Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

ZGNIOTKA,ja już bym go nie przyjeła,ale jest takie powiedzenie "nigdy nie mów nigdy",wiem napewno że chciałabym żeby go zostawiła.Sory nie mam nic do ludzi ze wsi bo i moja mama też jest,ale ona kiedyś mówiła że w życiu musi się ustawić bo na wsi nie ma życia ,no i się ustawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz-dziewczyny jesli chodzi o spotkanie to ja moge w kazdy weekend i jak blue woman przyjedzie i potem jechac do niej tez moge i 4-6 i nastepny,takze ustalci i dajcie znac:) i z Toba Gilda tez jakby co to wiesz tylko slowko szepnij:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALGORA- no wiadomo,ze dziewucha na kase poleciala,tylko ciekawe ile jemu zajmie,zeby do tego dojsc..ile perfidnych ludzi chodzi po tym swiecie to nikt nie policzy,ludzie nie maja zadnych skrupulow,albo to ja jestem jakas za dobra,nie wiem,czy niedzisiejsza..ani nie odbijam nikomu facetow i na pewno nigdy nie bede,nawet bym sie nie pakowala w zwiazek z osoba juz wolna ale po takim powaznym zwiazku..co sie dzieje ze swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie ustawiłabym się kiedyś na piwko... i tak nie mam co robić wieczorami więc weekend jak najbardziej wchodzi w gre;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka święta była co roku na pielgrzymke do Częstochowy ,a teraz jest z żonatym facetem,ciekawe kiedy go na rozwód zacznie namawiać,mi adwokadka powiedziała że mam czekać na jego ruch,a jak się uprę to mogę mu go nie dać i będzie sięto ciągneło i ciągneło.CO z tym piwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mam urodziny 7,to dzieciaki będą imprezke robili w sobotę lub niedzielę to ja nie mogę,w każdy inny tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co się łezko nie odzywasz?? Jak tam ten łukasz nic mi sie nie pochwalilas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie miałam nic ciekawego do powiedzenia i oglądałam tv. Heh no nie ma się czym chwalić dziwny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem,ale ide juz spac,bo sie zamulilam a jutro ruszam na male zakupy z kolezanka,wiec i tak sie nie wyspie..dobranoc kobietki,trzymajcie sie!!:*:* do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szkoda:/ Może inny napatoczy się:p a ja zamulam jak zawsze i czekam na jakies ciekawe nowe iformacje a tutaj cisza na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nie rozglądam się za nikim. Chyba za późna już pora na jakieś nowe informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto wie...zycie bywa przewrotne:P a moze sasiad wpadl do ciebie po szklanke cukru i strzelila Cie strzała Amora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM was wszystkie w ten sobotni pochmurny dzionek.JA się pomalutku będę szykować na zakupy,kasy nie mam ,ale co tam i tak nie mam ,to mogę wydać i te ostatnie,przynajmniej humor sobie poprawie.Monia ranny ptaszek jesteś,spać nie możesz.:),🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge ale synek nie daje pospać niestety. wstaje razem z mezem o 6 a synek tez ranny ptaszek bo na 7 do przedszkola chodzi wiec nauczony do tej godz.i jemu nie robi roznica jaki dzien tygodnia. zakupy fajna sprawa pewnie lec ja zostane na posterunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZANIM WYJDĘ to muszę zaliczyć 2 kawę,dopiero kończe 1może dziewczyny powstają,może którejś śniło się coś pięknego-jakiś proroczy sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzien zaczynam od kawusi, juz wypilam milo na tym topiku choc temat bolesny ale od momentu kiedy 1 raz sie tu udzielilam nie moge przestac zagladac. na inne topiki zagladam ale nie jest tak milo wyzywaja kłóca sie jakas porazka.czekam na dziewczyny. fajny pomysl ze spotkaniem.zawsze w kupie raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia-a ty z kąd jesteś?,ja wogóle od niedawna nauczyłam się na komputerze,nie wiem o co chodzi na tych topikach,ktoś daje temat,potem sypią się wyzwiska albo głupie propozycje,tematy tez niektóre są takie wulgarne-ja wogóle nie wiedziałam że coś takiego jest.NIE rozumie co są ci podszywacze i dlaczego to robią,a u nas jest fajna atmoswera tylko czasami tak bardzo smutno,najgorsze jest to że chciałoby się pomóc a nie ma jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niektorzy do zabawy podszywja sie pod innych i mysla ze namącą jakimś chorym tekstem.potem robi sie gorąco i ludzie sie wyzywają albo zakladają jakies prowokacyjne topiki zeby podgrzać atmosfere a ludzie się nakrecają i już nie jest miło. u nas jest inaczej i myśle ze tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za stara albo za głupia,bo ja nie widzę w tym nic zabawnego takie wulgaryzmy,takie podpuszczanie.Trochę mieszkasz daleko,nie wiem czy wyjdzie cos z tego spotkania ale byłoby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety świadczy o głupocie a nie o inteligencji no ale coż ludzie są różni a co do spotaknia to sie niestety nie pisze na nie ale bede z wami duchowo.lece sie troszkę pokrecić po domu lookne później pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) a ja dziś miałam okropny sen śniło mi się że wypadały mi zęby i to tak centralnie, wszystkie!!! a to oznacza chorobę lub śmierć w rodzinie. jestem przerażona bo akurat dzisiaj dziadek z babcią lecą do Stanów, rodzice też na jakieś zawody się porozjeżdżali. aaaa mam nadzieje, że to nie żadne prorocze sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja sie melduje:)kurcze ja miałam durny sen ze sie okazało ze w ciazy jestem ze swoim byłym... juz dawno mi sie nie snił a tym bardziej w takich snach, dziwne;/ ps. zgniotko mi sie tez kiedys własnie sniło tak jak ci z tym wypadnieciem zebów na szczescie nic złego sie nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×