Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

deklarujesz, ze chcesz uczyc sie komunikacji a koncentrujesz sie albo na belkotliwych dyrdymalach albo dziwacznych aluzjach :-) mow wprost, otwarcie, do rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wolę się oddalać, bo jestem z tych tchórzliwych, co jak dla tak przenikliwego rozumu jak Twój mogło być nader czytelne z pierwszego mojego postu z linkiem ... chrzanisz, gdybys byla tchorzliwa, to wiecej bys tu nie przypelzla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i git, czyli musisz zaznaczyć w nawiasie że jesteś szczery, Szczery? slyszalas o ironii, sarkazmie, zarcie? swego czasu mialem tez zarzut, ze wklejam cytaty innych, okazalo sie, ze gdy nie wkleje, to ludzie sie gubia - jak myslisz dlaczego? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam a Ty jak zwykle zlosliwy:-O jestem po piwach a wtedy mam podwyzszony poziom agresji wiec nie irytuj mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po piwach a wtedy mam podwyzszony poziom agresji wiec nie irytuj mnie poczulas jakis wewnetrzny przymus by mi sie wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to taki rodzaj ostrzezenia:) jesli nie jestem zmuszona to nie tlumacze sie nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'jak trzeba podniesc topik, to kosmici nagle gdzies sie chowaja' 'i przy okazji, drobna prosba, zaciagnij tam nadzieje, tak wiesz..skutecznie' Zdecyduj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam to jakbym wpadala tu regularnie a jestem 1 raz 5 godzin co 1 moj wpis czy moge wiecej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale jak skoncze to ktore teraz pije to zadne mi nie zostanie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×