Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola1988

10 kg mniej !!!!!! Kto mi pomoże ?????? Zapraszam !!!!

Polecane posty

Ja dziś: 11.00 śniadanie-3 łyżki bigosu z cukini 1jajko gotowane 2skibki chleba razowego z pomidorem zielona herbata 100 BRZUSZKÓW (przerwa tylko jedna):) 13.00 przekąska-pół dużej marchwi zielona herbata 15:00 obiad- barszcz czerwony-mała miseczka:) co dalej jeszcze nie wiem... :) ale raczej bigos z cukini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja tez ci gratuluje:) oj ile bym dala, zeby miec twoja wage... Chcialabym do swiat zjechac do 55 kg, ale szczerze w to watpie...:( przy takim tempie chudniecia, raczej sie nie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus, weszlam na ta stronke i co, mam zrobic bezplatna analize? Zapisalas sie tam i co tam np robisz ciekawego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Mi wczoraj poszło bardzo dobrze. Na obiad zjadłam tą pizze i byłam tak objedzona, że na kolację o godz 17 zjadłam tylko 1 większe jabłko, 2 plasterki marchewki i troszkę paluszków i 4-tą herbatę zieloną. Dzisiaj na śn zjadłam 3 kromki chleba razowego z serkiem Hochland (szczypiorkowy) + herbata zielona+kawa bez cukru Na obiad dzisiaj mam zupę jarzynową+ gotowana pierś z kurczaka :) ( zrobiłam większą ilość, aż na 3 dni :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sajena tylko sie zaloguj..tak normalnie swoje dane wpisz itd:) (Polus88-to moj nick mozesz mnie znalezc). tam sa zdjecia roznych babek i napawde motywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sajena...wszystko jest mozliwe do swiat jeszcze 2,5 miesiaca:)a jesli juz zobaczysz 5 z przodu to juz bedzie wielki sukces:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom...widziec 5 z przodu, fajnie by bylo...I pomyslec, ze jeszcze 3 lata temu z przodu byla 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sajena troche to skomplikowane..ale z czasem wszystko połapiesz:) fajny jest ten pomiar ile kg juz masz za soba..patrze na niego i jestem z siebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sajena bedziesz sie tam logowac? jesli tak fajnie by bylo razem sie wspierac tez na tamtej stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie probuje sie zarejestrowac, ale wyskakuje error i ze strona niedostepna, poprobuje jeszcze pare razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też tam jestem zalogowana, ale trochę mnie tamta strona nudzi,ja tam wchodzę żeby sobie popatrzeć na efekty innych osób- oglądam zdjęcia innych osób przed i po odchudzaniu i mnie to strasznie motywuje:classic_cool: ale nie ma to jak nasza Kafeteria, tu mi się najlepiej pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Poluś88- może wstaw tam swoje zdjęcie swojej figury, a za jakiś czas wstawisz następne i będziesz widzieć swoje efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sajena- to super:):):) Nie mogę Was znaleść:( może dodajcie mnie do znajomych... Idę dać obiad małemu i później będę go kłaść spać, będę koło 14 albo trochę wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:30 - jogging ok. 30 min z koleżanką :) powiedzcie mi ile przez taki bieg mogę pozbyć się kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc jogging zaliczony :) tylko nie tyle ile zamierzalam...moze 20 minut biegałam albo ciut mniej :( ale napewno to cos dalo :) ale niestety cos jest nie tak z moja lewą nogą, a konkretniej przegubiem...znowu spuchło i ledwo doszłam do domu... :( uhhh :( Na kolacje tylko jabłko i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sajena..zalogowałaś się na www.Vitalia.pl ale nie zalozylas konta...zaprosilas mnie ale nic o Tobie nie ma...tak jakby Cię nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze tk tluszczowa spala sie juz po 20-25minutach! ciaglego ruchu po drugie trzeba dziewczyny cwiczyc tez silowo, hantle w rece i jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zła na siebie, bo nastawiłam się na ćwiczenia 6 WEIDERA a tu lipa, nie potrafie zrobić nawet jednego brzuszka z ich zalecień. Najdziwniejsze jest to, że robie takich swoich brzuszków dziennie 100. 6WEIRERA jest masakrycznie trudna, a tak sie nastawiłam na nią :( czuje się gruba i sztywna :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×