Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Zgniotka o ślubach i zaręczynach mi nawet nie mów. Na tych urodzinach nasi znajomi (z którymi byliśmy na wakacjach i w ogóle mieliśmy ostatnio najlepszy kontakt) ogłoszą wspaniałą wiadomość o zaręczynach także bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łezko, szkoda, że niejesteś z Krakowa, ustawiłybyśmy się na jakiś soczek i poużalały troszkę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
zgniotka daj sobie spokoj i mu nie pozyczaj...a niech pozyczy od nowej jezeli ma a jak nie to co nie ma innych znajomych??No prosze cie dziewczyno co ty jestes bank??Teraz kazde z was ma osobne zycia...on nie moze byc od Ciebie zalezny:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
zapraszam was do Warszawy;-))) W kupie raźniej;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyśmy wszystkie mieszkały blisko siebie to na towarzystwo byśmy nie narzekały zawsze któraś znalazłaby czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
oj tak akurat u mnie z czasem napewno nie byloby problemu...ma go az nadmiar...kiedys nigdy na nic nie mialam czasu a teraz to nadmiar wykancza mnie...a najlepsze jest to ze ten wolny czas moglabym jakos wykorzystac na nauke ale jakos sie nie chce:/ czlowiek rozkojarzony i dupa....konczy sie na przezywaniu kazdego dnia na nic nie robieniu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
lezka o ile pamietamto chyba Ty zaczynalas staz ??Nie poznalas tam fajnych ludzi zeby z nimi wyjsc na piwko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jakbym miała kasę to chociaż bym się zapisała na basen czy coś a tak to same widzicie że cały dzień spędzam w domu przed kompem i tv. Od poniedziałku te praktyki więc jedyne co się zmieni w moim grafiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
no wlasnie...dobrze pamietam;-) Moze tam poznasz fajnych ludzi z kim bedzie mozna wyjsc na piwko...Zawsze to zmiana otoczenia;-) Cos nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie cieszę się że przynajmniej te pół dnia coś będę robić. wiem że moim opiekunem jest niejaki Lukasz i z nim będę najwięcej czasu spędzać mam nadzieję że jakiś młody i ok żeby było z kim pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
Moze dzieki niemu zapomnisz o eks:> Roznie bywa ...Tego Ci zycze;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście już mam niecny plan na urodzinach jeśli się uda wpleść go w wypowiedz a może udami się jakoś zazdrość wzbudzić :D wiem ja jestem zryta że tak cały czas kombinuję no ale co zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
hehehe skąd ja to znam ja też miałam tysiąc myśli na minute co powiedziec zrobic co by bylo gdyby itd...juz mi przeszlo i poporstu odpuszczam ...po cholere mam o tym myslec....jakies historyjki wymyslac skoro i tak sie z nim nie spotkam a od jedynej osoby od ktorej sie moze dowiedziec o mnie tez myslalam jak jej pieknie mowic itd..ale wiesz co doroslam chyba juz do tego ze nie ma sensu...czasami potrzeba czasu zeby to zrozumiec...zycze ci tego zebys tez to zrozumiala ze co bedzie to bedzie zadnym gadaniem kombinowaniem nic nie wskoramy...tak mi sie wydaje...chociaz wiadomo ile ludzi tyle przypadkow...ja nie probowalam kombinowac i nie bede.... Czas zaczac nowe zycie a jak kiedys cos wyjdzie to bedzie mila niespodzianka;-) Lepiej rozczarowac sie pozytywnie niz negatywnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
tylko tego Łukasza nie zanudzaj opowiesciami o swoim eks bo chlopaka zniechecisz do siebie:P hehe a moze jego po kolezensku zaprosisz na urodziny??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej rozczarować się pozytywnie niż negatywnie - zgadzam się dlatego na nic się nie nastawiam.Cudów nie zamierzam wymyślać co tam zrobić przy nim itp bo oprócz tego że być może wspomnę o tym kolesiu oczywiście jeśli będzie się dało to nic więcej. Chciałabym być obojętna w stosunku do niego. Oczywiście będzie widział, że jest mi smutno i ciężko no bo niestety nie da się tego całkowicie ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie będę chłopaka zamęczać takimi opowieściami i to w dodatku na sam początek :) Zaprosić to raczej nie bardzo bo urodziny prawdopodobnie już w środę więc znałabym go dopiero 3 dni a poza tym nie wiem nawet kim jest może się okaże że to jakiś koleś koło 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
Okarze sie napewno super mlodym przystojniakiem:p Inaczej byc nie moze:P hehe a przed tymi urodzinami to walnij sobie cos mocniejszego na poprawe humoru i nic nie zauwazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa przy moim szczęściu to już sobie wyobrażam jaki to przystojniak będzie - jak z okna na plac a na placu remont :D Przed i na urodzinach zero alkoholu bo zaczną się jazdy. Jak byłam jeszcze z nim to jak wypiłam to później mi odwalało i zaczynałam się na niego wkurzać bez powodu lub coś więc w tym wypadku tym bardziej nie bo od razu się rozkleję a do tego nie mogę dopuścić! Kurcze jak dobrze że tu trafiłam bo normalnie płakałam a teraz się uśmiecham, dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
no to super;-)))Widze ze z nas to nocne Marki:P I zapychamy forum;-) hehe No wiesz jak nie ten Łukasz to moze bedziesz potrzebowala pomocy od innego kolegi:P Nie no nie wazne czy fajny czy nie wazne zeby zmienic otoczenie poznac nowych ludzi....Wyjsc czasami z nimi a napewno bedzie lepiej;-)))) Jakies zajecie Ci pomoze;-)) A z tych urodzin to ja koniecznie prosze o zdanie relacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że to nie tylko ja taki nocny Marek:) Z urodzin oczywiście relacja będzie i to ze szczegółami oczywiście jeśli w ogóle będzie co opisywać i nawet relacja będzie z poniedziałku jak wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12346567
marek, a nie Marek. to nie imie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
Oj napewno będzie co opowiadać, czekam z niecierpliwoscia;-) Kurde ja nie dlugo zaczne zyc waszym zyciem:P hehe Ogladaj sie dookola w poniedzialek...moze trafi cie strzala amora:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
nie czepiaj sie szczegolow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już żyję życiem tutaj wszystkich :) tak np wczoraj jak Duszyczka miała taką akcję to normalnie przeżywałam jak nie wiem :) Jutro już pewnie będę się stresować poniedziałkiem ale mam nadzieję że będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
znalazl sie nastepny marek ktory nas podglada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podobnym temacie jak nasz znalazłam fajny tekst piosenki: Powrót do miłości Żyję z cieniem nad swoją głową, sypiam z chmurami nad łóżkiem swym. Mam już dość tej samotności, uwięziona w swej przeszłości. Kryję w sobie swe marzenia, marząc, że się jeszcze spełnią. Długo rozmyślałem nad właściwym sposobem, jak posprzątać te zakątki umysłu w mojej głowie. Wszystko, czego pragnę to wrócić do miłości. Bez niej już nigdy nie zaznam radości Szukając gwiazd, które kiedyś świeciły Czekam na jakieś znaki, by się pojawiły Wiem, że gdzieś muszą być Muszę w końcu znów zacząć żyć. Czekam, aż ktoś wrzuci do mego życia światło Ale nie tylko tak, żeby zaraz miało zgasnąć. Przydałyby się jakieś wskazówki. Jestem na nie zawsze otwarty. Wszystko, czego chcę, to wrócić do miłości, Bez niej już nigdy nie zaznam radości. A jeśli otworzę przed tobą swe serce, ufam, że powiesz co mam zrobić więcej. I jeśli pomożesz mi zacząć wszystko jeszcze raz, to pozostanę przy tobie po wieczny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
oj trafne słowa... Ale powiem Ci ze tak naprawde jest teraz tyle polskich ballad o milosci ze prawie kazda pasuje teraz do naszej sytuacji... np ta: Ps. chociaz moglabym podac duuuzo przykladow....taki czas teraz u nas nastal sluchanie smutnych dolujacych piosenek... Zbyt mało czasu dla siebie dziś mam Zbyt wiele jeszcze w sercu przeszłości ran Lecz wiem że życie zaskoczy mnie nie raz Postaram się by zawsze móc spojrzeć sobie w twarz Nie pytaj mnie co zrobię bo sama nie wiem jak żyć Bo jeśli spełniają się sny to nie wiem o czym powinnam dziś śnić Zbyt krótkie są dni by zastanawiać się Czy warto żyć dla kogoś? Czy dla siebie tylko być? Bo wielka miłość zdarza się nam tylko raz Nie zamknij swoich oczu gdy spojrzy tobie w twarz Nie pytaj mnie co zrobię bo sama nie wiem jak żyć Bo jeśli spełniają się sny to nie wiem o czym powinnam dziś śnić Te dni dla ciebie to miłość, a dla mnie kilka chwil Straconych chwil... Co było to było lecz trzeba do przodu iść Twoje życie w twoich rękach jest Obiecaj sobie że nigdy nie poddasz się Podniesiesz głowę i szczerze powiesz życiu: Kocham Cię! Kocham Cię... kocham Cię... Kocham... Nie pytaj mnie co zrobię bo sama nie wiem jak żyć Bo jeśli spełniają się sny to nie wiem o czym powinnam dziś śnić Te dni dla ciebie to miłość, a dla mnie kilka chwil Straconych chwil.. Co było to było lecz trzeba do przodu iść Twoje życie w twoich rękach jest Obiecaj sobie że nigdy nie poddasz się Podniesiesz głowę i szczerze powiesz życiu: Kocham Cię!, kocham Cię... kocham Cię... Kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam nowa piosenka Paulli swoją drogą to jej piosenka "I prosto w serce" to już w ogóle. Pamiętam jak u mnie się psuło i weszła ta piosenka to przełączałam bo nie mogłam jej słuchać. Teraz słucham często i mam nadzieję że przyjdzie czas w którym on będzie wspominał jak było między nami tak jak tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×