Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duskaaa

jak sie pozbyc pelnoletniego pasozyta z naszego zycia

Polecane posty

Gość do Madusi
dziecko, przestań pierdolic i wmawiać wszystkim, że świat jest kwadratowy dorosły człowiek to dorosły człowiek, bez względu na to czy cie ojciec w dzieciństwie olewał, czy molestował, czy bił czy umarł jak miałas dwa latka - MASZ SAMA NA SIEBEI PRACOWAĆ I JUŻ bo jesteś dorosła uważasz, że jesteś jakas szczególna i tylko tobie sie nalezy? bo się mamusia z tatusiem nie mogli dogadać? faktycznie powód :o dla mnie w twoimi wypowiedziamy (oraz tobie podobne córunie) jesteś już kaleka emocjonalną zero dojrzałości, zero odpowiedzialności, dokładnie tak samo jak tatuś, który cię olał nie daleko pada jabłko od jabłoni, jak to mówia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tu chodzi o kasę
a niby z których wpisów wynika, że dzieci pochodzące z rozbitych związków, z posklejanych związków nie dorabiają ... oj! myślę, że są ludziska ogólnie czepliwi i przychrzanią się do wszystkiego powodzenia życzę i ocieplenia stosunków rodzinnych, mnie nie interesują pyskówki i dowalanie sobie wzajemne pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he he myslala ze dostani
kolejna kochanica ktorej sie wydaje ze kochas zamiast na dzieci i rodzine powinien wydawac kase na nia buehehehehehe. Za robote sie wez i zarob sobie bo zapamietaj sobie raz na zawsze ze rodzic ma przez cale zycie zobowiazania wobec swojego dziecka, nawet po zaprzestaniu placenia alimentow powinien mu pomagac czy to finansowo czy w inny sposob. Myslisz ze go wydoisz i na starosc kazesz spieprzac do rodziny ktorej nie chcial placic bo placil kochanicy ? Oj wy jestescie cwaniary ale do czasy. Wielas sobie faceta z przeszloscia to licz sie z tym ze ta przeszlosc musi utrzymywac i pomagac jej a ty lepiej wez sie do roboty a nie liczysz na drapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he he myslala ze dostani
kalectwo mieć ponad 20 lat i nie brac sie do roboty, nei myślec o przysżłości tylko żerowac na ojcu żenada i brak honoru nie wstyd wam??? a tobie nei wstyd stara prostytuto zerowac na kochasie majac ponad 20 lat???? Zapamietaj sobie ze rodzic jest odpowiedzialny za zycie ktore powolal do zycia. Zreszta rodzina jest od tego zeby sobie pomagac i trzymac sie razem anie zamiast dzieciom dawac starym prostytutom ktore licza na drapane. Ma obowiazek dac dzieciom anie jakies prostytutcie, wiec bierz sie lepiej do roboty prostytuto albo szukaj innego frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz xyz
he he he he myslala ze dostani - bardziej chyba ograniczonej od ciebie to juz nie ma na tym forum. Przestan juz plakac. Az kazpie od ciebie nienawiscia. Nie wyzywaj innych bo nie masz do tego prawa. Sama jestes najbardziej nedzna kreatura i najwieksza zdzira jaka mozna sobie wyobrazic. A jestes albo byla od ktorej maz uciekl na drugi koniec swiata bo jak mozna z "czyms takim" jak ty wytrzymac albo ta biedna corusia ktora jest odzwierciedleniem poj*****j mamusi. Na takie jak ty ZERA to szkoda nawet czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaaaaaaaaa
22:57 [zgłoś do usunięcia] xyzxyz xyz he he he he myslala ze dostani - bardziej chyba ograniczonej od ciebie to juz nie ma na tym forum. -----Owszem Ty jestes!!!!!!! Przestan juz plakac. Az kazpie od ciebie nienawiscia. Nie wyzywaj innych bo nie masz do tego prawa. Sama jestes najbardziej nedzna kreatura i najwieksza zdzira jaka mozna sobie wyobrazic. ------A ty masz prawo ją wyzywać? Co za hipokryzja!!!!!!!!!! A jestes albo byla od ktorej maz uciekl na drugi koniec swiata bo jak mozna z "czyms takim" jak ty wytrzymac albo ta biedna corusia ktora jest odzwierciedleniem poj*****j mamusi. Na takie jak ty ZERA to szkoda nawet czasu. ----- no z tego wpisu odpowiedz nasuwa sie sama, nienawidzisz byłych zon i ich dzieci ,bo jestes własnie ta zdzira ktora rozwalila małzenstwo i z całego serca zycze Tobie aby ta historia sie powtórzyła w twoim zyciu, a to juz niedługo moze byc który kochas wytrzymie z tak wredna msciwa osoba jaka tu prezentujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhsfdhsfghjdf
do poprzedniej wypowiedzi- no to wlasnie widac trwoja stronniczosc. Jak jakas pusta ex wyzywa innych od prostytut to tego nie zauwazasz ???????? bido. Szkoda ze toba sie nikt w zyciu nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaaaaaaaaa
Szkoda ze toba sie nikt w zyciu nie interesuje. a skad Ty to mozesz wiedziec, prorok jakis z ciebie czy wrózka? a swoja droga to toba sie interesuja zonaci zajeci faceci i traktuja cie jak zapchajdziure?????????? buahahaha no no gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhsfhfsjgdhj
pieknaaaaa skad ty sie urwalas. Glupia ty jak cholera. A pusta ze az szok. Takie jak ty to tylko w zakladach zamknietych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wiem co sie wszyscy
wymadrzaja...przeciez to NIEKONIECZNIE OJCIEC MUSI ZOSTAWIC RODZINE, ODCHODZA TEZ KOBIETY, LUDZIE SIE ROZSTAJA BO WYPALILO SIE UCZUCIE :o ale chocby nie wiem co to zawsze winny jest facet :o typowa polska mentalnosc...i pochwaly dla matek grajacych dziecmi jak karta przetargowa...to forum jest dobijajce. siwte krowy tylko z racji posiadania pochwy :o a co do pomocy doroslym dzieciom. prosze wybaczyc, ale plemnik nie zobowiazuje na cale zycie moralnie. nie widze powodu dla ktorego bilogiczny ojciec ma utrzymywac dorosle dziecko jesli nie maja kontaktu, nie ma miedzy nimi wiezi (i nie zawsze to wina ojca, fifty fifty z mamuskami kasjerkami-podjudzaczkami)... pozdrawiam wszytskich nie umiejacych sie rozstawac z godnoscia. (jestem kobieta, moi rodzice sie nie rozwiedli, nie mialam nieszczesliwego dziecinstwa. wnioski wysnute na podstawie forum i pracy w branzy alimentacyjnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to typowo polskie
że jak ktoś kiepsko zarabia, to go żółć zalewa gdy widzi jak ktoś coś "dostaje". A tak zawisne dziady traktuja alimenty - zawiść o każdą złotówkę alimentów się przede wszystkim wylewa z tego forum. I poparcie dla wyrodków co porzucają dla dziwek własne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zawiść do kazdej
złotówki ale wygórowane żadania rozwiedzionych matek. Ciesze sie, ze taka ustawa weszła w zycie...punkt dla ojców chociaz raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakich wygórowanych
roszczeniach matek piszesz??? co prawda znam ten problem tylko z prasy i z rozmów ze znajomymi, ale w Polsce alimenty to jałmużna balansująca na krawędzi żebractwa 300 zł to ma być to wygórowane roszczenie wstrętnej matki? tyle wydajemy z mężem i dzieciakami miesięcznie na rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Wam powiem tak ...
rozsądek zakłada pogonić nieroba i lesrea. Gdyby moje dziecko, mieszkające ze mną, olewało studia, nie podchodziło do sesji i miało wszystko gdzieś, ograniczyłabym się do dawania mu jeść ... na ciuchy, internet, rozrywki i wszystko czego młody człowiek potrzebuje do zycia - musiałaby zarobić samo. Albo by się zreflektowało i zaczęło uczyć, albo poszło do pracy i utrzymywało samo. Jestem stanowczo przeciw wychowaniu leni i nierobów - jak oni będą życ? Ile pasożytować? dzieci trzeba uczyć odpowiedzialności. I nie widzę powodu alimentowania lenia i nieroba. Z powodów powyżej wskazanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pare kolezanek
boiorących alimenty od 600 do 1000 zł. i kazda narzeka. Najchetniej chciałyby zeby jej eks oddawał 3/4 wypłaty. jakos nie moga pogodzic sie ztym,ze sie rozwiodły i standard zycia spadł. zaraz zapisuja dzieci na wszelkie mozliwe zajecia byleby tylko sciagnac od ojca dodatkowa kase:O żenujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego te wszystkie wpisy
o pasożytnictwie i lenieniu się są pod jednym IP to jakaś bardzo pracowita osoba, która dwoi się i troi, by przywalić dzieciom rozwodników ciekawe dlaczego? :D haaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Do duskaaa Czy zapoznałaś się z przedstawionym artykułem ,masz tam całą odpoiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcvbcxvnxcvn
a skad ty wiesz o IP. Forum jest anonimowe. Szybko mozesz skad poleicec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie chcesz ty duska
by dziewczyna dostawała od ojca alimenty? Bo tobie jest za mało pieniędzy? To może weź się za jakąś pracę, przestań żerować na prawowitym dziecku. I gówno ciebie powinno obchodzić czy dziewczyna jest pełnoletnia czy nie. W końcu i tak lepiej by córka dostawała pieniądze niż jakaś kolejna twuuuuu żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wyszło szydło z wora
pasożytująca eks córka odbiera pokarm pasożytującej drugiej żonie, a ta bidulka przymiera głodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakim prawemmmmmmmm
a jakim prawem ojciec ma nie pomagac corce hm> w normalnych rodzinach rodzice pomagaja ;)) o co ci kurwo chodzi -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych powyzej rozgoryczonych
jak zwykle zlot porzuconych bidnych ex. Szkoda mi was. Ale coz. Tak to w zyciu bywa ze takie jak wy zostaja same i tyle co moga to tylko powylewa zlosc na tym ktorym sie powodzi. A pelnoletni do roboty a nie lapy wyciagac po nieswoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwyzarobek
A.W. Surveys (Pay Pal) Poświęć mi parę minutek, to nic Cie nie będzie kosztowało Na początek należy kliknąć w poniższy link lub jeśli nie jest aktywny to należy wpisać go w pasku adresu: http://www.tnij.to/87jh Jest to serwis ekologiczny w języku angielskim, lecz nie wymaga znajomośći jezyka Gdy pojawi się owa strona należy wybrać -"Create A free Account"( prawy górny róg) potem wybrać login, hasło, imię i nazwisko oraz adres e-mail. Jeśli chcesz zacząć zarabiać na serio to podaj prawdziwe dane, jeśli chcesz tylko spróbować czy to działa możesz podać fikcyjne dane Po wypełnieniu tej szybkiej ankiety można zacząć zarabiać kasę. Po zalogowaniu na swoje konto klikasz w znajdujące się na środku strony linki. W polach do oceny wystarczy wpisać OK lub good za każda ocenę dostajesz od 4 do 6$ i to naprawdę działa W ten łatwy sposób można zdobyć dodatkowe pieniążki (nawet do 20$ już w ok 10 minut). Sam decydujesz ile zarabiasz. Pieniądze wysyłają np. przez PayPal (trzeba sobie tam otworzyć konto - to łatwe bo strona jest po polsku i zajmuje to tylko kilka minut). Jest to rządowy program ekologiczny i są naprawdę wypłacalni zarobioną gotówkę w dolarach przesyłają na konto w PayPalu a stamtąd przelewamy na swoje konto bankowe już w złotówkach w ten sposób mamy dodatkowe źródło zarobku poświęcam tej stronce kilka minut dziennie i zarabiam miesięcznie 400-500 zł im więcej czasu spędzasz przed komputerem tym więcej zarabiasz http://www.tnij.to/87jh Euro Trade Mails (Pay Pal) http://www.tnij.to/z1j3 Stronka oferuje bardzo wysokie jak na PTC warunki wspópracy: a) E-maile warte od 100 do 200 Euro b) Kliki warte 100 Euro c) minimum do wypłaty 1000 Euro dla premiowanych d) na start otrzymuje się 1500 Euro e) 250 Euro za poleconego - 5 stopni polecenia f) Wypłata realizowana jest na: - Paypal, Moneybookers, E-Gold, Neteller, - Bank Transfer U.S., INTGold, - Western Union Zarejestrowany jestem tam od 2 dni i jak narazie zarobiłem ponad 2500 euro Dla zainteresowanych: http://www.tnij.to/z1j3 1dollarPTC (PayPal) Witaj internauto! Jeśli szukasz dochodowej pracy to trafiłeś świetnie... Zarejestruj się z linku: http://tnij.org/d88a a po rejestracji tylko wystarczy klikać w strony z angielskimi reklamami których jest bardzo wiele (ponad 700 - a jeszcze jest opcja płatnego zapisu oraz tzw czytania reklam - 25 dolarów za zapis i od 1 do 5 dolarów za reklamę) po stawkach od 1 $ do 5$. Ponadto minimum do wypłaty to tylko 5 000 dolarów!!!wypłata 100%!!! Nie szukaj dalej bo lepszego zarobku nie znajdziesz!!! POLECAM!!! zresztą,.. zarejestruj się z powyższego linku i sam sie przekonasz... Miłego zarobku!!! http://tnij.org/d88a Polski Bux http://www.tnij.to/ex6b W Polski-Bux.pl, otrzymujesz wynagrodzenie za odwiedzanie stron reklamodawców (płatnych inków) Każdy klik warty- 0,10zł Każdy klik poleconego warty- 0,12zł Codziennie minimum 25 reklam. Wypłata na konto bankowe oraz PayPal Wypłata już od 100zł Gratis przy rejestracji dostaniesz 6 zł Przykładowe zarobki Odwiedzasz 25 reklam dziennie = 2,5zł 20 poleconych klika 25 linków dziennie = 50,0zł Dzienne zarobki = zł Tygodniowe zarobki = 357,5zł Miesięczne zarobki = 1470zł Przykład powyżej bazuje na 20 poleconych i 25 reklamach dziennie. Reklam będzie więcej, a co jeżeli będziesz miał więcej poleconych ? http://www.tnij.to/ex6b Super Quiz http://www.tnij.to/naf8 Oto SuperQuiz. Gra w której możesz wygrać 100zł. To nie totolotek. Tutaj ty sam wpływasz na to czy wygrasz prawdziwe pieniądze. Jeżeli masz wiedzę a także ambicje i zapał już dziś mozesz stać się posiadaczem 100zł. Ilość pieniędzy ograniczona dlatego nie zwlekaj. Zagraj i wygraj !!! http://www.tnij.to/naf8 Puls Reklamy http://www.tnij.to/3aq2 Oferujemy całkowicie bezpłatne uczestnictwo oraz premiowane członkostwo, które zawiera pakiety darmowych reklam oraz inne przywileje. Wysyłamy maile reklamowe o wartości od 1gr do 5gr. Po zalogowaniu dostępne są sekcje płatnych linków o wartości od 0.25gr do 1gr. Dostępna jest także sekcja linków konkursowych o wartości 0.10gr, gdzie co ustaloną ilość klików losowana jest drobna nagroda pieniężna. Udostępniamy zarabianie poprzez promowanie specjalnego linku PTP. Za każde 1000 unikalnych odsłon linka można zarobić 1.5zł. Na start otrzymujesz bonus w wysokości 10gr. Minimum do wypłaty wynosi tylko 10zł. Masz stuprocentową pewność otrzymania swoich pieniędzy, ponieważ serwis należy do firmy doświadczonej w prowadzeniu tego rodzaju serwisów reklamowych. http://www.tnij.to/3aq2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuowjek
Jezeli dziewczyna sie uczy to podlega opiece swoich rodzicow do 25 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli się uczy....
Nasza sytuacja jest prosta. Moj maz ma corke ktora powinna teraz byc na 3 roku studiow. Wlasnie dowiedzielismy sie ze po raz trzeci zaczyna studia i to znowu od poczatku. ani razu jeszcze nie podeszla nawet do jednej sesji. Zaczyna szkole tylko po to aby dostawac alimenty. Do tej pory placilismy ale teraz powiedzielismy STOP. Jak myślicie, uczy się, czy kombinuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaaaaaaaa
Dla kazdego normalego czlowieka kombinuje. Dla kazdej ex ktorej ciagle malo uczy sie. PROSTE JAK DRUT. Takie osoby jak ex nigdy nie zobacza jak jest zawsze beda plakac i naginac rzeczywisctosc do swoich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli się uczy....
prawdaaaaaa , nie dla każdej ex... Ja też jestem ex - mam w domu 2 studentów, ojciec ich płaci alimenty, dodatkowo jeszcze daje dziatkom jakieś kieszonkowe [do ich własnych rąk], ale nie wyobrażam sobie aby płacić na nierobów. Jesteś dorosły, nie chcesz się uczyć - Pracuj!!! Rodzice nie są w tej sytuacji zobowiązani łożyć na dzieci! Ja, matka też bym im grosza nie dała! DO PRACY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka z miodem
nic proszego sprowadzaj kolezanki ktore beda ją krytykowac smiejcie sie glosno przestan sprzatac w domu na jakis czas leniwie wyleguj sie na kanapie nie pierz jej ciuchow przestan interesowac sie jej rzeczami czepiaj jej sie o kazde wyjscie z domu dzwon gdy wiesz gdy jest z kolezankami i pytaj kiedy wroci do domu bo trzeba pojsc do sklepu rob jej siare:P przyprowadzaj jej synow kolezanek takich wybitnie brzydkich i zachecaj so umowienia sie kloc sie z mezem tak aby nie mogla spac:P szperaj jej w pokoju badz natretna i napastliwa wypuytuj o intymne sprawy rob na obiad to czego nie cierpi opowiadaj o dziecioach kolezanek jakoe sa madre i poradne same sie utzrzymują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli się uczy....
szarlotko :D, rozbawiłaś mnie:D kilka podobnych rad kiedyś wykorzystałam w układach z moimi dziećmi - to był ten "cielęcy wiek" moich dzieci... dzisiaj już bym się obawiała [dzieci, nie sa już dziećmi} :D Ale dobrze mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jeżeli się uczy
Rozumiem, że w Twoim domu Twoi studenci się uczą. Chwała im za to. Czy jednak dobrowolnie zgodziłabyś się na sądowne zaprzestanie płacenia na ich utrzymanie w przypadku braku wyników w nauce? Pamiętajmy, że to ty zgodnie z wyrokiem w ich imieniu ciągle pobierasz pieniądze. Oni są pełnoletni, dostają jedynie kieszonkowe.... Gdybanie co by było gdyby baba miała wąsy to zupełnie co innego niż życie. Synowie są ciągle na Twoim utrzymaniu, gotujesz, pierzesz, sprzątasz. Nie wierzę byś lekką ręką pozbyła się tych paru marnych groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×