Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żona muchomorka

jak rozkręcić agencję hostess?

Polecane posty

Gość żona muchomorka

Myślę o założeniu własnego biznesu - agencji, która zajmowałaby się przeprowadzaniem promocji, np. w supermarketach. W związku z tym mam pytanie do osób, które się tym zajmują lub mają jakąś wiedzęna ten temat - skąd brać takie promocje, skąd czeprać informacje, że dana firma pragnie przeprowadzić taką i taką promocję i zgłosić się do niej z propozycją bycia kordynatorem akcji, zaoferowć znalezienie hostess itp. Być może pytanie wydaje się głupie, a odpowiedź oczywista - też tak myslałam, gdy jednak chiała wyszukać informacje o jakiejś akcji promocyjnej okazało się to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona muchomorka
nikt nie wie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób porządna stronę www, poprzez którą hostessy będą mogły się rejestrować w Twojej agencji, wynajmij lokal gdzie będziesz przyjmować klientów, organizować szkolenia dla hostess, podpisywać umowy itp. A zdobycie bazy klientów no tutaj masz pole do popisu- dzwonienie po firmach, wysyłanie zapytań mejlowych, jeżdżenie, tzw. "poczta pantoflowa" itp itd. No i kapitał na początek sie przyda, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya22
Zamiast zakładać nowe agencje hostess lepiej współpracować z jakąś dużą i sprawdzoną firmą. ja tak właśnie pracuję z agencją DNA i polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×