Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość zawsze za wszę
to jak bedzie ? poradzisz czy nie ? mąż mnie okłada :( mam z nim rozmawiac o tym problemie ? czy mu też raczej przypier dolić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga, naprawde chce pomoc, ale zarzuty osobiste szkodza jedynie temu kto szuka porady a nie mi, prosze miec to na uwadze na pytanie co z dziecmi dla nich znacznie lepiej jest byc wychowywanymi przez samotna matke niz obserwowac patologie w rodzinie i w ten sposob ksztaltowac swoj swiatopoglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
realizm jest zdecydowanie lepszym pomyslem na zycie niz bujanie w oblokach i wegetacja w swiecie marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pierdolisz co ma wspólnego światopogląd z wychowaniem ? zs światopogląd zdobywa sie po przez nauke a nie wychowanie co raz gorzej ci idzie tak wierzeeee bo rodzice to nie wszytko :0 mogą cos wpoić ale nie wyuczyć ćwoku stąd tyle degeneratów pod dyskotekami stoi no ale co ty mozesz wiedzieć plemniku zadufany w ksiazkach wyszedłes kiedys na ulice ze głosisz takie teorie ? Rozumiem,że pisze te wywody jedna osoba... coz kac po sobocie chyba nie minał do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dziś sytuacja wygląda dużo lepiej :) Mam nadzieję, że wczorajszy bałagan już się nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predatorko,na dzień dobry się trochę spóźniłam ;-) to teraz zostaje mi powiedzieć dobry wieczór :) Turkusku,tak myślisz ? Ja myślę,że zawsze znajdzie się ktoś "życzliwy" co ma przyjemność z uprzykrzania życia innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę ..... ups.. problemów dzisiaj nie zauważam, no może poza jednym wyjątkiem :-) nadchodzi jesień, wieczory coraz krótsze, ale cóż można na to poradzić? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leć na śmietnik maruna
sukienko vel asystentki od siedmiu boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podstawowe pytanie :) na którym piętrze mieszkasz turkusku ? :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R., a Ty na parterze? tuskusku, masz jakieś podejrzenia?;-) Od razu zaznaczę, że ja na innym osiedlu, żeby nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu to podstawowe pytanie" ponieważ poprzedni wpis był niekompletny :) byłęm ciekaw z którego piętra ciskasz tymi bułkami :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzecz w tym drogi R. że ja niczym w ludzi nie ciskam," wierzę ci ;) zs , proszę bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłęm ciekaw z którego piętra ciskasz tymi bułkami... Regi, przeszedłaś/szłeś samego siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkusku... alez ty masz sasiadow... zeby ciebie oskarzac o ciskanie bułką z czwartego pietra? Co za czasy:):):)):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×