Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola1988

10 kg mniej !!!!!! Kto mi pomoże ?????? Zapraszam !!!!

Polecane posty

Przekąska-serek wiejski+maly pomidor+troszke cebulki+2jajka gotowane+przyprawy Obiad-5 średnich ziemniakow pokornonych w plastry+1 pomidor wiekszy+2 plastry wedliny+pol cebuli+2plastry sera zoltego+przyprawa kebab gyros+przyprawa do ziemniakow+sol+pieprz+ketchup=wszystko to zapiekane w piekarniku przez 1 h-PYSZNE!! POLECAM!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwizkaewa
Hejka sniadanko diw malutkie kanapeczki razowca z wedzona rybą, 2 małe plasterki papryi i 2 plasterki ogórka, kakao duuzo zielonej herbatki 2 sniadanie troche winogrona. Wiem że jest mono kaloyczny, ale podobno bardzo zdrowy:) Na obiad plauję gotowany na parze filet drobiowy,brokuł, ryż,. Wogóle to jestem z siebie dumna, bo to juz tzreci dzień jak cwicze regularnie, dziś na razie jeżdziaam w bardzo szybkim tempie na orbitreku, mocno się wypociłam. Alle ogólnie wole cwiczyc wieczorkiem wiec wszytko jeszcze przede mna ale mam duuzo zapału:):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam 100 brzuszków i ok 180 skoków na skakance. Al już nie moge bo jak robiłam brzuszki mięśnie brzucha mnie bola:) Ale ciesz się z tego bo to oznacza że mam jakies miesnie:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggraa-trafilas!!!! Ja dzis kolacja: przyzadzona przez mojego Misia :) ryż+piers z kurczaka smazona+cebulka+mrozone warzywa na patelnie+przyprawy, do tego pol slodkie winko.......i kolacja przy swiechac....ech.... :):) I szklaneczka maslanki mrągowskiej naturalnej+zmiksowany banan do tego :) na dzisiaj koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wczoraj wieczorkiem dopadł głód i musiałam zjeść kolacje wieczorkiem, choć nie planowałam tego:( Zjadłam misczk płatków fitnes z mleczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Śn-nie bylo, za pozno wstalam :P Ob-mala smazona piers z kurczaka+puure+surowka kawa cappucino a co dalej to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) godz. 10 Śniadanie dość obfite , jedno jajo na twardo 4 małe kanapeczki razowca z pasta z pstrąga do tego kilka plasterków papryki i kilka plasterków rzodkiewki, no i miałam przegryżć kilka koreczków sledziowych, a w końcu zjadlam prawie wszystkie, herbatka z cytrynka i jedną łyżeczką cukru:( ale za to nie było drugiego sniadania. Mam nadzieje że choc w czesci to spaliłam jezdziałm na obitreku 26 minut wyskoczyło mi że spaliłam 150 kalorii, ale nie wie czy on dokładnie to liczy, byłm tez na małym spacerku. Pożniej duzo piłam ziolowych herbatek godz 16 obiad, rybka niestety smazona:( nie chcialo mi się dziś dla jednej osoby gotować na parze a dla drugiej smażyć. troszk ryzu i surówka. szklanka soku. Znowu orbirtek tylko tym razem krócej bo tylko 18 minut 100 kcal. Więcej nie mogłąm. Mam nadzieje że wiecej nie zjem dzis, i że dam rade poćwiczyć albo brzuszki albo cwiczenia na brzuch z płytki, i oczywiście skakanka, ale to pozniej musze odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekaska-bagietka z sosem salsa+1sera zoltego+przyprawy+ketchup+mintaj przyprawiony i pieczony w piekarniku+szklanka kefiru zmiksowanego z bananem i mrozonymi truskawkami Kolacji nie jadlam..nie mialam jakos ochoty, tylko 2 cukierki kukulki dla poprawy humoru+zielona herbata. Do jutra! paaa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekaska-bagietka z sosem salsa+1sera zoltego+przyprawy+ketchup+mintaj przyprawiony i pieczony w piekarniku+szklanka kefiru zmiksowanego z bananem i mrozonymi truskawkami Kolacji nie jadlam..nie mialam jakos ochoty, tylko 2 cukierki kukulki dla poprawy humoru+zielona herbata. Do jutra! paaa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekaska-bagietka z sosem salsa+1sera zoltego+przyprawy+ketchup+mintaj przyprawiony i pieczony w piekarniku+szklanka kefiru zmiksowanego z bananem i mrozonymi truskawkami Kolacji nie jadlam..nie mialam jakos ochoty, tylko 2 cukierki kukulki dla poprawy humoru+zielona herbata. Do jutra! paaa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekaska-bagietka z sosem salsa+1sera zoltego+przyprawy+ketchup+mintaj przyprawiony i pieczony w piekarniku+szklanka kefiru zmiksowanego z bananem i mrozonymi truskawkami Kolacji nie jadlam..nie mialam jakos ochoty, tylko 2 cukierki kukulki dla poprawy humoru+zielona herbata. Do jutra! paaa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ale mi sie dzis nie chcialo wstawać do pracy:( i jeszcze czuje ze wszytko mnie boli:P Usnę chyba przy biurku:P Wczoraj cwiczyłam po 150 skaknka i 150 brzuszków, ale wieczorem zgrzeszyłam a to wszytko przez mojego MIśka, bo przynióśł kanapeczki i surówke i zaczoł mnie kusić i zjadła 1/4 kanapeczki z serkiem, i kilka łyzeczek suróki. Dziś sniadanko o godz 7 jedna mała kromeczka razowca z serkiem i zielona herbatka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny!!!!!!!! Jesteście może zarejestrowane na portalu vitalia.pl ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja wczoraj tez troche pocwiczylam zapomnialam napisac: 100 brzuszkow i 50 przysiadow:) grraa jestem zalogowana na Vitalii :) moj nick Polus88:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupilam sobie dzisiaj Twister:):) za 35 zl:) Dziś: Śn-2 skibki chleba razowego z serkiem topionym+zielona herbata Przekąska-2 skibki z serkiem topionym+troche kulek winogronka Obiad-zupka mleczna Powieczorek-szklanka maslanki mrągowskiej zmiksowanym z jednym bananem-PYCHA!!!!!!:) Kolacja-nie mam jeszcze pomysłu moze jakis twarozek. Musze sie Wam przyznac, ze dioetka ktora stosuje daje mi wielka satysfakcje...i naprawde dobrze sie z nia czuje. Czasem jakis grzeszek sie przybłęda...ale nie martwie sie tym...i ide dalej :):) a dzis!!!!!!!!!!!!! waga pokazala 53,5kg!!!!!!!!:):):) 3,5 kg schudlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny jaka jestem zmeczona, dzis w pracy był taki młyn, zjadłam na 2 sniadanie w pracy tylko jeda maluska kanapeczke razowca z seriekm biały i wypiłam kilka zielonych herbat. Wróciłam do domku i jestem taka zmeczona głowa mnie boli, zjadłam kilka winogronek, i zrobiłam sobie kawusie z mleczkiem, niestety i z cukrem, ale nie potrafie pic kawy bez curku. Normalnie wsztko mnie boli i się zastanawiam czy to ze zmeczenia czy przez cwiczenia. Też tak miałayście jak na poczatku ćwiczyłyście?? Poluś gratuluje Ci ja też bardzo bym chiała wejśc na wage i zobaczyć że schudłam. A po jakim czasie od początku dietki sie pierwszy raz zważyc?? Jak wypóbujesz twister napisz jakie wrażenia czy wydaje się być skuteczny czy sie na nim toche mozna zmeczyc?? ja słyszałam że ekstra jest hula-hop . Nawet mam 2 takie zwyłe ale nie potrafie nimi krecic tak jak kiedys, co chwilke mi spada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ...a ja dosyć się dzisiaj trzymam :O rano tylko 1 deseczka + jajko na twardo obiad 2 pałeczki z kurczaka+ surówka z białej kapusty w południe skusiłam się na loda :P no a na kolację planuję 1 deseczkę + kawałek wędzonej rybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i tak jak pisałam wcześniej---> na kolację była wędzona rybka+ 2 deseczki ( parę minut po 17-tej) i planowałam już nic nie jeść ,ale że żołądek się domaga :P to jeszcze jabłuszko zaliczyłam :classic_cool:i........ dużo, dużo wody mineralnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja na obiadek - godz.16.30zjadłam telerz zupki ogórowej, a na deserek na poprawe humorku baton czekoladowy:P Pożniej wiczyłam od 18.15 do 19.45- orbitrek 5 min 175 kcal, póżniej 25 minut ćwiczonka na brzuszek z płti, pożniej 100 brzuszków, Dziś skaanki nie zaliczyłam żeby nie pzesadzić z ćwiczeniami, bo i tak wszyti mięsnie mnie juz bolą. Na razie nie jadłam nic więcej i mam nadzieje ze tak zosatnie choc mam ochotę. Ostatnio jest to mój najgorszy problem, bo trudno jest sie powstrzymać ale mam nadzieje e wpije herbati by oszukać brzuszek i dam rade:) Do jutra papa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien minal dobrze, nie zgrzeszylam niczym. Ostatnie co zjadlam to obiad-zupka mleczna. Pozniej pilnowalam mala ksiezniczke, mojej kolezanki. wiec od 15 do 19.30 nic nie jadlam i bolal mnie brzuch z glodu. i to bylo najgorsze! przyszlam do chlopaka i rzucilam sie na jedzenie:(:P zakupilismy w Biedronce lasanie-zjadlam ok.150g+skibke chleba pelnoziarnistego z salami...mmm...+szklanka soku na dzis to tyle.moze pocwicze jeszcze na twisterze. lwiczka ewa-zwazylam sie jakos po tygodniu, woda zaczela spadac...i w sumie waze sie codziennie choc tak nie powinnam robic...a jak nie codziennie to co drugi dzien napewno:P A co do twistera jest swietny. Krecilam sie na nim 30 min:):)i powiem szczerze ze robilo mi sie cieplo...wiec cos napewno on daje. pulponiki mialam zaczerwienione:P wiec wysilek byl...:) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polus88
Naszla mnie ochota na wieczorne cwiczonka:) -15 minut na Twisterze (po poludniu bylo jeszcz 30 minut Twisterka) -50 przysiadów -100 brzuszków -60 podniesien dwoma rekoma ciezarka 7kg:) Uciekam sie myc i lulu :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polus88
Hej babeczki:* Mój dzisiejszy dzień: -Śn-jedna duża łyżeczka bigosu+pół jogurtu truskawkowego+herbata owocowa bez cukru -ŚnII-2 skibki chleba razowego z pasztetem kogucikiem+zielona herbata+pół szklanki maślanki mrągowskiej+pół szklanki mleka 1,5%+1 banan=zmiksowałam i było pyszne!!! -Ob-1 skibka chleba razowego z paszteem kogucikiem(zjadlam to chwile przed obiadem...dopadl mnie głód), a na obiad: zapiekane danie (ziemniaczki porkojone w plastry,pomodor,cebula,kielbaska,papryka,ser zolty,przyprawy-BYLO BOSKIE!!!!!) -przekąska-1 male ciasteczko+2 kawy(jedna czarna, druga 2w1)+1kulka winogrona:P -kolacja-1jablko, nie mialam ochoty na nic wiekszego, jestem z tego powodu bardzo szczesliwa:):) Ćwiczenia: -15 minut na Twisterze -100 brzuszków -50 przysiadów Także dzień minął bardzo dobrze :):):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. wczoraj zjadlam jeszcze w lozku 2 jabluszka bez skorki , pokrojone w cwiarki. a dzis: -------- Śn-mala miseczke platkow owsianych obI-3 skibki chleba razowego (2-z serem topinym, 1 z dzemem)+herbata owocowa, herbata zielona+kawa rozpuszczalna z mlekiem przekaska-talarki slone ok 50g +20 paluszkow:(+hebatka cytrynowa x2 kolacja-1 jablko porkojone w cwiartki bez skorki:)+zielona herbata Cwiczenia ------------- -15 minut na twisterze -100 brzuszkow -50 przysiadow Pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast 100 brzuszkow, zrobilam 160 :):):) i jeszcze 3x20 =60 razy na kazda reke hantelka (2kg) Gdzie sie dziewczyny podzialyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polus88
wczoraj na noc bylam taka glodna ze masakra...zjadlam 2 skibki chleba razowego z serkiem topionym:(:(:(bu.... ja dziś: Śn-mala miseczka platkow owsianych+zielona herbata Ob-3 skibki chleba z pasta jajeczna(mojej roboty:) )+1 nalesnik z dzemem Przekaska-kawa z mlekiem bez cukru. Na kolacje jeszcze nie wiem bo ide do chlopaka.... :) dzis bede cwiczyc wieczorkiem u chlopaka...: -100 brzuszkow -60 przysiadow -15 min na twisterze -60 podniesien na dwie rece..bo hantla ma az 7kg...wiec na jedna reke 60 razy to za duzo. Co sie z Wami dziewczyny dzieje? Zrezygnowalyscie juz czy jak? zadna z Was nie pisze...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja nie zrezygnowałam:) zresztą chyba uzależniłam się od ciwczeń:) to żart ale ni ukrywam ze ćwiczenia daja mi dużo radości. Jeśli chodzi o jedzenie to dzis na 1 śniadanko 1 bułeczka razowa z serkie bilaym i rzodkiewka, drugie śniadanie to samo , dużo zielonej herbatki. A obiadek dewo lajek z fasolka szparagowa i kawusia z mleczkiem. Po obiadku na razie tylko pij herbatki ziołowe. Ćwiczenia dziś ciwczylam , mimo 1 nia okresu gdzie czuje sie okropnie, czasem tak boli ze nie mogę funkcjonować i zwlania sie z pracy, ciwzylam na orbitreku ponad 40 min-spalone 215 kcal bez przerw-moj rekord:):):) a co najlepsze nie czułam wogole zmęczenia mogłabym jeszcze ćwiczyć, ale narzeczony wszedł i powiedział ze mam cala koszulkę na plecach mokra i skończyłam już:) do tego brzuszki ale nie liczylaam ile po pozniej mnie brzus trochę bolał i może było trochę mniej niż 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×