Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Ms .... miło mi, że awansowałeś ..... na kosmitę pragnę też przypomnieć, że topik dla kosmitówjest dwa piętra wyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slusznie panie dyrektorze, sam swojego tez zglosilem, jednak mialem na mysli nie tylko sfere forumowa :-) a jesli juz poruszyles te sfere, to jak zapewne dostrzegles namolnosc niekoniecznie wiaze sie z podszywem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Panowie.. alez wy subtelni i delikatni.. jesli ktos jest wobec was namolny i "upierdliwy" nalezy mu wprost powiedziec,ze sobie nie zyczycie wiecej kontaktu.. to takie proste;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem, ale chwilowo żyję w glorii chwały zmuszenia kogoś do wykreowania mojego podszywu - bo to oznacza, że wzbudziłem w kimś uczucia:) Nieistotne jakie, ale na pewno prawdziwe. Za tymi uczuciami poszły czyny, powiem Ci, że mi by się nie chciało tak angażować. Ale wracając do tematu - dobrym sposobem jest totalne ignorowanie. A jak wykorzystać? Opowiedzieć wszem i wobec, że ktoś się zaangażował (to ciągle w kwestii podszywu) i wykonał jakąś pracę na naszą rzecz:) Zastanawiam się nad rozpoczęciem kariery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:27 [zgłoś do usunięcia] często problemy biorą się brakuje niektórym tolerancji wobec tych ciut innych Wydawałoby się, że pomarańcza :-) a jak mądrze pisze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predatorka, ja się nie wyspałem z przyczyn, które są mi znane, ale widzę, że Ty nie wyspałaś się bardziej:) Nad wyraz interesujące rozwiązanie proponujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ms prawda:))) hahah uwazam ,ze rozbijanie przyslowiowego gówna na atomy nie ma sensu.. namolnym ludziom nalzey mowic wprost ze sa meczacy a nie "cyckac" sie , usmiechac a co gorsza podejmowac jakiekolwiek dyskusje z nimi.... oczywiscie opcja "ignor' tez tu jest wskazana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylem, ze juz na etapie dziecka pojawiaja sie tego rodzaju problemy i dzieci szybko wpadaja na pomysly, co nalezy zrobic by pozbyc sie namolniaka - tekst - nie bawie sie z toba - udawanie, ze namolniak zalozyl czapke niewidke - kierowanie zainteresowania w inna strone, jasno to zainteresowanie artykulujac, tak, zeby namolniak uslyszal - walniecie ciezka zabawka w czerep namolniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mogę wrócić do problemów uczuciowych, które pewnie kiedyś będę miała. to rownie dobry tekst, jak wczoraj przeczytany: przepraszam, ze sie powtorze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×