Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vinci_7777

co myslicie o sexie w trojkacie ?

Polecane posty

jak sie mysli to fajnie , ale jak przychodzi co do czego to moze byc spory problem. przynajmniej ja tak mam jak narazie.... nie znam opini nikogo kto probowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marze o tym. marze o tym by mnie wypełniło dwóch facetów jednocześnie. sandwich... jednak chyba tylko na marzeniach to sie skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sakerra
jak dla mnie to tłok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
mnie namówił mój facet na trójkącik z jego kolegą. I wszystko naprawdę byłoby super,gdyby nie to ,że mój facet nie stanął na wysokości zadania,że się tak wyrażę! To znaczy,pózniej powiedział mi,że sytuacja go przerosła i jak mnie zobaczył z tamtym,to ze stresu,nerwów i wogóle,poprostu mu nie bryknął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
tak,na szczęście się spisał! Był naprawdę dobry! Nawet nie mówiłam o tym mojemu nigdy,on już nie chce nawet wracac do tamtego tematu. Ale chętnie bym to powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz , my duzo o Tym ostatnio rozmawiamy. ale jest blokada jak znalez odpowiedniego kadydata. bo wsrod znajomych odpada. zreszta inne uklada tez omawialismy np ze dwie kobiety albo dwie pary ale problem nadal ten sam ze trzeba znalez i jakos zweryfikowac odpowiednich ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech się jeszcze cieszy tym ,że ciebie nie stracił ,bo jak ci było dobrze z kolega to juz mały kroczek do rzucenia "tamtego zamawiacza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Najlepsze jest to w tym wszystkim,że ten trójkąt to był między innymi prezent na urodziny i teraz we wrzesniu są jego urodziny i on czeka na rewanż,czyli ja ,koleżanka i on. Ale on się boi że jak nas dwie zobaczy to znowu się stanie to co wtedy! Kompromitacja!!!Ja koleżankę już załatwiłam,nie moge się doczekac jak to będzie! Ale czuję że padnę ze śmiechu jak znowu nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w morde, no to faktycznie. a z drugiej strony fajne prezenty sobie robicie ni ema co;) acha moze sprobojcie to rozbic na mniejsze kroki. nie wiem moze niech najpier sam zacznie z kolezanko a Ty tylko z boku na poczatek;) nie wiem... ale moze byc znowu klopocik. i jak same zostaniecie. to niech tamten kolega bedzie pod telefonem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Mały wóz,rozbroiłeś mnie z tym żeby tamten kolega był pod telefonem,to Ci się udało.Ale prawdę mówiąc masz rację,bo jak będzie klapa,to tamten przyjedzie i dokończy,albo i skończy. hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedz cos wiecej , jak w praktyce takie spotkanie wyglada. i czy przed siadacie i ustalacie jakies rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego ze tamtem powinien byc pod telefonem, to nie zebym sie nabijal czy cos ale faktycznie jak przyjdzie co do czego to moze byc jakies wyjscie. A jak nie to lepiej zebys Cie mialy jakies zabawki przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnananananana
Ja właśnie chciałabym znaleźć parę ,która potrzebuje dziewczyny do trójkąta ,ale jakoś nie wiem gdzie szukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz jeszcze jest czy sie dopasujecie. bo ja niby pare mam. ale 1 pytanie to kolor wloso. poprostu takie mam prferencje razem z moja partnerka. potem jeszcze setka innych pytan a potem pewnie jeszcze czy my pasujemy dla Ciebie itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnananananana
wiem ,ze cięzko będzie znaleźć kogoś odpowiedniego i z mojej okolicy ale mam zamiar zrealizować swoją fantazje o byciu "tą trzecią " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnananananana
czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnananananana
skąd jesteś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×