Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość do mało_stanowczy
Mogę zmyślić niektóre rzeczy, ale wtedy nie będzie to biografia :) ZS- ty masz "muchy w nosi" , do ciebie nie pisze wiec się nie wtrącaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike nie komentuje
wygladu ani pracy ani niczego, pomaranczy jest wiecej, niestety. Ja pisze tylko o moralnosci i jak flirty z nieznajomymi maja sie do malzenstwa. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za podnoszenie topiku, jestem na grzecznym i tu proszę nie zgłaszać uwag dotyczących np. mojej biografii, której i tak nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak mam to rozumiec panie dyrektorze?" No żeby tam się wdawać w jałowe dyskusje na temat tajemniczych faktów dotyczących mojej skromnej osoby a tu nie robić burdelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przemyśleniu dochodzę do wniosku, ze najlepiej byłoby założyć oddzielny topik na takie pierdoły, bo zaraz Ike mi każe sprzątać u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przemyśleniu dochodzę do wniosku, ze najlepiej byłoby założyć oddzielny topik na takie pierdoły to namow na to pomarancze i po klopocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku jej nie chce byc
pomaranczowym podajazdem:P za co mnie tak znowu po lapkach chcecie dac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jejku jej nie chce byc pomaranczowym podajazdem za co mnie tak znowu po lapkach chcecie dac?" - Za brak własnego topiku, którego temat może być absolutnie dowolny. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby po założeniu takiego topiku zajrzeć tutaj i zasugerować wizytę u siebie. Mam cały czas na myśli sytuację, gdy Twój temat odbiega od przyjętego tutaj:) Tak się to robi ZS :classic_cool: Mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie czujesz presji wywieranej na Tobie przez ZS??? jesteś jak jego kundelek... aż przykro to pisać" - jego topik - jego zasady. Jeśli masz z tym problem załóż oddzielny topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no coz, ja probowalem sam im zalozyc, moze tobie sie uda, trzymam kciuki" - Bo Ty chciałeś zrobić coś dla nich, zaangażowałeś się, starałeś się być miły i na tym polega różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhjnk
ms -przestan robic z siebie ... :) zdecydowanie lepszą masz furrore na erot :) i tylko na to cie stac "inteliGĘCIE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhjnk
wierze ze nie chodzi o podniesienie .... musialbys go miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz powinien sie pojawic tekst - zs nie widzisz, ze ms woli robic sobie jaja u ike niz doradzac, litosci, gdzie was hoduja?" - i jeszcze obowiązkowe "żal mi cię/was/pl" Z tym zaangażowaniem to na zasadzie zaakcentowania różnic w motywacji przy postępowaniu z (w większości) pomarańczowym pomiotem:) Jejku jej mnie urzekła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×