Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

No nie, może zostaw ją, zresztą zaraz jej napisałem co zrobić, żeby nie być podjazdem :) Dajmy szansę, nie wszystko złoto co się święci garnki lepią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loka..
Czesc:) I po co te nagonki? Oczywiscie pytanie retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszenie topiku.. hmmm klepanie bzdur dla samego klepania... byle licznik bil... ojjjj :) czas popracowac nad marketingiem;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie pracuję nad właściwa pozycją topiku i image prowadzącego, który nie wysyła do piachu wszystkiego co sie źle ruszy:) Pokazujemy ludzką twarz:) Poza tym jakie można mieć problemy w poniedziałkowe wczesne popołudnie, gdy własnie opuścił nas kac i przyszła świadowmość, że to kolejny weekend bliżej śmierci?:) No dobra, starczy tej filozofii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fantazja godna podziwu" - to tylko lekkie niedomówienie, jadł z talerza, który przyniósł pra pra pradziadek, ale żarcie na talerz położył ręką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że się rozkręcasz :) A kołdra Ci nigdy nie ożyła? Wtedy byłabym już w pełni zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczaruję Cię ale w tym przypadku nie :) To było a propos fantazji. Jeżeli nie oglądałeś "Opowieści o zwyczajnym szaleństwie" to gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaraj się - naprawdę warto. 'rozczarowałaś mnie!' Ponieważ może się to zdarzyć ponownie to pamiętaj, że rozczarowania trzeba palić a nie balsamować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem na etapie--zamknę sie w 4 ścianach,odetnę od netu i zaczne oswajać sie z samotnością. to brzmi troche tak - wczesniej oszukiwalam sie netem, teraz bede sie oszukiwac bez netu, na jedno wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×