Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozliwe ze taki przebieg

doswiadczone napiszcie-zapalenie oskrzeli bez temperatury??

Polecane posty

Gość Karo334
Niedawno wymienialiśmy inhalator na nowy i wybór padł na Baby Sanity. Sprzęt od polskiego producenta, atestowany, testowany klinicznie. 3 lata gwarancji na niego dostaliśmy. Jest w zestawie smoczek dla naprawdę najmłodszych użytkowników takich jak nasz Staś. Można stosować przy infekcjach górnych dróg, ale też cząsteczka leku jest na tyle drobna, że dotrze też do dolnych dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój miała zapalenie oskrzeli bez temperatury, 4 dni w szpitalu, płuca czyste, żadnego antybiotyku, tylko inhalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbieta33
Nam dobrze jak na razie działa inhalator Alergia Stop Sanity. Prosty mechanizm, niewielkie urządzenie, wyjątkowo ciche, także jest to raczej model z tych tańszych, ale warto. Nadaje się do różnych terapii, nie tylko do alergii. Ja u siebie to najczęściej korzystam z aerozolu żeby złagodzić podrażnione gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkaletocha
Zdecydowałam się niedawno na inhalator i mój model nazywa się Sanity Simple. Robi wrażenie solidnego, ale jak długo podziała to się okaże. Gwarancję mam na 3 lata więc jest okej, rzadko się dłuższe zdarzają przy takim sprzęcie. Ładnie, szybko i wydajnie podaje aerozol, nie mam problemów z dograniem oddechu. Samo czyszczenie i w ogóle konserwacja nie jest zbytnio czasochłonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej może być bez temperatury. Ja stosowałam przeciwzapalny syrop fosidal i poradził sobie skutecznie z chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetajz
Cześć. Można i większe i mniejsze inhalatory znaleźć. Ja mam dość lekki i nieduży Simple Sanity. Jak na nasze potrzeby jest idealny. Wygodny dla dzieci, dostosowany do dorosłych osób też, także cała rodzinka może tutaj z inhalacji skorzystać. Jak na swoją niedużą budowę to też wiele potrafi, można wlewać dowolny lek, oczywiście o ile jest on dostosowany do podawania drogą wziewną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U synka zapalenie oskrzeli wyleczyłam inhalacjami sterydowym benodilem. Synkowi poprawiło się już po kilku pierwszych dawkach leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Alergia Stop sobie przejrzyj, w necie są opisy. Nam się fajnie sprawuje, łatwy w obsłudze, nie za duży, poręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria55x
Zadowolony jestem z zakupu aparatu Alergia Stop, nie przegrzewa się, dużo leku w krótkim czasie jest w stanie przerobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagabb
Chcę kupić inhalator do domu dla mnie i dla dzieci i po głowie mi chodzi Simple, ten sam ma kuzynka i parę razy widziałam jak działa – cicho i nie wyglądało to wszystko na skomplikowaną operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j szmato z tymi j******i reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz sobie w google INHALATOR BABY I ROZGRZEWAJĄCY JEDNOROŻEC – od 2 tyg mam ten zestaw w domu – i żadnych zastrzeżeń – cena też jest atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikomu nic doradzać nie bedę, ale ja ze swoimi dziećmi nie chodzę do lekarza z chorobami wywolanymi wirusami, no chyba, że goraczka jest wysoka i nie da się jej niczym zbić. Przy kaszlu i oskrzelach trzymam swoje dzieci w domu, doraźnie daje syrop na kaszel i oklepuje, oklepuje, oklepuje... (tylko oklepywać trzeba we właściwy sposób). Antybiotyków nie mieli od bardzo dawna. Choroby utrzymują się okolo tygodnia, w tym naprawdę dokuczliwy i meczacy kaszel 1-2 dni. Później to już jest tylko pokasływanie, ale wiadomo - to utrzymuje sie dość długo. Na studiach pielegniarskich uczono nas, że przy infekcjach dróg oddechowych to podstawa i dziala lepiej niż antybiotyk. Raz za namową swojej mamy poszlam z kaszlącą corka do lekarza, mala dostala antybiotyk, wyzdrowiala i za tydzień znów wszystko od nowa dlatego unikam antybiotyków i póki mogę leczę dzieci domowymi sposobami. W wiekszości przypadkow to w zupełnosci wystarcza, ale tak jak powiedzialam, gdy goraczka dobija 40 stopni i nie można jej niczym zbić zawożę dziecko do lekarza i nie czekam na cud. Z gorączką nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie mi wierzyć, wbrew waszemu bezgranicznemu zaufaniu lekarz nie zawsze wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Baby a już najbardziej przy małym dziecku chociaż powiem szczerze że używamy inhalacji też często z mężem i się przydaje. Dobra profilaktyka odkąd wdychamy aerozol odtąd rzadziej łapiemy jakieś choróbska, katar, infekcje gardła i inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam Alergia Stop poleciła bratowa i rzeczywiście działa bezawaryjnie, inhalacja jest szybka nie trzeba wysiadywać jajka z maseczką na twarzy tylko to jest chwila moment i lek podany. Ważna sprawa zwłaszcza przy dzieciach...a nasze nie należą do super cierpliwych także im krócej trwa podanie leku tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba czytać te szczegółowe dane przy inhalatorach, bo widzę że są spore rozbieżności między modelami. Dużo różnych inhalatorów w jednym miejscu jest w rankingu na http://rankinginhalatorow.pl/. Można sobie szybko porównać modele różnych producentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam inhalator w związku z alergią i to jest dokładnie model Novama Familino Pro, włoska produkcja. Chwalę sobie, działa bez zastrzeżeń już dłuższy czas. Prosty w uruchomieniu i obsłudze, można po użyciu też dość szybko umyć i złożyć, mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym podpowiadała włoski inhalator Novama Familino Pro, z takich ważniejszych atutów tego akurat modelu to na pewno wieczysta gwarancja producenta. Normalnie z tego co widziałam jak szukałam nam inhalatora do domu to firmy dawały max 5 lat, a najczęściej 24 miesiące – to taki standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę narzekać na nasz inhalator Novama Familino Pro póki co inhaluj***ardzo fajnie , szybko bez przeciągania inhalacji w czasie jakiś przerw w podawaniu mgiełki itd. Pracuje w zasadzie na wszystkich lekach które służą do nebulizacji, wszechstronny model dla całej rodziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dartt
Dnia 30.11.2018 o 10:38, Gość gość napisał:

Ja bym podpowiadała włoski inhalator Novama Familino Pro, z takich ważniejszych atutów tego akurat modelu to na pewno wieczysta gwarancja producenta. Normalnie z tego co widziałam jak szukałam nam inhalatora do domu to firmy dawały max 5 lat, a najczęściej 24 miesiące – to taki standard.

Też polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Świetnie inhaluje Familino. Kupowałam przez stronę novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Szybka dostawa wszystko skompletowane, obsługa na plus. Sam model jest o tyle ciekawy że mam na niego gwarancję dożywotnią :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
Dnia 11.07.2019 o 13:18, Gość Gość napisał:

Świetnie inhaluje Familino. Kupowałam przez stronę novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Szybka dostawa wszystko skompletowane, obsługa na plus. Sam model jest o tyle ciekawy że mam na niego gwarancję dożywotnią :))

tez polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×