Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

zs , o co kaman ? o to, ze albo zglaszasz problem albo podnosisz topik - twoj wybor ewentualnie mozesz wejsc na swoim czarnym nicku i powtorzyc pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niezly manipulator
zs , ale problem w tym , ze ja na razie nie mam osobistych problemow :) ale jak beda w przyszlosci , to zglosze sie w trybie ekspresowym i wole zebysmy pozostali w 'ugodowych' :) - ewentualnie neutralnych stosunkach na tym wspanialym forum - pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loka..
do czy zaufac ponownie Moze dobrze by bylo gdybys sie zastanowila, dlaczego chcesz powrotu osoby, ktora Cie zdradzala? Tylko bez skrotu: bo kocham, milosc jest slepa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niezly manipulator
zawsze szczery wystarczy, ze tu nie bedziesz wlazic i twoje zyczenie bedzie spelnione od reki :D czy to bylo do mnie ? :P czy usilnie dazysz do klotni ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niezly manipulator
a mi w takim razie pozostaje napisac szczera prawde : mam szacunek do takich osob jak ty zs , rzadko komu slodze , wiec milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
hmmm Sami, z tą analizą to chyba nie do końca tak. W moim poście nie ma NIC Z ANALIZY. Jest kilka ogólnych stwierdzeń dotyczących wszystkich osób, które chodzą na terapię. I wyrazy mojej sympatii dla Ciebie, tyle. :) ps. nie posiadam żadnych danych na temat Twojego przypadku, jak więc mogłabym go analizować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
....że o braku kwalifikacji nie wspomnę... :classic_cool: gwałtowny awans do roli asystentki naszego guru mnie dość zaskoczył :D:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze to interesuje kazdego
ZS, a ja mam pytanie do Ciebie natury profesjonalnej: dlaczego uważasz się za osobę kompetentną i odpowiednią do udzielania porad? tylko proszę, nie pisz, że to pytanie zbyt osobiste: wszak jeśli mam poprosic o radę psychologa, chciałabym wiedziec, czy jest psychologiem dyplomowanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami za to lubisz
byc oglądana przez obce osoby w neglizu na fotkach:) Kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
mysle ze to interesuje kazdego ZS, a ja mam pytanie do Ciebie natury profesjonalnej : dlaczego uważasz się za osobę kompetentną i odpowiednią do udzielania porad? tylko proszę, nie pisz, że to pytanie zbyt osobiste: wszak jeśli mam poprosic o radę psychologa, chciałabym wiedziec, czy jest psychologiem dyplomowanym problem sie sprowadza do pytania: czy szczery kasuje szmal za porady podając sie za profesjonaliste? odpowiedź : nie zatem pytanie jest bezzasadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oczywiście dziękuje Zs za wczorajsze rady ,które brzmiały pytaj psychologa i nie jestem twoja niańką. Tak właśnie zrobię . super sami, rozumiesz chyba, ze tym wpisem otwierasz mi droge to komentarza i jednoczesnie potwierdzasz co napisalem wczesniej jak mowilem - wybory i ich konsekwencje juz komentuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszesz i z tego co kojarze to zwyczajnie masz w sobie strach przed zaangazowaniem, ktore podswiadomie kojarzy ci sie z cierpieniem rozumiem, ze jak napisalas "czas" cie nie satysfakcjonuje, ale chyba nie jestes na tyle naiwna, by wierzyc, ze jest na to jakas tajemnicza pigulka lub medytacja pewnych rzeczy sie nie przeskoczy i zaakceptowanie danego stanu jest czesto najlepsza droga do zmiany tego stanu w przyszlosci poza tym nie jest to jakis nietypowy czy trudny do rozwiklania problem ( w sensie jego genezy), zastanow sie co bys poradzila przyjaciolce, ktora z takim problemem y do ciebie przyszla - na 95% to dobra rada co miałes na mysli pisząc to brzmi troche tak - wczesniej oszukiwalam sie netem, teraz bede sie oszukiwac bez netu, na jedno wychodzi wlasnie to co napisalas ponizej: zrozum ja czuje ze stoje w msc,po rozwodzie czułam siłę ,cieszyłam się wolnością,chodziłam na imprezy ,szalałam na kafe(błąd!) a teraz mi sie nie chce juz szaleć czuje pustkę i mnie to przeraża ot tak po prostu to NORMALNE co czujesz, skup sie na mlodym i na reszcie przyziemnych spraw a reszte zostaw swojemu biegowi, przyspieszanie raczej nie jest wskazane w takiej sytuacji to nie sa rady, tak? no ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
mój przypadek: napisałam kiedyś na profesjonalny portal zajmujący sie udzielaniem porad psychologicznych (pierwsza gratis, kolejne odpłatne). Dostałam odpowiedź. Strzał w dziesiątkę. Bardzo mi to pomogło. minęło kilka lat. przegladam net wbijam nazwisko gościa w wyszukiwarkę. Znjaduje profil na goldenline. Chłopak. Młodszy ode mnie ...8 lat??? w dodatku socjolog, żadnego profesjonalnego przygotowania ani wykształcenia w papierach. poczułam się... dość dziwnie przyznaję. Zmieszana,wystrychnięta na dudka ja? jak to? po chwili przyszla jednak refleksja... Jednak fakty są niezaprzeczalne- ten chłopiec bez kwalifikacji postawił mnie na nogi. puenta: nie ważne kto i jak pomaga, ważne czy skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze pytanie sami znow zmienilas podejscie? wchodzac teraz na moj top co chcesz osiagnac? chcesz dostac po nosie terapeutycznie czy zwyczajnie chcesz dowiesc, ze jestes kompletnie niedojrzala i nie potrafisz za grosz zdystansowac sie do netu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
Sami to wyglada jak szybka ucieczka, normalnie tuman kurzu został tylko i jeszcze opada..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
ja jestem pomarańcza orthodox :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×