. Wywołało to moją złość. Siedzę, więc i myślę czemu nie chudnę. Znalazłam odpowiedź: Przekraczam limit kaloryczny, ponieważ napoje też mają kalorie ! Policzywszy wodę smakową (normalna woda mi nie smakuje, napoje energetyczne i kawy wyszła mi liczba 1000 kalorii. Wniosek z tego jeden- mam problem. A jak idzie wam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kg w dół :D:D:D:D:D jeah :D:D:D:D:D :D:D I cel osiągnięty a wam laseczki jak idzie ? zapraszam do aktualizacji tabelki wklejam tabelke Nick....wzrost......waga startowa.....waga obecna.....cel 24 grudnia......do zrzucenia Cosmopola....160cm.......60,2kg..........60,2kg........ .......52kg........8,2kg cucarach......175..........65kg ..........63kg ................55kg ....8kg seesi............160.........56kg............56kg....... .........50kg.... 6 kg Goś89............165.........66kg.............66kg...... ..........54kg.....12kg kasia.......170cm.........77kg............77kg.......... .65kg.........11kg ziuta400.....172cm........78kg.........78kg............6 5kg..........13kg herita....155................67,7............67,7....... .....60kg.........7,7kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam złą tabelke. ta jest dobra Nick....wzrost......waga startowa.....waga obecna.....cel 24 grudnia......do zrzucenia Cosmopola....160cm.......60,2kg..........60,2kg........ .......52kg........8,2kg cucarach......175..........65kg ..........63kg ................55kg ....8kg seesi............160.........56kg............56kg....... .........50kg.... 6 kg Goś89............165.........66kg.............66kg...... ..........54kg.....12kg kamila1101....171.........76kg..............70kg........ .......62kg......8kg kasia-katarzyna..170.....77kg..............77kg......... .......65kg....12kg ziuta400...172.......78kg.............78kg................65kg.......13kg herita....155.........67,7.............67,7................60............7,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje cucarach :) Nick....wzrost......waga startowa.....waga obecna.....cel 24 grudnia......do zrzucenia Cosmopola....160cm.......60,2kg..........60,2kg........ .......52kg........8,2kg cucarach......175..........65kg ..........63kg ................55kg ....8kg seesi............160.........56kg............55,7 kg....... .........50kg.... 5.7 kg Goś89............165.........66kg.............66kg...... ..........54kg.....12kg kamila1101....171.........76kg..............70kg........ .......62kg......8kg kasia-katarzyna..170.....77kg..............77kg......... .......65kg....12kg ziuta400...172.......78kg.............78kg.............. ..65kg.......13kg herita....155.........67,7.............67,7............. ...60............7,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....wzrost......waga startowa.....waga obecna.....cel 24 grudnia......do zrzucenia Cosmopola....160cm.......60,2kg..........60,2kg........ .......52kg........8,2kg cucarach......175..........65kg ..........63kg ................55kg ....8kg seesi............160.........56kg............56kg....... .........50kg.... 6 kg Goś89............165.........66kg.............65kg...... ..........54kg.....12kg kamila1101....171.........76kg..............70kg........ .......62kg......8kg kasia-katarzyna..170.....77kg..............77kg......... .......65kg....12kg ziuta400...172.......78kg.............78kg.............. ..65kg.......13kg herita....155.........67,7.............67,7............. ...60............7,7 1kg mniej:) dobrze jest dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska85
hej dziewczyny!!! ja tez bardzo chcem schudnac tymbardz.ze rok temu udalo mi sie zrzucic 14kg.ale przybralam 7kg!!!mam dola znow zle sie czuje mam dosc diet z zasadami!chcem zaczac poprostu zdrowy tryb zycia powoli powoli do celu!a Wy JAKIE DIETY STOSUJECIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zadnej diety nie stosuje po prostu staram sie jesc regularnie i zdrowo :D i jak widac są sukcesy 2 kg mniej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widzę że świetnie wam idzie! :D gratuluję spadków wagi, seesi tobie również, lepszy taki spadek niż żaden a bądź co bądź straciłaś bez większych wyrzeczeń prawie pół kilo. Ja już jestem po weselu! Objadłam się i opiłam więc nie muszę mówić że przez ostatnie dwa dni dieta nie istniała :P już się dopisuję do tabelki. Nick....wzrost......waga startowa.....waga obecna.....cel 24 grudnia......do zrzucenia Cosmopola....160cm.......60,2kg..........59,5kg........ .......52kg........7,5kg cucarach......175..........65kg ..........63kg ................55kg ....8kg seesi............160.........56kg............56kg....... .........50kg.... 6 kg Goś89............165.........66kg.............65kg...... ..........54kg.....12kg kamila1101....171.........76kg..............70kg........ .......62kg......8kg kasia-katarzyna..170.....77kg..............77kg......... .......65kg....12kg ziuta400...172.......78kg.............78kg.............. ..65kg.......13kg herita....155.........67,7.............67,7............. ...60............7,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj syska! Zapraszamy w nasze szeregi :D nasza dieta jest opisana na pierwszej stronie. Skoro już udało ci się zrzucić tak dużo to na pewno i tym razem Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam wam idzie ? Ja mam kolejny czynnik motywujący ;). 30 października przebijam pępek, więc muszę jakoś wyglądać. Dzisiaj nie było źle, ale nie mam powodów do zadowolenia... Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety jutro z rana muszę zgrzeszyć bułką z dżemem:P, gdyż idę oddać krew i trochę cukru muszę mieć:) Wybaczcie 🌼 , ale cieszę się, że mogę chociaż w taki sposób pomóc ludziom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie dziewczęta ;) Mój piękny i cudowny stepper przybył do mnie, ćwiczyłam trochę, ale raczej nieudolnie- nie mogę utrzymać równowagi. Co do diety to idzie... specyficznie. Trzymam się swych zasad, ale bez sukcesu. Chyba dlatego, że nie zmieniłam za wiele. A jak wam idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hel chudzinki, ja mam dzis srednie powody do zadowolenia ale moglo byc gorzej :P grunt to pozytywne nastawienie:D jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! I co już się wykruszyłyście? Cicho tu jak makiem zasiał. Ja mam plan w niedzielę ważyć 57 kg ale jak to zrobię to nie wiem biorąc pod uwagę że nie bardzo mam siły na dietę :) ale cóż. Wiecie? Ja gdy się już zmobilizuję do jakiegoś postu to czuję się fantastycznie. Daje mi to poczucie oczyszczenia i odzyskania kontroli nad sobą, ale nie twierdzę że to jest łatwe. Myślę żeby zrobić sobie dwu dniowe oczyszczanie na samych sokach i herbatkach. dziewczyny a może któraś się przyłączy na takie dwu dniowe oczyszczanie? No laski! Nie poddajemy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seesi, cucarach widzę że mamy ten sam problem :) za mało diety w diecie. Ja też muszę się bardziej zmobilizować. Mój synek jest znowu chory. Chyba oszaleję! Na razie na śniadanie zjadłam musli i teraz piję drugą kawusię ze słodzikiem. Trzymajmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jak wam idzie ja dziś nie mam się czym pochwalić, ale co tam. Jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmopola napisz cos wiecej o tym oczyszczaniu, ja sie chetnie przyłącze. Ja sie nie mam zamiaru wykruszac :D:D. dzis nie bylo zle z moja dieta. moim marzeniem jest wazyc 61 w niedziele ;) jak bedzie 61 w niedziele to dalej pojdzie z gorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumpela oczyszczała się przez dwa tygodnie ale ja na razie zacznę od 2 dni :) Pierwszy dzień tylko soki z cytrsów (głównie grejfrut ale nie tylko może być pomarańcza, mandarynka, cytryna, ideałem byłoby gdyby były wyciskane) i woda i niesłodzone herbatki. Drugi dzień również woda i herbatki a soki tym razem z marchwi, jabłek, buraków, selera ale nie żadne Kubusie i Pysie. Chcę się oczyścić bo źle się czuję, cera szara mało energii itd. Trzeciego dnia zamierzam dołączyć surowe warzywa i ograniczone ilości owoców. Czwartego dnia dołanczam gotowane warzywa. Piątego dnia dołanczam ryź brązowy lub dziki. Zacznę chyba od jutra i liczę na poprawę samopoczucia. :D Cucarach jeśli chcesz to spróbujmy razem. Zdam wam relację jak mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę się też z wami podzielić pewną moją refleksją. Niech każda z was zrobi sobie listę swoich życiowych sukcesów. Czyli wszystko co wam się udało osiągnąć (zdana matura, zaliczony trudny egzamin, udana rozmowa kwalifikacyjna, urodzone dziecko-to jest nie lada wyzwanie :) ) Ja np. zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. No w każdym bądź razie zróbcie sobie taką listę i odpowiedzcie sobie na pytanie czy sokro tyle osiągnełyście, dałyście radę takim wyzwaniom to co z apetytem na ciastko sobie nie poradzicie? Przecież to teoretycznie jest bardzo proste zwłaszcza dla kogoś kto stawiał czoło większym przeciwnościom. I przypominajcie sobie tę listę za każdym razem kiedy będziecie miały ochotę odstąpić od diety. Powodzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja dziś zaczynam pierwszy dzień mojego oczyszczania. Na razie idzie dobrze, bo dopiero wstałam :D wypiłam szkl. soku grejfrutowego i zastanawiam się czy kawę pić czy nie. Życzcie mi powodzenia. Zdam wam relację później. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×