Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vinci_7777

co myslicie o sexie w trojkacie ?

Polecane posty

jak tak czytam to wydaje mi sie że malo kto wie coś na temat trójkąta ja to przerzywam . Powtarza się to raz n adw atygodnie i jest dobrze . obawiałam się że mąż może mnie zaostawić dla niej ale w takich sprawach traeba mieć ogromne zaufanie do partnera jeżeli tą trzecią osobą jest kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest z tymi trjkatami
"ogromne zaufanie do partnera jeżeli tą trzecią osobą jest kobieta" he he he zaufanie zaufaniem a pozadanie milosc i emocje to inna sprawa. jak sie zakocha to i twoje zaufanie sobie w dupe wsadzi he he he zostaniesz sama zeszmacona i zuzyta a on bedzie z tamta i tylko z nia bo jak ja pokocha to trojkaty juz nie wchodza w gre. Wiem co mowie bo tak mialam:( I powiedzial mi na odchodne jeszcze ze ten trojkat to byla cudowna sprawa bo dzieki temu zblizyl sie do niej ale juz nigdy wiecej trojkatow bo teraz wie czym jest milosc dwojga ludzi inie potzreba juz im kola zapasowego. Ja chcialam z nimi ale on wyobrazcie sobie powiedzial ze jest zazdrosny o to za ja miala bym ja dotykac i i on nie chce juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honza przezyj swoj
pierwszy raz ze slownikiem ortograficznym, emocje niezapomniane. Jak widze to tu same tluki sa wiec widac jak margines spoleczny czyli cholota umila sobie zycie. Najpierw moze edukacja a pozniej sekszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi tez sie marzy...
Ja plus moja kobieta i jakis pan ktory razem ze mna dal jej rozkosz. Fajnie by bylo zobaczyc jak wlasna kobieta oddaje sie innemu. Te steki, odglosy, widok cipk.i z obcym kut.askiem mmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a grzes piluje
czytalam w "Super expresie"nr221 www.se.pl artykol pt."wpuscilem żonę kochankowi do łóżka". ta historia powinna byc ostrzezeniem dla osob szukajacych seksualnych wrazen. sex z innym mezczyzna tak spodobal sie jego zonie ze ta po jednej upojnej nocy zostawila go dla poznanego na orgietce kochanka. -"byłem glupi.Sam wcisnalem zone w rece kochanka.-P.bije sie w piers." to tez trzeba przewidziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a grzes piluje
przeczytalam wszystkie wypowiedzi. zawsze zaczynam od czytania poczatku i czesto koncze na odp. mam takie fantazje w moich myslach ale obawiam sie ze doszloby do konfliktu o zazdrosc. ja nie umialabym przemoc sie i kochac sie z facetem do ktorego nic nie czuje. a moglabym zorganizowac spotkanie moich 2 panow ale wtedy nie wiedzialabym ktoremu bardziej zaoferowac swoje uczucia. kocham obydwu ale oni o sobie nic nie wiedza i z jednym spotykam sie rzadko. kiedys jeden z nich myslal o trojkaciku ale 1m+2k a ja na to nie poszlabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna noc
jak dla mnie to troszke za duzy tłok :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyny prawdziwy koles git
Trojkaty sa fantastyczne. Przekonalem sie o tym na wlasnej skorze w momencie gdy na spole z kumplem przelecialem swoja cudowna kochanke. Ona byla w niebo wzieta, koles mial jazde swojego zycia, a ja satysfakcje ze po raz kolejny pierdole zasady. I tak nam juz zostalo. Wszyscy mamy z tego niezla podniete. A teraz poszukujemy kobiety do wspolnej zabawy. Jak sie w to bawic to tylko z odpowiednimi ludzmi. My tacy wlasnie jestesmy. Bez sciemy - jest doswiadczenie i tyle. Odwazne panie zapraszam do tego tematu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4224288 ps proponuje zeby ludzie co nie probowali nie wypowiadali sie wogole, bo to takie pieprzenie w bambus, a bambus nie sluzy do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ludzie! Jak ktos ma problemy emocjonalne i nie dorosl do tego, to niech nie proboje. To zabawa dla doroslych. Niestety wiekszosc ludzi do tego poziomu nigdy nie dorosnie. Tak wiec sajonara dzieciaczki :( chcialabym a boje sie .... ach jakze sie wstydze .... ojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ! nie bylo mnie chwile ale podobaja mi sie wasze wypowiedzi piszcie dalej a ty gosciu jestes naprawde git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na spotkaniu n-k i poznalam "narzeczonego" kolezanki. obydwoje mieszkaja za granica. zachowywali sie bardzo prowokujaco w stosunku do mojej osoby. poniewaz bylismy pod wplywem zrozumialam ze chodzi im o spotkanie sam na sam we trojke. zgodzilam sie dla zartow a teraz sie boje. nie znam ich z tej strony i nie czuje az takiej bliskosci uczuc aby sie rozebrac a co dopiero kochac sie. gdyby byl moj facet - ale tez mialabym jakies opory. nie, chyba sie nie zgodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2008
chcialabym a boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta nowoczesna.......
kazdy ma prawo do decydowania o swoim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niezly
temat, niezly. Probowalam, marzylismy o tym z moim kochankiem, dolaczyl do nas znajomy napalony na mnie... Bylo niezle, choc jak we wszystkim- potrzebna jest wprawa, wiec za drugim razen bylo jeszcze lepiej. Teraz z mezem snujemy fantazje na ten temat, ale nie mamy mozliwosci zrobienia tego. Jednak sama fantazja na razie wystarcza do tego, zeby orgazmy byly odlotowe!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×