Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE - REAKTYWACJA!!! Poszukiwania złotego środka

Polecane posty

Gość buhahahhahah
Jak myślicie, lepiej ważyc sie codziennie czy raz w tygodniu w niedzielę? wydaje mi sie ze jest wtedy wieksza motywacja... ja chyba jestem uzależniona bo co rano wstaje na wage i jak widzę ze choc o 100g poszło w góre to zła jestem przez cały dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)Długo mnie tu nie było...bo nie miałam neta przez 7 dni...ale diety w miarę sie trzymałam i 1 kg..w dół:)ale to jescze nie koniec...od dziś zaostrzam swój rygor, bo muszę wbić sie w moje ulubione spodnie...nie ma bata:) Widzę, że się trzymacie...:)Cieszę się bardzo i mam nadzieje, ze sylwester będzie nasz:) Dziś na obiad mam musli z mlekiem acydofilnym...a na kolacje 2 marchewki???:)Pozdrawiam i wiem,że nam się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do koleżanki wyżej! Lepiej waż się co tydzień właśnie np. w niedzielę....przed śniadaniem a jak Ci się uda to i nawet po wypróżnieniu, wówczas waga jest najbardziej miarodajna:) A poza tym nie waż się w czasie miesiączki, bo waga wtedy może wzrastać do ok 2 kg:)nabieramy wody:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
Właśnie tak będę robic bo weszłam dzisiaj rano jeszcze tak z ciekawości i... o matko... 63,5 kg!!!!!!! maskara. jak mogłam sie tak zapuścic. Teraz wejdę na wagę dopiero za tydzien w niedzielę. normalnie załamka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
Dodam że przytyłam jakieś 2 kg bo rzuciałam palenie i nie palę już od 6 tygoidni a wieczorami nie potrafie zapanowac nad apetytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Jak wam idzie? Ja się nad wyraz dobrze trzymam normalnie aż się nie poznaję :D dziś niestety nie zjadłam nic na śniadanie bo nie zdążyłam a potem na obiad miseczka zupy grzybowej i trochę ryżu z rybą i trzy herbatniczki. Nie jestem głodna więc dziś zjem jeszcze ogórka zielonego i kawę. Toss_and_Thurn a propo's cucarach to coś jej dawno nie widać, a jak Ty się czujesz? Zdrowa już? Quarce gratuluję sukcesu! Sylwester będzie nasz :D Witam nową koleżankę i zapraszam do wspólnego odchudzania. Myślę że pomysł z ważeniem raz w tygodniu jest słuszny, aczkolwiek ja się czasem nie mogę oprzeć i ważę się częściej :) Trzymajcie się dziewczyny ciepło i z daleka od lodówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
fajnie laski, ze nie mamy apetytu! ja nadal zaziebiona, jem czosnek, pije sok z imbiru i... cwicze :P a jutro na sniadanie jajecznica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Ja też miałam w planach dziś jajecznicę :) Idę zaraz biegać :) w końcu! Nie biegałam już chyba ze dwa tygodnie :( Powodzenia! PS: dziś ważenie :) wpisujcie się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
Czesc dziewczyny... wczoraj panowałam nad apetytem. od razu czuję sielepiej. Cwiczyłam jak codzień- przejechałam 30 km i spaliłam 700 kcal:) a o jakie tabelki chodzi bo nie wiem gdzie mam się wpisac. jakieś tabelki tam widziałam ale jak , gdzie to wpisac? mam 175 cm i waże 63,5kg a chcę ważyc 57...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
I po sniadaniu: - 2 jajka - ok. 10cm kielbasy - troche oliwy - swieza bazylia - lyzka keczupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
i jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem tu całkiem nowa,niedawno się zalogowałam. Chciałabym się do was dołączyć. Mam 27 lat, 163 cm wzrostu i 72 kg. Ciągle nie mogę uwierzyć, ze aż tyle ważę. Ostatnie 10 kg. przytyłam zmieniając pracę.Więcej o mnie na poście, który umieściłam : diety, suplementy.... Od jutra chcę zacząć z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Witamy na pokladzie :) z nami sie uda! skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w Warszawy, mi też miło was poznać. Do tej pory korzystałam z forum jako gość, często czytając wasze porady. Teraz postanowiłam sie przyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
dziewczyny ile może miec kalorii lizak chupa chups ?????????????????? cały dzien się trzymałam a teraz zjadłam aż 2 i nigdzie nie mogę znalezc ile to kcal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
jezdziłam na rowerze i spaliłam 500 kcal-21 kilometrów... co do jedzienia to według mnie nie było tak zle ale jabym to policzyła to pewnie byłabym przerażona-nigdy nie jestem do końca zadowolona z siebie. nawet jakbym zjadła 500 kcal przez cały dzien to marudziłabym ze mogło byc 400:( i do tego te lizaki! porażka:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! U mnie jak zwykle ostatnio. Na szczęście panuję nad apetytem i ciałko wygląda już lepiej. Byłam wczoraj pobiegać 10 km wybiegałam fajnie było może dziś też się uda? karpel witaj! Miło że dołączyłaś w Warszawie masz pewnie dużo fitnes klubów do wyboru? Zaraz załączę tabelkę, która właściwie miała się pojawić wczoraj, ale niech tam. Dopiszcie się w/g wzoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....wzrost.....waga startowa...waga obecna....cel 24 grudnia...do zrzucenia cosmopola....160cm.....60,2kg...........57,9kg........52 kg.........5,9kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
nick.....wzrost.....waga startowa...waga obecna....cel 24 grudnia...do zrzucenia cosmopola....160cm.....60,2kg...........57,9kg........52 kg.........5,9kg Toss_and_Turn.....164cm.....72kg........69kg...........65g...........4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
nick.....wzrost.....waga startowa...waga obecna....cel 24 grudnia...do zrzucenia cosmopola....160cm.....60,2kg...........57,9kg........52 kg.........5,9kg Toss_and_Turn.....164cm.....72kg........69kg...........6 5g...........4kg buhahahahah...175.....63,5kg............63kg.........57kg.....6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....wzrost.....waga startowa...waga obecna....cel 24 grudnia...do zrzucenia cosmopola.......160cm.....60,2kg...........57,9kg........52 kg..........5,9kg Toss_and_Turn.164cm.....72kg..............69kg..........65kg...........4kg buhahahahah...175cm......63,5kg...........63kg.........57k g...........6kg anata ............162cm..... 58kg.............56,5..........52 kg..........4,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
wreszcie w domu i obiado-kolacja: salatka z lososia wedzonego pomidora papryki, salaty bazyli imkorniszonow chilli jak Wam dzien minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
czesc Toss_and_Turn. życzę smacznego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja dziś mam obniżony nastrój co poskutkowało ok 10 szt ptasiego mleczka i sporą ilością fistaszków :( w efekcie czuję się okropnie :( szkoda gadać! Czekam z niecierpliwością na jutrzejsze bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja dziś mam obniżony nastrój co poskutkowało ok 10 szt ptasiego mleczka i sporą ilością fistaszków :( w efekcie czuję się okropnie :( szkoda gadać! Czekam z niecierpliwością na jutrzejsze bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hej cosmopola! ja tez lubie slodycze, ale jak juz lepiej wybierac te mniej tuczace, akurat ptasie mleczko to 'odzywczy syf' :P ale nie lam sie i tak jutro spalisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby... ale wiesz to nie dlatego zjadłam że lubię słodycze bo nie miałam specjalnej ochoty (no dobre było nie powiem :P ) tylko dlatego że taką pustkę czułam zapełnić ją chciałam jedzeniem, ale nie pomogło... trudno nie ma co się łamać masz rację. Było minęło. Jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
zycie nauczylo mnie - emocji nie da sie zagluszyc, ani jedzeniem, ani alkoholem. jedynie praca nad soba i nad problemem. DAMY RADE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss_and_Turn masz rację. Dziś będę się pilnować. Na dworze wali żabami, ale i tak pójdę biegać, bo ani jutro ani pojótrze nie będę miała na to czasu. Dziewczyny polecam nowy nr "Runners'a" jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
czesc:) A co to takiego "Runners"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×