Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

Gość sprit on
Czesc Kicia ja jestem z Poznania jeżeli możesz to napisz skąd ty jestes,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Masz rację że jestem wrażliwy dlatego rezygnuję z agencji to nie dlamnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze, wiedziałam, że tam nie poszedłeś. Poczekaj na fają dziewczyne, która doceni to, że jesteś prawiczkiem, że tyle czekałeś. To naprawdę piękne. Ja bym była bardzo zadowolona, gdyby mój mąż nie miał nikogo przede mną i ja przed nim. A bycie prawiczkiem absolutnie nie jest obciachem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wszyscy uciekliście? Spirit sex to coś więcej niż zwykła mechaniczna czynność, jak łączy się go z miłością to dopiero wtedy jest naprawdę piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris nie,nie byłam nigdy facetem , w poprzednim wcieleniu byłam marchewką :-P Ale , co tu piszą to fakt- dziennie byłam z pięcioma facetami w łozku, z kazdym" przed" rozmawiałam, czesto te znajomosci się przedłuzyły do dzis. Bo to są fajni ludzie , wartosciowi, to są ludzie wykształceni, z ktorymi mozna pogadac, to są ludzie bogaci nie tylko w zera, ale przede wszystkim bogaci duchowo, doswiadczeni zyciowo, czesto dla nich byłam powiernikiem trosk i zali, jakimś swoistym lekarstwem na dusze. prostytucja to nie tylko bzykanie, i nie zgodze sie z osoba , ktora do mnie napisała, krytukujac ponczochy, szpilik.To Tylko element- bo fajnie jest zobaczyc laske w szpilkach , pobzykac fajne ciało, ale jeszcze fajniej jak ta laska moze wysluchac, doradzic ,i czegos nauczyc takiego faceta. Wiekszosc z nich rzeczywiscie przychodzi spuscic z krzyza, o takich sie szybko zapomina. Ale sa i tacy, z ktorymi utrzymuje kontakt do dzis, sa to prawnicy, psycholodzy, kardiolodzy, wykładowcy,bankowcy, robotnicy... cały przekroj . I nie zamykam furtek- bo tak jak oni potrzebowali nie wtedy tak ja moge potrzebowac ich w przyszłosci. I co z tego, ze to byly klient? Jestem sama na swiecie i nie wiem co bedzie jutro? Nie wiem czy moj mezczyzna nie peknie, i nie powie- nie moge tego zaakceptowac? A przed tymi ludzmi niczego nie musze ukrywac, udawac... Oni wszyscy mają rodziny, ba niektorzy oprocz zon mają kochanki, utrzymanki. I zdarzy im sie łazenie do burdelu, bo maja taka potrzebe.Po wyjsciu wracaja do swojego zycia, była fajna godzinka- ale sie skonczyła.. Wiec Kris- nie byłam facetem, ale wiem wiecej o nich niz oni sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do purpurowa
nie rozmieszaj mnie babo napisalas ze "prostytucja to nie tylko bzykanie, i nie zgodze sie z osoba , ktora do mnie napisała, krytukujac ponczochy, szpilik.To Tylko element- bo fajnie jest zobaczyc laske w szpilkach , pobzykac fajne ciało, ale jeszcze fajniej jak ta laska moze wysluchac, doradzic ,i czegos nauczyc takiego faceta. " myslis ze ty i wszytskie inne panie ktore pracuja w burdelach to super extra laski..a faceci w domu maja same potwory i jedynie gdzie moga dostac ladna kobiete to burdel? hahahahahahahahaha.. no wiec cie znow rozczaruje i powtorze raz jeszcze twoji klienci slinia sie na widok fajnych lasek na ulicach w pracy byskotece badz gdziekolwiek..ale wiedza ze nie maja szans u tych kobiet..wiec taki nieudacznik przychodzi do ciebie.. ima namiastke swoich marzen..za ktora musi oczywiscie zaplacic;] zeby jakakolwiek nieznajoma zgodizla sie na sex znim..piszesz ze to prawnicy lekarze..a co ma zawod do tego do holery?naparwde fajny i ciekawe facet nie szuka uciech w burdelach bo sie zwyczajnie brzydzi ruchac cos co tego samego dnia ruchalo piecu innych.. nie masz nawet argumentow na to co napisalam.. przyczepilas sie jedynie smiesznych ponczoch i szpilek co bylo tylko PRZENOSNIA.. o ile wiesz w ogole co to znaczy.....czas spojzrec prawdzie w oczy.. nie jestes nikim wyjatkowym...w oczach 99% mezczyzn jestes zwykla szmata ktorą by nawet podlogi nie wytarli. i jesli nawet chca przypadkowego sexu to zrobia to z kobieta za darmo.. ktora rowniez bedzie nimi zainteresowana i bedzie czerpala z tego radosc i satysfakcje;]i nie oszukuj sama siebie...widac golym okiem ze jestes niedowarotsciowana po tym co piszesz..kobieta ktora zna swoja wartosc ma zasady moralne ktora sie szanuje przenigdy nie bedzie sie kurwic..sama sie tutaj wybielasz i tylko samej sobie probujesz cos udowodnic.. sama zobacz.. nie masz w tym temacie zadnego poparcia...nawet wsrod mezczyzn...poszlas na latwizne..chcialas miec latwa kase w szybki sposob i nic wiecej.. kazda ktora pracuje w burdelu tlumaczy cie ciezkimi problemami.tak na dobra w sprawe w burdelu moglaby pracowac co trzecia kobieta w polsce..wazne zeby tylko tego chciala w miare nie straszyla i zeby jej tłuszcz nie wyciekał ze strungow.zadna z ciebie gwiazda,zejdz dziewycho na ziemia bo przegralas swoje zycie..jestes nikim jak dla mnie i dla wiekszosci mezczyzn..moze i mialabym do ciebie szacunek gdybys nie wypisywala tutaj tych bzdet...wiekoszsc facetow by cie kijem ruszyc nie chciala nawet o czym sama dobrze wiesz..bo w przeciwnym razie bys sie tu sama nie tlumaczyla i nie probowala udawadniac wszystkim ze dziwka jest KIMS;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łzaaaa
Coś wam powiem-jestem zwykłą,tempą szmatą.Nie warto ze mną rozmawiać bo gówno wiem o zyciu.Coś sobie wymyśliłam a teraz wypisuję bzdury i szczerze w nie wierzę,ale tak naprawdę to jestem głupia jak but i non stop na lekach.Tylko chwilami mam przebłyski świadomości i wtedy wam pisze prawdę tak jak teraz.Nie oszukujmy się,prostytutki to zwykłe szmaty,sama taką byłam,które dla kasy gotowe byłyby się wysrac i zeżreć własne gówno popijając je ciepłym moczem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa lzo
ale sie usmialem:) Dla mnie jestes zwykla dziura do wtykaniahe he nawet kilkoma dziurami i dla tych wszystkich klientow tez. Ale nie pisz ze to wartosciowi ludzie bo jedno wyklucza drugie. Maja swoje zony utrzymanki kochanki ale to wartosciowi ludzie. pan Polanski rowniez jest wartosciowym czlowiekiem bo on tylko powsadzal 13 latce w odbyt tuz po tym jak upil ja alkoholem. Ale to bardzo wartosciowy czlowiek buehehehehe Nikogo nie intersuje kto ile ma pieniedzy i jaki zawod wykonuje jak jest scierwem to scierwem zostanie. Az mi sie piesc otwiera jak czytam takie bzdury ktore wypisujesz. Ja bym cie nawet kijem nie dotknal. Nie to nie dla mnie, za bardzo czlowiek sie szanuje zeby sie znizal do poziomu takiej wywloki. Nie pocieszaj sie ze jest inaczej bo wszyscy wiemy ze nadajesz sie tylko do rozdziawiania nog. Nie licz na to ze ktos chce z toba gadac, takim jak ty wklada sie tam gdzie normalnym kobieto czlowiek nie smial by nawet zaproponowac. wiec samo sobie odp[owiedz kim jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprodukowałaś się , tylko po co? Mnie te aspekty juz nie dotyczą, ja mam to za sobą i trafiłam na bardzo fajnych i na poziomie ludzi. A Twoje poglądy -ze sie tak wyraze mam w dooopie. Nie chce mi sie z takim CZYMS jak , Ty gadac. Strzel sobie baranka w sciane- moze poziom agresja sie zmniejszy, jak to nie pomoze- idz do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi male podsumowanie
purpurowa nadejesz sie tylko do dymania wiec nie wiem po co sie tu wypowiadasz jak to i tak nie ma znaczenia o czym ty piszesz. Ciebie sie dyma a nie rozmawia z toba wiec zamilcz dziwko i wypnij d**e, albo otworz dzioba Purpura wez sobie to do serca i nie wypisuj nam tu bzdur wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowaaa Łza naprodukowałaś się , tylko po co? Mnie te aspekty juz nie dotyczą, ja mam to za sobą i trafiłam na bardzo fajnych i na poziomie ludzi. A Twoje poglądy -ze sie tak wyraze mam w dooopie. Nie chce mi sie z takim CZYMS jak , Ty gadac. Strzel sobie baranka w sciane- moze poziom agresja sie zmniejszy, jak to nie pomoze- idz do specjalisty. Do kogo to napisałaś? Do purpurowa lzo czy do purpurowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do purpurowa
haha ona nawet nie ma arugumentow zeby odeprzec ataki...;]my problemu ze soba nie mamy a do specjalisty bym radzila sie udac tobie..sfrustrowana niedowartosciowana kretynko..ja pisze serio.. mozesz pomysl i wizycie bo piszac na forum pomocy nie znajdziesz,czego sie spidziewalas?ze ktos ci tu bedzie brawo bil ze przejzy na oczy i doceni ten zawod.. bo w koncu "to cos wiecej niz tylko sex";D prawda woczy kole niestety-twoj przecietny klient to pan w srednim wieku ktory ma w domu zone i dzieci.mlody juz nie jest wiec pomarzyc sobie moze o wyrwaniu jakies mlodszej dupy i bzykaniu jej..wiec idzie do ciebie..placi ima..klinet twoj pan;] pozali ci sie troche na zone na to jakie ma denne nieudane zycie..zrobi swoje skonczy zazwyczaj nim zacznie i idzie do domu a po paru dniach nawet nie pamieta twojego imienia.ma wyrzuty sumienia i modli sie zeby zona sie nie dowiedziala. .. on nie sni o tobie po nocach uwierz w to wreszcie;]gdyby byl zadbanym ciekawym facetem to szukalby darmowego sexu z jakas laska mlodsza o polowe od siebie.. a nie z kurwa ktora robi to jak maszyna...wsadzi spusci sie wyjmie ulzy sobie i po sprawie. napiecie rozladowane;] a ty nadal wierzysz ze robisz cos co zbawia swiat hahaha..nawet nie masz za wiele rozumku.. bo czlowiek inteligentny potrafi bronic swoich racji....a ty??nic dziwnego ze taki zwod wybralas..w koncu za myslenia ci nie placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam! jestem tu od niedawna ale pozwolilem sobie na wypowiedz w tym temacie a wiec do Lzy Purpurowej. Jak dla mnie to wykazujesz slaba znajomosc tematu skoro piszesz w taki sposob o prostytucji i klientach. Smiem podejrzewac ze nigdy nie mialas z ta profesja nic wspolnego bo wszystkie wypowiedz ktore tu prezentujesz swiadcza o tym ze tak naprawde ne wiesz o czym piszesz. Mialem dosc duzy kontak z racji zawodu z osobami zdeprawowanymi w tym i prostytutkami i twoj profil psychologiczny ni jak mi pasuje do profilu prostytutek. Ba a powiem ci ze nigdy nie spotkalem sie z czyms takim zeby klient utrzymywal kontakty z prostytutka. Odbywa sie to na zasadzie szybkiego spelnienia i szybkiego zaspokojenia. Zarowno jedna jak i druga strona nie szanuja sie wzajemnie wiec jest bardzo trudno nawiazac jaki kolwiek kontakt w relacji prostytutka klient. Nie mowimy oczywiscie o wyjatkach gdzie owy pan potrafi zapalac miloscia do owej damy no ale wczesniej palal miloscia do damy z sekstelefonu wiec wiadomo o co chodzi. Zdarzaja sie tez zakompleksieni ludzie ktorzy maja problemy emocjonalne ich wiezi miedzy ludzkie zostaly zaburzone, no takich roznych przypadkow jest sporo. Ale zazwyczaj takie wiezi nie sa mile widziane zarowno przez jedna jak i druga strone i wierz m ze zaden z tych klientow nie szanuje tej kobiety a i prostytutki przewaznie nienawidza mezczyzn ktorzy do nich przychodza. Wytwarzaja sie chore relacje miedzy ludzkie i dlatego prostytucja tak wyniszcza psychicznie, dla tego nie jest dobra. Ale gdybys byla prostytutka wiedziala bys o czym pisze. Takie kobiety postrzegaja mezczyzn jako potwory jak zlo konieczne. Ich klienci sprowadzaja kobiete do poziomu przdmiotu, zaspokajacza i dla tego taki mezczyzna jest uposledzony emocjonalnie. Podswiadome po takich spotkaniach z prostytuka kazda kobiete zaczyna sprowadzac do poziomu przedmiotu lub zaspakajacza wlasnych potzreb co jest skutkiem uszkodzenia ukladu emocjonalnego takiego mezczyzny. Ciezko mu nawiazac normalne uczuciowe relacje z kobetami po pewnym czasie staje sie to nie mozliwe dla tego uwazam ze kobiety powinny sie mozno zastanowic nad zwiazkiem z mezczyna ktory korzystal z kobiet jak z przedmiotow jak z uslug za ktore placi. Takich skutkow ubocznych jest mnostwo, wiele tez zawijasow psychologicznych ale nie bede tego opisywal. Staralem sie wyjasnic z psychologi na nasze jak to wyglada w takim malutkim procencie tak aby bylo chociaz troszke czytelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie sądzę bo jedna to babka, a drugi to facet. A pytam dlatego, żeby wiedzieć do której odpowiedzi się odniosłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do purpurowa
rozczaruje cie nie jestem jedna i ta sama osobe spojrz chociazby na godziny wpisow i sposob pisania;] za bystra to ty nie jestes..ale to juz wiemy. a do wypowiedzi powyzej... nie produkuj sie.. ona nie rozumie i tak za bardzo tego co czyta.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać dyskusja schodzi na manowce bo argumenty się skończyły.Może pogadamy o polityce co??Myślę że dyskusja może być emocjonująca. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat polityki to ja nic nie wiem. No może nie całkiem nic... Najwyżej poczytam Wasze wywody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumplowi zalatwilem dziwke
Bylem kiedys w agencji ale po to zeby podupczyc. z kumpali zalatwialismy dziwke dla kolegi, bo kolo nie mogl sobie bidok poruchac. najpierw impreze zaczelismy na disco, z kumplami zagadywalismy rozne laski chcielismy dla kumpla cos wyrwac ulatwic mu sprawe bo byl troche nie tego w te klocki..ale ze koles taki se, gadki nie mial to panna nawet nie chciala na niego spojrzec kiedy ich zapoznawalismy. zal nam sie kumpla zrobila no i impreza skoncyla sie w burdelu jako ze mial urodziny robilismy zrzute hehe trafila mu sie jakas taka z mordy troche nie wyjsciowa ale cycki miala duze.kolega stracil cnote ale nic mi o tym nie wiadomo zeby do niej drugi raz wrocil.ja sam nie bylem nigdy.i nie ciagnie mnie wcale, wiem ze panny ktore tam pracuja sa wyexploatowane.na ulicy tyle fajnych suk sie kreci ze grzechem byloby nie sprobowac wyrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ulicy tyle fajnych suk sie kreci ze grzechem byloby nie sprobowac wyrywac. no tak, bo te z ulicy to dają na prawo i lewo. chyba że masz na mysli takie co stoją przy dwupasmówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Kicia a oglądałaś wczoraj mecz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Precz z tirowkami Te napewno coś roznoszą na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nie oglądałam niestety, bo siadł mi pierwszy program i polsat. Chyba zasypało jakieś nadajniki. Programy pojawiły się dopiero po 23,00. A dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Tak tylko pytam bo ja oglądalem ale niestety znowu przegralismy Myslałem że oglądalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
A jaką sluchasz muzyke,Kogo lubisz słuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×