Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koncowkafleksyjna

poradźcie proszę

Polecane posty

Od paru miesięcy mieszkam z chłopakiem w wynajmowanym pokoju. Rodzice sie zgodzili, bo pokoj jest duzy i ma dwa łozka. Dostalismy jednak wypowiedzenie od osoby kierującej mieszkaniem, bo nie odpowiada jej nasze towarzystwo, tzn. zwrocilo jej sie pare razy uwage, ze moglaby sie ciszej zachowywac i sprzatac po sobie. I teraz własnie jest wrzesien, juz 8. Niedlugo zaczyna sie rok akademicki, a ja musze sie wyprowadzic. Wiadomo, wszyscy na gwalt szukaja mieszkania, właściciele podnoszą ceny. Znalezlismy pokoj w nieduzym mieszkaniu z druga parą. Mieszkanie ładnem wyremontowane. Minus: jedno łozko. Co zrobic? Rodzice dostana ataku serca, a ja wiem, ze moge nie znalezc nic lepszego. Z drugiej strony nie chce musiec z nim spac, mam swoje zasady, aczkolwiek nie miałabym nic przeciwko jednemu łozku, ale rodzice na pewno mają. Jestem załamana. Co zrobic? Decydowac sie? Mam 20 lat. mieszkam we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwadzieścia lat i mamusi się
boi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i fajnie
fajnie ze jest druga para wieczorki sobie uprzyjemnicie czworokacikami, tez to przechodziam na studiach na poczatku sie cieko przełamac ale pozniej jest miło - takie przekladance az miło powspominac to były czasy mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że będziecie spać w jednym łóżku nie oznacza od razu że będzie seks... poza tym co za różnica czy w jednym czy w osobnych skoro to ten sam pokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×