Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

co do zmiany pracy meza to tak jak wczensiej pisalam - tez uwazam, ze to by pomoglo. niestety, co wczesniej nadmienilam, maz nie chce jej zmienic, a ja nie moge go do tego zmusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
nie gitaro - cytowalem szczere sory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieee
czy facet, który odszedł do innej kobiety zasługuje na kolejną szanse? czy nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieee
dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mało_stanowczy
ile masz lat?;) i dlaczego tak mało? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i pytam
Zastanawia mnie, w jakich kategoriach rozpatrywać podobne zachowania: kobieta jest żoną, matką, na pozór dobrą i wierną, równocześnie flirtuje w internecie za plecami męża, czy to na forum, czy to na czacie, na gg. Ma kilku "internetowych kochanków", z którymi rozprawia szeroko o słodkich sam na sam. Mam takie osoby w swoim otoczeniu. Co sądzisz o takiej nielojalności, ZS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedz jest jasna - zdrada wystepuje wtedy, jesli robimy cos, o czym nie chcemy by dowiedzial sie nasz partner (oczywiscie nie mam na mysli kupowania prezentow), zadna filozofia next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mało_stanowczy
piszę książkę o intrygujących mnie osobach i brakuje mi kilku informacji o Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i pytam
Sprawa nie dotyczy tylko ike, to coraz czestsze przypadki: kobieta znudzona zyciem, zakompleksiona, maz pracuje fizycznie i nie poswieca jej wiele uwagi, dzieci, jest typowa kura domowa- i szuka odskoczni, jakiegos dreszczyku emocji, potrzebuje kokietowania. Najłatwiej znaleźć to w necie, bez wychodzenia z domu, gdy dziecko bawi sie na dywanie Mnie tylko ciekawi, jak to wyglada z punktu widzenia moralnosci i lojalnosci wzgledem męża, któremu sie slubowalo wiernosc, rowniez emocjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"piszę książkę o intrygujących mnie osobach i brakuje mi kilku informacji o Tobie" - trzeba było spytać czy jestem zainteresowany taką publikacją, teraz musisz sobie radzić beze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równocześnie flirtuje w internecie za plecami męża, czy to na forum, czy to na czacie , na gg. Ma kilku "internetowych kochanków", z którymi rozprawia szeroko o słodkich sam na sam :D:D:D:D ta sprawa pmarańczo w ogóle nie dotyczy ike :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mało_stanowczy
Twoja pomoc jest tu niezbędna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sprawa nie dotyczy tylko ike, to coraz czestsze przypadki: kobieta znudzona zyciem, zakompleksiona, maz pracuje fizycznie i nie poswieca jej wiele uwagi, dzieci, jest typowa kura domowa" - na jakiej podstawie sądzisz, że są to coraz częstsze przypadki? Prowaadzisz jakieś badania w tym kierunku, czy może masz dostęp do wyników takich badań? Na jakiej podstawie wniosujesz, że mąż Ike nic nie wie o jej, nazwijmy to "flirtowaniu". Skad wiesz, czym się zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MS ponieważ
ona pisała o tym:) W tym wlasnie rzecz: pisze, a potem sie dziwi, ze pojawiaja sie komentarze odnosnie do jej prywatnego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jakiej podstawie wniosujesz, że mąż Ike nic nie wie o jej, nazwijmy to "flirtowaniu". Skad wiesz, czym się zajmuje? ms - nie ten topik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapetlacie sie
dobrze to nie wrozy a smiechu chyba tez nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry zs wetnę się jeszcze na moment możesz pomarańczo komentować pracę mojego męża albo jego imię nasz wygląd- bo już się przyzwyczaiłam reszta- to twoja chora wyobraźnia bo o nas nie wiesz nic :) i nie licz na to , że się dowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×