Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

traumfrau

Ile musicie wypić, żeby się upić?

Polecane posty

Pytam z czystej ciekawości. Spodziewam sie, ze w przypadku pań będzie to raczej nieduzo, chociaż zdarzają sie tez twarde zawodniczki ;) Prosze o odpowiedz i panów i panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to zależy od dnia, czasem wystarczy 2 piwa i w głowie szumi a czasem mogę pić i pić i pić i tylko humor mam dobry. Ale z reguły jestem ekonomiczna i niewiele mi trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czystej -to powala mnie jakieś 6-7 kieliszków....piwa nie lubie pić więcej niż jedno:)a innych trunków raczej mniej może ze trzy "dawki" czyli zależnie od kieliszka....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy. jeżeli jestem wyspana, wypoczęta i najedzona to zaliczam się do 'twardych zawodniczek'. chociaż to też zależy od trunku. piwem i szampanem szybko się upijam, zaś wódką - zdecydowanie wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wystarczą 3-4 piwa
jak są w 1,5 litrowych kuflach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelka wina
wytrawnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie, zależy od towarzystwa, czasem mogę dużo:) ostatnio było po 3 piwach i jednym kieliszku wódki... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc....
Więc.. nie wiem co to kac.. zaczne od tego.. nie oznacza to, że nie pije :p Po 2 piwach, drinku i kieliszku wina jeszcze nic mi nie było :) Ale zdarza się, że po 2 piwach mam własnie taki lekki szum w uszach, ale spokojnie kontroluje co robie i wszystko pamietam.. i oczywiście na następny dzień (jak pisałam) kaca nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M000000nika
uuu u mnie jak mam zły dzien to kamikadze z 0,5 l wódki+blue curacao+sprite czyli wychodzi tak 24 kieliszki kamidze na łebka i sie trzymam ale czasem wystarczy 2 piwka i mi szumi w glowie. Natomiast moj niechlubny rekord to 19 kieliszków w ciągu pol godziny ;/ miałam doła i chciałam go zapic- na szczescie zgona nie zaliczylam ale ojjj bujało tym statkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony stoliczek
2 piwka i leżę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przeważnie po setce już jestem ugotowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitanikita
nie miałam alkoholu w ustach od kwietnia więc teraz przypuszczam, że wystarczyłoby w zupełności 1 piwo żebym się zalała na amen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cczikita
równo 0,5 l wodki i zwracam;/ ale musi być równo, kieliszek mniej i nie zwrócę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie jest tak
tak że jak piję drinki to wystarczy 5-6 i już mam dość, ale jak czystą to potrafię pić i pić byle siedzę lub stoję, bo jak się położę to kaplica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę o tym by
tak naprawdę to nie wiem, nie piję więcej jak 5 kieliszków wódki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada jak cygan
no ja musze wypic litra i tak w ciagu 2 godzin, ciezko jest tak spieszyc sie; w ogole to w zyciu tylko 2 razy w zyciu bylem upity porzadnie; niestety mam mocna glowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od zmęczenia, ilości jedzenia, aktualnej wagi i leków, które biorę itd. U mnie to może być od 2-3 piw do pół litra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsggs
8 - 10 piw raz mi sie udalo 13 i jeszcze chodzilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznac,ale wlasnie dopijam pierwsze piwo,i juz czuje sie zakrecona. A mam jeszcze jedno,wiec chyba sie upije. Taka juz jestem ekonomiczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z wiekiem robię sie coraz bardziej zahartowana ;) Kiedyś wystarczyło jedno piwo. Ale generalnie wszystko zależy od dnia. Najgorszy skutek ma u mnie mieszanie alkoholi - leże i kwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auiko
3 piwa żywiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×