Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Gość gilda123
a niby skad ma wiedziec?? jak nikt nie wie ze w ogole sie udzielam:> ciekawosc ludzka zezarlaby kogolwiek jak by sie dowiedzieli ze sie udzielam i pewnie z zainteresowanie poczytaliby sobie co nie co....wiec nikomu nic nie mowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
O Tobie Vanilla też może wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Spoko tylko się ktoś podszywa pode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Jak to skąd ma wiedzieć? Może jest na tle cwany, że sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Te dwa poprzednie wpisy nie są moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Nie podszywaj się już pode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Ten też nie mój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj to juz jest przegiecie..od razu poznalam Black ,ze to nie Twoje wpisy,inny styl..ja pierdziele,co sie tu dzieje??ogarnijcie sie ludzie...co to ma byc,tchorzostwo na maksa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
ten wpis o 21.53 tez nie moj wrrr ....kurde juz mam dosyc tego... to forum stracilo i to duzo ...az mi sie odechciewa tutaj udzielac...wiec jak bede pisane jakies glupoty na moim nicku to dziewczyny wybaczcie ale to napewno nie ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla 1
No i super... Ktoś mi zabrał nick i się zaczernił... gilda i co teraz?:( Ty się wypchaj podszywaczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
co teraz ?? koncze z tym forum i juz udzielac sie nie bede ...moze czasami was poczytam...aczkolwiek teraz to nie jestem pewna czy to beda wasze komenatarze... Dziewczyny milo bylo;-) Ale ja już podziekuje za ta zabawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Nie udzielam się ostatnio, ale czytam Was regularnie. Mam trochę młyn w robocie i stąd spadek aktywności online. :) Tym razem piszę trochę z inne beczki. Wiem, że siedzą tu sensowne dziwczyny, dlatego proszę Was o ocenę dość dziwnej sytuacji, któa przydarzyła się mojej serdecznej koleżance. Dziewczyna poznała w necie gościa, bardzo fajnie i serdecznie im się rozmawiało...Tyle tylko, że w trakcie rozmów zaczęły wychodzić bardzo, ale to bardzo dziwne zbiegi okoliczności...zbiegi okoliczności dotyczące zarówno ich biografii, dat, jak również takie, że oboje w tym samym czasie pisali/myśleli dokładnie to samo. Co o tym sądzicie? Zdarzyło Wam się kiedykolwiek coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ktoś ma zajebistą zabawę:/ gilda nie rezygnuj z forum przez jakiegoś pacana, no co Ty, jak nie będziemy zwracać uwagi to pójdzie sobie na inny topic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada Biała
Dziubus - trafili na siebie:) Może coś im z tego wyjdzie! Nie co dzień trafia się ktoś, kto w tym samym momencie myśli to samo. To może coś znaczyć, może to są pokrewne dusze?:) Niech spróbują pomału się poznawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
Blac Vanilla Wiesz co jakos stracilam chec udzielania sie tutaj , zawsze moglam cos napisac co czuje itd a tutaj jakies oczernianie wyzywanie , napady w moja strone..wiec poczytam was z przyjemnoscia moze kiedys sie odezwe...zobaczymy czy bedzie sie ta menda podszywac pod moj nick....pewnie tak.... wiec z tego nicku juz nie bede korzystała...jak bede miala ochote sie wtracic w wasze rozmowki to napewno czasami cos napisze;-) A tak to zycze wam dziewczynki powodzenia w zyciu;-) Milo bylo i dzieki za rozmowy:* Za to ze zawsze mozna bylo tutaj sie wygadac;-) Ps. Jak sie moze tutaj troszke uspokoi to sie odezwe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gilda a nie lepiej zastrzec sobie nick i używać tego? niekoniecznie gilda, wymyśl coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak urodziny na pewno będą w środę. No a jutro praktyki ciekawe jak będzie. Dziewczyny nie ma sensu na te wpisy zwracać uwagi zastrzeżcie sobie nick i będzie po sprawie. Szkoda tylko że są osoby które tak się zachowują. Nie wiem jaką mają z tego satysfakcję no ale cóż nie ma sensu zwracać uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nie warto zrezygnować z forum tylko dlatego, że jakiemuś 13stolatkowi się nudzi... nie wiem jak Tobie, ale mi dziewczyny naprawdę pomagają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś nas ocenia, po tym co piszemy, ale chyba nie ma super życia, gdyż siedzi w niedziele na Kafeterii! To mój ost.wpis odnośnie podszywaczy...Nie będę już pisać i odpisywać na zaczepki ludzi, którzy myślą, że wszytskie rozumy zjadły i podszywają się pod innych. Widocznie to jest jedyna rozrywka. Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgniotka to tak jak ja :) i chyba większość moich znajomych. Dziś np byłam u tej przyjaciółki która robi te urodziny tam na mieszkaniu i kurczę będzie ciężko bo mieszkanie malutkie także klimat bardzo taki wiecie... no i nawet ona jest ciekawa jak to będzie... teraz przez te dwa dni będę przeżywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezko- ja tez czekam na relacje:) nie uciekajcie dziewczyny,bo jemu wlasnie o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak jak mowisz tak
"Ktoś nas ocenia, po tym co piszemy, ale chyba nie ma super życia, gdyż siedzi w niedziele na Kafeterii!" Dokładnie. W niedzielę siedzą tutaj te, które nie mają super życia, dobrze mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny przekonalyscie mnie;-)) Nie opuszczam forum:P Aczkolwiek nie zwracam tez uwagi na zaczepki;-)))I tak pewnie nie wytrzymam zeby czegos nie napisac:P No łezko teraz cie czeka ciekawy tydzein;-)))Bedziesz miala nam co opowiadac;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawa jestem jak ten Twój ex to wszystko przeżywa. czy wogóle o tym myśli.. Boooże jakbyście do siebie wrócili po tej imprezie to by była jazda dopiero. ale nawet szczęśliwa i zakochana masz nas tu wspierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam super życia. ba, mogę powiedzieć, że moje życie od sierpnia jest do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×